میزبان وردپرس با حداقل قیمت

همانطور که می دانید سیستم مدیریت محتوای وردپرس شامل قالب ها و افزونه های فراوانی است که روز به روز به تعداد آن ها اضافه می شود. همچنین سرعت به روزرسانی نسخه های وردپرس بسیار بالا است.

برای سایت هایی که توسط این سیستم پشتیبانی می شوند و بازدید های متوسط یا بالایی دارند، بهتر است از میزبان وردپرس مشهد آی تی استفاده کنید تا کیفیت و کارایی افزونه ها حفظ شود. این نوع هاست ها مطابق با نیازهای وردپرس تنظیم شده اند، بر روی سرورهای قدرتمندی که مخصوص وردپرس است قرار دارند، از آخرین نسخه وردپرس ( فارسی ) به خوبی پشتیبانی می کنند و به راحتی می توانید سایت خود را بر روی این نوع هاست ها منتقل کنید. هسته اصلی وردپرس از PHP و MySQL تشکیل شده است که هاست مخصوص به آن نیز از نسخه های مختلف PHP و MySQL پشتیبانی می کند و امنیت بیشتری برای سایت شما مهیا می کند. استفاده از هاست وردپرس سرعت لود شدن صفحات سایت را بالا می برد، مجهز به فایروال و آنتی ویروس های به روز شده است و شما می توانید به صورت روزانه و یا هفتگی backup تهیه کنید.

همچون گذشته خدمات میزبان وردپرس خود را تضمین شده به کاربرانمان ارائه می کنیم. هدف ما نشستن لبخند رضایت بر چهره تان می باشد.


هاست وردپرس

بسته برنزی – کنترل پنل : Directadmin

فضا : ۵۰۰MB
پهنای باند : ۲۵GB
SubDomains – ParkDomain : نامحدود
تعداد دیتابیس : نامحدود
بک آپ گیری هفتگی

سالیانه: ۶۰۰٫۰۰۰ ریال


بسته نقره ای – کنترل پنل :Directadmin 

فضا : ۱GB
پهنای باند : ۵۰GB
SubDomains – ParkDoman : نامحدود
تعداد دیتابیس : نامحدود
بک آپ گیری هفتگی

سالیانه: ۸۰۰٫۰۰۰ ریال


بسته طلایی – کنترل پنل : Directadmin 

فضا : ۲GB
پهنای باند : ۷۵GB
SubDomains – ParkDoman : نامحدود
تعداد دیتابیس : نامحدود
بک آپ گیری هفتگی

سالیانه: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال


لطفاً توجه داشته باشید 

کلیه کالاهایی که در گروه بازرگانی مشهد ای تی عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی به فروش نمی رسد.

مشاوره از ما انتخاب از شما

Info@Mashhadit.com

۰۹۱۹۹۱۹۶۶۹۰

ارسال پاسخ