ربات های نظرسنجی و رای گیری

ربات های نظرسنجی و رای گیری یکی از بهترین ابزارها جهت نظرسنجی است تا نظر دیگران را دربارۀ چیزی بدانید. تلگرام یکی از پرمخاطب ترین برنامه های پیام رسان در ایران می باشد و اکثر افرادی که از موبایل های هوشمند استفاده می کنند آن را دارند و برای ارتباط با دوستان و آشنایان از آن استفاده می کنند. بنابراین مکان مناسبی است که در آن نظرسنجی یا رای گیری ایجاد کنید تا نظر دیگران و آشنایان را راجع به چیزی یا کاری بدانید. با این توضیح، حتما جرقه ای در ذهن شما هم شکل گرفت. اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستید و می خواهید نظر مشتریانتان را به عنوان بازخورد بدانید، خوب است با ادامۀ مقاله با ما همراه شوید.

این روزها تلگرام یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های تلفن همراه شده است به طوریکه برنامه های قبلی به طور کامل کنار گذاشته شده و کاربران از این برنامه برای ارتباط برقرار کردن استفاده می کنند. تلگرام امکان طراحی ربات نظرسنجی را برای ما ایجاد کرده که این فرصت را فراهم می کند تا یک نظر سنجی ایجاد کرده و آن را مدیریت کنید. فرض کنید می خواهید نظر مخاطبان را در زمینۀ کیفیت خدمات و محصولاتتان بدانید و یا در مورد یک موضوعی نیاز به اطلاعات بیشتر دارید. پس بهترین راه، ساخت یک ربات نظرسنجی و رای گیری است.

ربات های نظرسنجی

کسب و کار با تلگرام یکی از روش های تجارت آنلاین است که درهای پیشرفت را به روی هر صنف باز می کند. در نرم‌افزار پیام‌ رسان تلگرام، ربات‌ها در واقع افزونه‌های جانبی هستند که امکان تعامل کاربر با آن‌ها از طریق ارسال پیام، فرمان‌های مختلف و درخواست‌های متفاوت وجود دارد. یک ربات می‌تواند عملکردی مانند یک روزنامه هوشمند داشته باشد و محتویات مرتبط با خواسته‌های شما را به محض انتشار، پیش روی شما قرار دهد و یا اینکه می‌تواند گفتگوهای تلگرامی را در قالب بهره‌گیری از سرویس‌های جانبی غنی سازد و یا حتی امکان بهره‌مندی از خدمات جانبی مانند مشاهده پیش‌بینی وضعیت آب و هوا و ترجمه مطالب را فراهم کرده و در نهایت از این فراتر رفته و به عنوان یک شطرنج ‌باز حرفه‌ای در مقابل شما قرار گیرد.و حالا نظر سنجی یکی دیگر از قابلیت های این ربات ها است.

قابلیت های ربات های نظرسنجی و رای گیری تلگرام

ربات های نظرسنجی و رای گیری تلگرام دارای قابلیت های بسیاری به شرح زیر هستند:

ربات های نظرسنجی

  • ارسال سوال و گزینه ها به شخص یا گروه
  • نمایش گزینه ها بصورت کیبورد inline (شیشه ای)
  • نمایش تعداد افراد رای داده به هر گزینه در کنار گزینه
  • نمایش نتایج بصورت درصدی در خود پیام
  • نمایش تعداد کل افراد رای داده
  • و غیره

در مقالات قبلی دربارۀ نقش ربات های هوشمند تلگرام در افزایش فروش و تبلیغات توضیح دادیم. اگر تمایل به مطالعه “نقش ربات های هوشمند در افزایش فروش و تبلیغات ” را دارید کلیک کنید.

تفاوت های ربات تلگرام با افراد

ربات ها آخرین زمان آنلاین بودن ندارند.
ربات ها فضای محدودی برای ذخیر اطلاعات دارند و پیام های قدیمی تر پس از پردازش توسط شما حذف می شوند.
ربات تلگرام نمی تواند شروع کننده مکالمه با کاربران باشد، تنها زمانیکه کاربر، ربات را به گروه اضافه کند یا به آن پیام بفرستد امکان ارسال پیام از طرف ربات وجود خواهد داشت.
ربات ها می توانند به عنوان یک امانت تلگرام (یک شخص واقعی) فعالیت نمایند.
با اضافه شدن ربات به گروه، همه پیام ها توسط ربات دریافت و تحلیل نمی شود مگر آنکه تنظیمات آن را تغییر داده باشید.
خلاصه اینکه ربات های تلگرام هرگز غیرفعال، آفلاین یا خسته نمی شوند!

