فیلم آموزش ویژوال کامپوزر

آموزش ویژوال کامپوزر برای همه می تواند بسیار جذاب و کاربردی باشد، بطوری که بعد از یادگیری آن متوجه می شوید که اصلا نمیتوان از آن دل کند. امروزه هر قالب وردپرس حرفه ای را که می بینید و تقریبا ۸۰ درصد قالب های وردپرس حرفه ای جهان از این صفحه ساز گرافیکی استفاده و پشتیبانی می کنند. به جرات می توان گفت که تا به حال نظیر این افزونه ساخته و طراحی نشده است. قابلیت ها و ویژگی های این افزونۀ فوق حرفه ای همه را متحیر خواهد کرد. شما تنها با استفاده از این پلاگین وردپرس قادر خواهید بود یک وب سایت بسیار حرفه ای را راه اندازی کنید.

تمامی صفحات سایتتان را بدون نیاز به حتی یک خط دانش کدنویسی با هر اندازه، شکل و هر سایز فقط با درگ & دراپ بسازید. ما در مجموعه فیلم های آموزشی ویژوال کامپوزر، تمامی قسمت های این پلاگین را توضیح و آموزش خواهیم داد تا خودتان بتوانید مدیریت سایتتان را بدون نیاز به هیچ آموزش دیگری انجام دهید. پس فرصت رو از دست ندهید و همین الان به سوی حرفه ای شدن گام بردارید. (در این عنوان آموزش ویژوال کامپوزر ما در هر قسمت بخشی از المان های ویژوال کامپوزر را توضیح خواهیم داد.)

افزونۀ حرفه ای ویژوال کامپوزر به راحتی لقب برترین صفحه ساز جهان رو به خودش اختصاص نداده، خود وردپرس ویژگی و قابلیت چندانی برای ایجاد برگه را ندارد و بسیار ساده می باشد. ولی استفاده از افزونه وردپرس برگه ساز ویژوال کامپوزر به شما این امکان را می دهد در محیطی کاملا گرافیکی با بیش از ده ها المان، صفحات و نوشته های خودتان را ایجاد کنید و هر قالب وردپرس را حرفه ای تر ویرایش کنید.

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با دانش و تجربه در زمینۀ طراحی وب اقدام به طراحی قالب وردپرس، و وب سایت های اختصاصی می کند. تیم مهندسی مشهد آی تی ابتدا هر کسب و کاری را مطابق با نیازها، مشتریان و رقبای آن تحلیل کرده و سپس بهترین وب سایت را برای آن صنف طراحی می کند. اگر تمایل دارید که یک وب سایت تخصصی و دارای سئوی مناسب برای کسب و کارتان داشته باشید، با مشاوران مشهد آی تی همراه شوید. بهترین نمونه کارهای ما را در این لینک مشاهده نمایید.

در زیر می توانید قسمت اول فیلم آموزش ویژوال کامپوزر در وردپرس که توسط متخصصین ما آماده شده است را مشاهده نمایید.

(قسمت های بعدی آموزش را در هفته های آتی مشاهده نمایید…)

ارسال پاسخ