پشتیبانی وب سایت ها امری است که این روز ها تبدیل به نیاز همه ی کسب و کار ها شده است. شما در هر صنفی هم باشید تا امروز حداقل یک سایت را برای خودتان زده اید امّا شاید بعد از مدت کوتاهی هیچ رونقی از سایت خود ندیده اید و آن را رها کرده اید. پشتیبانی سایت امری است که در اینجا خود را به نمایش میگذارد. مشهد آی تی شما را دعوت به مطالعه ی مقاله ای مینماید تا بدانید اگر سایت شما پشتیبانی صحیحی بشود می تواند چه نتایج شگرفی را برای شما به ارمغان بیاورد و از این طریق به کسب و کارتان جانی دوباره بدمید.

گاهی شرایط اقتصادی باعث می شود که شرکت های خصوصی قانع شوند که به دنبال راهکاری برای کاهش هزینه ها باشند ، اما برای اینکه هزینه ها را کاهش دهند راهکار های زیادی وجود خواهد داشت . پشتیبانی و بروز رسانی وب سایت مستلزم دانش و تجربه فراوان می باشد و این امر یکی از مهم ترین وظایفی است که یک مدیر سایت برای پشتیبانی وب سایت بر عهده دارد ، در یک مثال ساده سایت را میتوان مانند محل کسب و کار خود فرض کنید که بدون دانش ، نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب خواهد گرفت. یک وب سایت بدون پشتیبانی و نگهداری نیز به همین صورت است و پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج میشود.محتوای وب سایت به صورت غیر استاندارد وارد وب سایت خواهد شد و رتبه شما به مرور کاهش پیدا خواهد کرد یا مطابق انتظار شما پیشرفت نخواهد کرد ، سایت شما مورد حمله قرار خواهد گرفت و اطلاعات شما سرقت و از بین خواهد رفت. برای خوب نگه داشتن وب سایت باید زمان زیادی را صرف کنید و در نهایت هم به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید .

تا اینجای مقاله یک مفهوم کلی از پشتیبانی سایت برای شما مشخص شد؛

اما پشتیبانی وب سایت چیست و آیا مفید است؟

پشتیبانی سایت

باید بدانید که یک تیم پشتیبانی حرفه ای شما را قادر خواهد ساخت که اهداف تجاری را به خوبی عملی سازید و به شما کمک خواهد کرد که هزینه های تبلیغاتی و پویا سازی وب سایت خود را کاهش داده و وب سایت خود را کارآمدتر کنید. اما پشتیبانی وب سایت سرویسی است که به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را بروز نگه دارید و همیشه در دید مشتری باشید. همچنین به شما کمک می کند که ترافیک بازدید خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب کنید . یک وب سایت با هر قابلیتی که داشته باشد بدون محتوا ارزشی ندارد و محتوای آن سایت بین ۲ تا ۴۰۰ برابر از خود وب سایت ارزش دارد (لطفاً آمار را با دقت بخوانید). بالاترین هزینه هم نگهداری و پشتیبانی وب سایت و افزودن محتوای وب سایت خواهد داشت. در ضمن یک وب سایت بدون در نظر گرفتن سئو آن نمی تواند یک وب سایت موفق باشد و تعداد کاربران زیادی را به خود اختصاص دهد. پس پشتیبانی یک اصل بسیار مهم در ایجاد یک کسب و کار اینترنتی می باشد . به گفته کارشناسان وب ایجاد وب سایت یک اصل و تولید محتوا و سئو سایت اصل دیگر و بسیار مهم تر برای یک مارکتینگ در فضای مجازی می باشد.

نگهداری و بروزرسانی وب‌ سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب‌ سایت به عهده دارد. تلاش ما بر این بوده‌ است که بتوانیم مجموعه‌ای از افراد باتجربه را گرد هم آوریم که پشتبانی کامل وب‌ سایت شما را بر عهده بگیرند. با برون‌سپاری دو خدمت فوق شما از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

مشکل شما مبنی بر نداشتن منابع کافی برای استخدام نیرویی که فعالیت‌های مربوط به وب‌ سایت شما را بر عهده گیرد رفع می‌شود. همچنین شما بر کسب و کار خود تمرکز می‌کنید و از بابت وب‌ سایت دیگر نگران نخواهید بود.

طرح‌های گرافیکی مورد نیاز شما به وسیله‌ی کارشناسان طراحی گرافیکی شرکت انجام خواهد شد و ظاهر وب‌ سایت شما از حالت زیبای خود خارج نخواهد شد. کارشناسان محتوایی به تولید محتوای مورد نیاز شما خواهند پرداخت. البته گاهی ممکن است موضوع وب‌ سایت شما با تخصص کارشناسان محتوایی ما همخوانی نداشته باشد که در این صورت شما را، راهنمایی خواهیم کرد.

مشهد آی تی در زمینه پشتیبانی سایت با قدرت وارد شده و می تواند این ادعا را بکند که در استان خراسان و به خصوص در شهر مشهد به صورت کاملاً تخصصی بر روی بحث پشتیبانی سایت و ارتقاء آن کار کرده است. وب سایت مشهد آی تی به تنهایی خود گواه این مطلب است. کار مشهد آی تی دادن آسودگی خاطر به تمامی برند هایی است که کار پشتیبانی سایت محصول خود را به ما سپرده اند و به فروش خود در زمینه های دیگر فکر می کنند؛ شما هم جزء برندهایی باشید که سایت تان را به مقام اول موتورهای جستجوگر تبدیل می کنیم.

مطالعه کنید :

فاکتور های مهم در سئو وب سایت

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: @mashhadit_group

ارسال پاسخ