ربات مدیر کانال تلگرام

ربات مدیر کانال تلگرام یکی از ربات های محبوب تلگرام است که یک مدیر عالی برای مدیریت کانال و گروه است. ربات مدیر کانال تلگرام برای افرادی مناسب هستند که وقت کافی برای مدیریت کانال و یا گروه خود ندارند. همچنین ربات مدیر کانال تلگرام برای کانال هایی که تعداد زیادی کاربر داشته و یا به دنبال جذب کاربران بیشتری است، بسیار مناسب است. امروزه ربات های تلگرامی نقش پررنگی در شبکۀ پیام رسان تلگرام داشته و خیلی ها را از قابلیت های خود متعجب ساخته است. ربات هایی که دائما در حال انجام کار هستند و لحظه ای خسته نمی شوند!!! اگر شما مدیر یک کانال و یا یک گروه هستید، بهتر است با قابلیت ربات مدیر کانال تلگرام و گروه تلگرام آشنا شوید. قطعا استفاده از این ربات ها کار شما را بسیار ساده کرده و حتی در جذب مخاطبان بیشتر به شما کمک خواهد کرد. اگر شما برای کسب و کار خود یک کانال یا گروه تلگرامی دارید، بهتر است که مدیریت آن را به یک ربات تلگرامی بسپارید تا بصورت ۲۴ ساعته با مشتریان و مخاطبان شما در ارتباط باشد. اگر این موضوع برایتان جذاب شد، با ادامۀ مقاله همراه باشید.

ربات مدیر کانال تلگرام

کانال، یکی از امکانات جدید تلگرام است که استفاده از آن بسیار آسان است و برای اشخاص سرشناس یا موسسات، مراکز و … کاربردهای تبلیغیِ ساده و موثری دارد. محتویات بسیاری از کانال‌ها در واقع محتویات سایتی بر بستر اینترنت است که در کانال نیز منعکس می‌گردد و مدیر/مدیران هر کانال به صورت دستی مجبور به کپی مطالب از سایتشان به کانال تلگرامی هستند که این مساله در طولانی‌مدت، وقت زیادی را از مدیر کانال می‌گیرد و همچنین ممکن است به دلیل مشغله و …، با دقت و سرعت لازم انجام نگیرد.

«ربات مدیر» این وظیفه را به عهده می‌گیرد که مطالب موردنظر شما را به صورت مستمر به کانال شما ارسال نماید.

با اضافه شدن قابلیت هایی همانند ربات و کانال به اپلیکیشن تلگرام جهش بزرگی به سمت بازاریابی و کسب درآمد در محیط تلگرم به وجود آمد. اما شاید تعجب کرده باشید که چگونه؟ کمی دقیق تر که نگاه کنید می توانید ببینید که با استفاده از کانال تلگرام چقدر می توان بر روی برند سازی کار کرد و همچنین میبینیم که هر روزه کانال های مختلف تبلیغاتی ظاهر شده و مشغول کسب درآمد از این طریق می شوند. با اینکه کانال روشی نسبتا آسان می باشد، اما بازهم میتوان از این نیز کار را راحت تر کرد و با ساختن یک ربات تلگرام و وارد کردن آن به کانال خود، به صورت زمانبندی شده و کاملا قابل تعریف فعالیت های کانال را توسط ربات ادامه داد. این قابلیت ها واقعا عالی هستند، اما باید این را در نظر گرفت که چه کسانی می توانند این ربات ها را طراحی کند؟

قابلیت های ربات تلگرام

در زیر به بخشی از قابلیت های ربات های مدیر کانال و گروه تلگرام اشاره خواهیم کرد:

ربات مدیر کانال تلگرام

۱- پیام خوش آمدگویی: با عضویت هر فرد در گروه برای او پیغام خوش آمدگویی یا پیام دلخواه شما ارسال خواهد شد.
۲- فیلتر کلمات: با این قابلیت شما می توانید کلمات یا جملاتی را تعیین کنید که اگر افراد گروه از آن استفاده کنند، به آنها اخطار داده شود و یا از گروه حذف شوند. (به عنوان مثال اگر عضوی از گروه کلمۀ زشت و رکیکی را بکار ببرد بلافاصله از گروه اخراج شود.)
۳- بن کردن: با بن کردن (قدغن کردن) افراد در گروه، ربات مدیریتی شما دیگر اجازه ورود به او را نخواهد داد و به محض ورود به گروه، اخراج خواهد شد.(حتی اگر نام کاربری خود را عوض کند) این مورد بسیار سودمند است زمانی کسی قصد تخریب گروه شما را داشته باشد، یا زمانی که لینک گروه خود را برای عضوگیری در سایت یا گروه های دیگر پخش کرده اید، یک قابلیت ضروری و عالی ست و بسیار به کمک شما خواهد آمد.
۴- ضد اسپم: جلو گیری از تبلیغات یا ارسال پیام های تکراری در گروه. در این مورد شما می توانید حساسیت ربات خود را تعیین کنید.
۵- ضدلینک و ضد تبلیغ: می توانید تعیین کنید که در گروه شما لینک گروه ها یا سایت ها یا کانال های دیگر تبلیغ نشود. به این ترتیب به محض اینکه کسی لینکی از گروه دیگری تبلیغ کند از گروه اخراج خواهد شد.(در دفعات بعدی بن خواهد شد که حساسیت ربات توسط شما تعیین می شود)
۶- قفل کردن نام گروه، عکس گروه و اعضای گروه: با فعال کردن این قابلیت ها، ربات شما اجازه تغییر نام گروه یا تغییر عکس گروه را به سایر اعضای گروه نخواهد داد.
۷- ضدربات: ربات شما از ورود ربات های مخرب به گروه جلوگیری می کند و به محض اینکه ربات مخربی به گروه وارد شود اخراج خواهد شد.
۸- اتاق کنترل مدیران گروه: ربات شما این قابلیت را دارد تا اتاق کنترل برای مدیران بسازد، به این صورت که مدیران گروه، در گروهی مجزا می توانند تمام جزئیات گروه را مدیریت کنند.
۹- قابلیت تعیین چند مدیر برای کنترل ربات: به این ترتیب شما میتوانید تعیین کنید تا دوستان دلخواه شما بتوانند به ربات شما در گروه دستور دهند.
۱۰- قراردادن قوانین برای گروه
۱۱- ذخیره یک متن دلخواه و ارسال آن به گروه در مواقع مورد نیاز
۱۲- و بسیاری دستورات مدیریتی دیگر که حتی تصورش را هم نمی توان کرد!!!!

برنامه نویسان «گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی»  انواع رباتها را طراحی کرده و توسعه می دهند، فقط باید موارد مورد نیاز خود را اعلام کنید تا رباتی مناسب شما طراحی شود. باز هم ربات تگرام است که می تواند همانند یک مدیر با تجربه و طبق برنامه ریزی ای که به آن می دهید کانال شما را مدیریت کند و به این صورت در مصرف وقت شما بسیار صرفه جویی خواهد شد و ازطرفی دیگر به سود کسب و کار شما خواهد بود. زیرا به صورت روزانه یا بازه های زمانی ساعتی که همگی از قبل تعیین می شوند، ربات تلگرام مطالب، عکس ها و هر آنچه مد نظر دارید را در گروه یا کانال شما منتشر می کند و در معرض دید همۀ اعضا قرار می گیرد. یکبار وقت می گذارید و با مشهد آی تی همکاری می نمایید و از آن پس از طریق یک ربات هوشمند مدیریت می کنید. پیشنهاد فوق العاده ای است! برنامه نویسان مشهد آی تی با استفاده از متد های برنامه نویسی لازم، ربات تلگرام را آنگونه که شما می خواهید برنامه ریزی می نمایند.

ربات مدیر کانال تلگرام

اگر به دنبال این هستید که یک کانال تلگرام داشته باشید و از آن بصورت بهینه استفاده نمایید و کسب و کار خود را بهبود دهید، کافی است با مشهد آی تی همراه شوید. تیم فنی مشهد آی تی با دانش و تجربه در طراحی ربات مدیر کانال تلگرام و مدیر گروه تلگرام، آمادۀ طراحی رباتی مخصوص شماست. متخصصین مشهد آی تی ابتدا کسب و کار شما را تحلیل کرده و متناسب با نیاز شما و با درنظر داشتن بازار هدف، بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد.

اگر می خواهید از مزایای ربات های هوشمند تلگرام در مدیریت کانال و گروه خود استفاده نمایید، با متخصصین مشهد آی تی همراه شوید.

ارسال پاسخ