چرا باید ربات نظرسنجی داشته باشید ؟ موارد استفاده از ربات نظرسنجی در تلگرام چیست ؟
نظرسنجی در تلگرام
شاید خیلی از شماها با خود بگویید که نظرسنجی در تلگرام چه فایده ای دارد؟ اما سیستم ربات تلگرام و رای گیری در تلگرام یکی از قابلیت های ویژه ای هست که جدیدا به برنامه تلگرام اضافه شده و می تواند کاربردهای بسیاری داشته باشد!
مثلا گاهی اوقات ممکن است شما در گروه هایی باشید که اعضای آن بر سر بعضی از مسائل اختلاف نظر داشته باشند و شما به این نیاز دارید تا نظر همه اعضای گروه را بدانید تا با سلیقه اکثریت اعضا آشنا شوید! یا ممکن است شما در یک گروه خانوادگی عضو باشید و بخواهید آخر هفته به مسافرت بروید اما هرکس شهر مورد علاقه خود را پیشنهاد می دهد! در اینجا شما می توانید به کمک این آموزش یک نظرسنجی در تلگرام با مضمون “کدام شهر را برای مسافرت بهتر می دانید؟” درست کرده و جواب های آن را مشخص کنید (مثلا “شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – یزد و … ) ! به این ترتیب می توانید این نظرسنجی را در گروه خود منتشر کرده و بر اساس اکثریت آرا تصمیم بگیرید که به کدام شهر مسافرت کنید!

همچنین موارد استفاده دیگری با مضامین زیر :
نظرسنجی برای خرید بین ۲ ماشین
نظرسنجی برای بهتر بودن موبایل X یا موبایل Y
نظرسنجی برای مشخص کردن بهترین برند موبایل ، ماشین ، لپ تاپ و …
نظرسنجی بین تیم های محبوب ورزشی
و بسیاری از موارد دیگر …

اما این ها کاربردهای ساده ای از نظر سنجی و رای گیری با ربات های تلگرام هستند. نظرسنجی و رای گیری با ربات های تلگرام بهترین راهکار برای مطلع شدن از نظرات مشتریانتان است. پس اگر به فکر توسعۀ کسب و کار خود هستید ربات های نظرسنجی و رای گیری تلگرام را درنظر داشته باشید.

ربات های نظرسنجی

اگر شما باهوش باشید و بخواهید با کمترین هزینه کسب و کار خود را بهبود ببخشید، باید از این ربات محبوب استفاده نمایید و راه را برای پیشرفت خود هموار سازید. نظرسنجی از مخاطبان و مشتریان، شما را به سمت ارائۀ بهتر سرویس ها و خدمات به مشتریانتان پیش می برد و همین امر سبب بهبود و پیشرفت کسب و کار شما خواهد بود.

اگر قصد دارید علاوه بر استفاده های سرگرمی از تلگرام، از آن برای افزایش تعداد مشتریان خود استفاده کنید و کسب و کار با تلگرام خود را راه اندازی کنید، کافی است با مشهد آی تی همراه شوید.

نظر شما دربارۀ مزایا و کاربردهای دیگر ربات های نظرسنجی و رای گیری تلگرام چیست؟

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با دانش به روز و تجربه در زمینۀ طراحی ربات های هوشمند بازاریابی و رای گیری تلگرامی، برای مشاوره و پیاده سازی متناسب با صنف و کسب وکارتان، در کنار شماست. تیم فنی مشهد آی تی قبل از طراحی ربات نظرسنجی و رای گیری، ابتدا کسب و کار شما را بر اساس نیاز مشتریان، رقبا و بازار هدفتان بررسی کرده و سپس بهترین راه کار را پیش روی شما قرار می دهد.

مشهد آی تی، آمادۀ ارائۀ مشاوره و خدمات در حوزۀ طراحی ربات های هوشمند نظرسنجی و رای گیری تلگرامی، می باشد.

اگر به دنبال پیشرفت و بهبود کسب و کار خودتان هستید، با مشهد آی تی همراه شوید…

ارسال پاسخ