آموزش افزونه ویژوال کامپوزر در وردپرس

آموزش افزونه ویژوال کامپوزر در این بخش، آخرین قسمت از آموزش صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر است که توسط مشهد آی تی ارائه شده است. این افزونه به قدری قدرتمند طراحی شده که اکثر طراحان قالب وردپرس از این افزونه روی قالب های وردپرس خود استفاده می کنند. در حال حاضر قدرتمندترین صفحه ساز در وردپرس که سبب می شود در محیطی گرافیکی اقدام به طراحی و چینش صفحات سایت کنیم افزونه ویژوال کامپوزر هست. اگر نوع طراحی قالب وردپرس شما به گونه ای است که باید کدنویسی کنید و یا در محیطی اقدام به ویرایش کنید که کمی کار سخت و  وقت گیر است، می توانید این افزونه را امتحان کنید. بی شک با طرح های آماده ای که دارد شما را شگفت زده می کند در کمترین زمان ممکن و به صورت حرفه ای می توانید ویرایش، حذف و اضافه کنید. ما در سه قسمت قبلی تعدادی از المان های آن را بررسی کردیم و در قسمت چهارم قصد داریم تعدادی دیگر از المان های مهم آن را بررسی نماییم.

تمامی صفحات سایتتان را بدون نیاز به حتی یک خط دانش کدنویسی با هر اندازه، شکل و هر سایز فقط با درگ & دراپ بسازید. ما در مجموعه فیلم های آموزش افزونه ویژوال کامپوزر، تمامی قسمت های این پلاگین را توضیح و آموزش خواهیم داد تا خودتان بتوانید مدیریت سایتتان را بدون نیاز به هیچ آموزش دیگری انجام دهید. پس فرصت را از دست ندهید و همین الان به سوی حرفه ای شدن گام بردارید.

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با دانش و تجربه در زمینۀ طراحی وب اقدام به طراحی قالب وردپرس، و وب سایت های اختصاصی می کند. تیم مهندسی مشهد آی تی ابتدا هر کسب و کاری را مطابق با نیازها، مشتریان و رقبای آن تحلیل کرده و سپس بهترین وب سایت را برای آن صنف طراحی می کند. اگر تمایل دارید که یک وب سایت تخصصی و دارای سئوی مناسب برای کسب و کارتان داشته باشید، با مشاوران مشهد آی تی همراه شوید. بهترین نمونه کارهای ما را در این لینک مشاهده نمایید.

در زیر می توانید قسمت چهارم (آخرین قسمت) فیلم آموزش افزونه ویژوال کامپوزر در وردپرس که توسط متخصصین ما آماده شده است را مشاهده نمایید.

ارسال پاسخ