چگونه ازطریق تلگرام کسب درآمد کنیم؟

اینروزها استفاده ی مردم از #شبکه_های_اجتماعی و برنامه ها و #اپلیکیشن های چت در گوشی های #هوشمند بسیار بسیار بیشتر شده به گونه ای که در طول یک روز میزان قابل توجهی از وقت بیشتر اشخاص در گروه ها و پیج های مختلف میگذرد. با توجه به تنوع اطلاعاتی که روزانه در این شبکه ها، گروه ها و کانال ها به #اشتراک گذاشته می شود و هم چنین توسط افراد برای یکدیگر فوروارد می شود، آیا تا به حال به این اندیشیده اید که از این فرصت می توان استفاده ای فراتر از تبادل اطلاعاتی مثل عکس ها ، جوک و مطالب خبری و ادبی نمود؟

بله ، خیلی راحت می توانید از این امکان برای #افزایش_فروش و معرفی محصولات و خدمات خود به دیگران استفاده کنید. در این مقاله از سایت #مشهد آی تی قصد داریم که نحوه ی ساخت یک کانال تلگرام را به صورت رایگان به شما آموزش دهیم.این کار بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی انجام می گردد.پس در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ساخت کانال تلگرام

پس از نصب برنامه ی #تلگرام بر روی #گوشی_هوشمند خود متناسب با نوع سیستم عامل آن، این برنامه را بروز رسانی نمایید تا تمام قابلیت های جدید که به تازگی به آن افزوده شده است برایتان قابل استفاده گردد . سپس یک حساب جدید در ان بسازید و شماره ی همراه خود را وارد نمایید.در تصویر زیر مشاهده می نمایید که از کدام قسمت باید ساخت کانال را انجام دهید بدین منظور بر روی عبارت new channel کلیک نمایید. سپس عبارت create channel را انتخاب نمایید.

کانال های تلگرام

پس از انجام این دو مرحله ی ساده در چند ثانیه، صفحه ای به شما نمایش داده میشود که در آن قسمت باید مطابق با موضوعی که بر اساس آن کانال را ایجاد می نمایید، نام مناسب و توضیحاتی در حد جمله ای کوتاه که توصیف کننده ی موضوع فعالیت باشد انتخاب نمایید و تیک موجود در بالای صفحه را بزنید. مرحله ی بعد مربوط به مشخص نمودن نوع channel می باشد که در دو نوع عمومی یا public و خصوصی یا private وجود دارد که باید یکی از این دو گزینه را انتخاب نمایید. با انتخاب کانال عمومی هر فردی که از برنامه تلگرام استفاده می نماید با سرچ نمودن نام می تواند join شود و مطالبی که در channel گذاشته اید را مشاهده نماید. اگر private را انتخاب نمایید باید برای افراد دعوت بفرستید تا بتوانند join شوند. مرحله ی بعدی مربوط است به افزودن اعضا که می توانید افراد را از لیست مخاطبین خود بیفزایید. در مطالب بعدی خود در مورد نحوه ی مدیریت و تنظیم کانال تلگرام خواهیم نوشت.

مزایای کانال تلگرام

  • امکان افزودن تعداد نا محدود مخاطبان و اعضا
  • امکان مدیریت توسط چند نفر
  • دارای امکاناتی نظیر تعداد #بازدید از پستها ( که در قسمت پایین هر پست گذاشته شده نمایش داده می شود)
  • امکان گذاشتن پست های #تبلیغاتی مربوط به کانالهای دیگر ( کسب در آمد از راه تبلیغات تلگرامی )
  • ارتباط یکطرفه – امکان #چت و پیام دادن اعضا در آن وجود ندارد و باعث می شود که گذاشتن مطالب فقط توسط مدیران صورت بگیرد.
  • مشاهده ی اعضا فقط برای مدیر مقدور است.

استفاده از کانال تلگرام برای کسب درآمد و افزایش فروش

با وجود قابلیت افزودن تعداد نامحدود کاربران، شما مجموعه ای از مشتریان خواهید داشت که در یک رسانه ی ارتباطی می توانند نظاره گر پست های تبلیغاتی و معرفی #محصولات شما باشند. می توانید به صورت روزانه و در بازه های زمانی منظم مطالبی را متناسب با موضوع اصلی فعالیت خود در کانال تلگرام منتشر نمایید. برای ایجاد راه ارتباطی با مشتریان خود می توانید یک id در #تلگرام ساخته و در قالب یک مطلب به #انتشار بگذارید تا بتوانید مشتریان خود را در زمینه ی خرید راهنمایی نمایید. با افزایش تعداد کاربران و اعضا می توانید آن را به مرحله ای برسانید که برای شما در آمد زایی را ایجاد نماید.در این خصوص پیشنهاد می کنیم تا با #مشهد_آی_تی تماس بگیرید و از تعرفه های بسته ی افزایش کاربران تلگرام استفاده نمایید. ما مسئولیت افزایش دادن کاربران و اعضای کانال شما را بر عهده می گیریم. فقط کافی است با این دید نگاه کنید که هر عضو موجود در telegram channel می تواند یک مشتری حقیقی باشد.

کانال ITakhfif فروشگاه تلگرامی تخفیف یاب

این کانال به صورت روزانه مطالبی با محتوای تبلیغاتی و فروش منتشر می کند. در واقع هر پست مربوط به مشخصات یک محصول ائم از اندازه، رنگ، قیمت و سایر اطلاعات می باشد و چندین عکس بسیار واضح از هر محصول نمایش داده شده است. هر کاربری که قصد #خرید داشته باشد کافی است کد مورد نظر محصول را به یک شماره ی مشخص که در تخفیف یاب عنوان شده است پیامک نماید و پس از ان سایر مراحل خرید انجام می شود. تمامی پست ها برای اعضا قابل مشاهده هست و به عنوان یک مطلب #منتشر_شده در #تلگرام قابلیت کپی و فوروارد شدن به گروه های تلگرامی را دارد. پیشنهاد می کنیم که از این کانال نیز بازدید نمایید و از تخفیف های استثنایی روزانه ی آن بهره مند شوید. برای #بازدید در #تلگرام آدرس ITakhfif@ را تایپ و سرچ نمایید.

ارسال پاسخ