افزایش تعداد کاربران کانال تلگرام توسط مشهد آی تی

با فراگیر شدن ساخت کانال تلگرام توسط کاربران با موضوعات مختلفی مثل آموزشی، تفریحی، فروشگاهی و …. نیاز به داشتن تعداد اعضای بیشتر یکی از دغدغه های مدیران خواهد بود، زیرا هدف از ایجاد آن با توجه به رفع محدودیت در تعداد افراد عضو، این است که مطالب و اطلاعات منتشر شده ی شما توسط افراد زیادی دیده شود که این امکان در گروه ها به تعداد ۲۰۰ نفر محدود می شد ولی در کانال تلگرام چنین محدودیتی وجود ندارد. شما براحتی و در مدت زمان کمی یک channel ایجاد می کنید و مطمئنا در وهله ی اول بسیاری از دوستان و مخاطبین لیست تماس گوشی خود را خواهید افزود ولی خیلی از افراد شاید به موضوع فعالیت شما علاقه ای نداشته باشند و از کانال خارج شوند این بدین معناست که با گذشت زمان امکان دارد تعداد اعضا کاهش یابد همانطور که به طور موازی امکان افزایش آنها هم وجود دارد. بسیاری از نکات مربوط به میزان و مدت زمان پست گذاشتن و انتشار مطالب در کانال تلگرام وجود دارد که تاثیر بسیار مستقیمی بر ماندگاری افراد خواهد داشت و در ادامه آنها را متذکر می شویم.

چگونه در کانال تلگرام فعالیتی سودمند و مستمر داشته باشیم؟

  • اگر هدف شما از حضور در اپلیکیشن های ارتباطی و شبکه های اجتماعی، تبلیغ کسب و کار خود و معرفی محصولات و خدماتتان به سایرین است باید موضوع مطالب خود را مشخص سازید و حرفه ای کار کنید. در واقع از گذاشتن پست های غیر مرتبط با نوع فعالیت خود بپرهیزید . همانطور که در بسیاری از پیج های #اینستاگرام، فالوئر ها از میزان زیاد تبلیغاتی که روزانه گذاشته می شوند شکایت دارد. کاربران کانال تلگرام نیز انتظار دارند که مطالبی مربوط به موضوع کسب و کار خود را به آنها نشان دهید.
  • در بین مخاطبین شما امکان دارد برخی دوستانتان باشند که آنها نیز دارای یک channel اختصاصی هستند بنابراین شما نیز هوای آنها را داشته باشید و از مطالب آنها بازدید نمایید تا این ارتباط دو طرفه همواره بر قرار بماند. حتی می توانید هر از گاهی بهترین مطالب منتشر شده توسط دوستان خود را در کانال تلگرام خود قرار دهید و این کار به صورت متقابل توسط دوست شما نیز انجام شود بنابراین تعداد زیادی از اعضای یک channel دیگر نیز از کانال شما بازدید خواهند کرد و join خواهند شد .
  • به محتوایی که منتشر می کنید دقت داشته باشید:

استفاده از جملات مناسب و ترغیب کننده، استفاده از عکس مرتبط، اطلاع رسانی کامل ( اگر کانال تلگرام شما فروشگاهی است در مورد کلیه ی اجناس اطلاعات کاملی را قرار دهید )، استفاده از سیستم هشتگ گذاری در محتوا نیز می تواند مفید باشد. محتوای پست های خود را بر اساس سلیقه و پسند کاربران خود منتشر کنید. از انواع محتوا استفاده کنید ( ویدئو های مرتبط با موضوع فعالیت شما در جذب مخاطبان و افزایش بازدید آنها از مطالب شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود )

  • به زمان انتشار محتوا و تعداد پست های خود در کانال تلگرام دقت نمایید، انتشار مطالب به صورت پشت سر هم از حوصله ی کاربران خارج است .

اگر ضمن رعایت مواردی که در افزایش کاربران تلگرام موثر خواهد بود، هم چنان با کاهش تعداد اعضا مواجه شدید لازم است که کار را به کاردان بسپارید.

ما درگروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی برای رفع چنین مشکلی راه حلی را یافته ایم و آنرا در اختیار متقاضیان قرار می دهیم و تمامی خدمات ما به صورت ضمانت شده ارائه می گردد و ما مسئولیت این کار را به طور کامل خواهیم پذیرفت. بنابراین بسته افزایش کاربران تلگرام مناسب برای کسانی است که قصد دارند از طریق یک کانال به صورت جدی به بازاریابی اینترنتی/ محتوایی بپردازند و از این امکان به عنوان یک ابزار مفید تبلیغات استفاده نمایند. در واقع شما با استفاده از این امکان می توانید هم چنان مطابق با نکاتی که ذکر کردیم به فعالیت خود در کانال بپردازید و اصلا نگران تعداد تعداد اعضا نباشید زیرا ما آنها را افزایش خواهیم داد. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر از مشخصات و قیمت این بسته کانال تلگرام آگاه شوید و براحتی آنرا از فروشگاه اینترنتی ما خریداری نمایید.

بسته افزایش کاربران channel تلگرام

ارسال پاسخ