بسته افزایش کاربران کانال تلگرام

افزایش کاربران کانال تلگرام را در مشهد آی تی تجربه کنید. این روزها قابلیت جدید اپلیکیشن پیام رسان تلگرام با نام کانال خودنمایی کرده است، مزیت کانال نسبت به گروه تلگرامی در این است که محدودیت عضو پذیری ندارید و همچنین مدیریت کانال به راحتی انجام پذیر است چرا که ارتباط با مخاطبانتان کاملا یک طرفه است و می توانید مطالب مشخص را در زمان بندی تعیین شده انتشار دهید.

Channel برای ارسال پیام به جمعیت های بزرگ و انبوه کاربرد دارد. با استفاده از این ابزار که جایگزین بخش قدیمی Broadcast lists شده، کاربران می توانند پیام های خود را بدون محدودیت در تعداد گیرنده به جمعیت های بسیار بزرگ ارسال کنند.

با آپدیت تلگرام خود به آخرین نسخه آن، می توانید به راحتی یک کانال بسازید و مدیر آن باشید، و از آن برای خبر رسانی، تبلیغات، انتشار عکس، ویدئو، صدا و فایل های متنی استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های کانال نسبت به گروه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. چند مدیره بودن: افزودن مدیر به گروه تلگرام امکان پذیر نیست ولی برای کانال می توانید مدیر اضافه کنید.
  2. قابلیت حذف پیام: در گروه پیام ارسالی به هیچ وجه حذف نمی شود ولی در کانال مدیر می تواند پیام را هم حذف کند.
  3. تعداد مشاهده: چند نفر مطلب ارسالی شما را خوانده اند؟ در گروه این قابلیت وجود ندارد ولی در کانال تلگرام تعداد خواندن پیام ها نمایش داده می شود آن هم برای تک تک اعضا
  4. لینک عمومی و منحصر به فرد: شما می توانید کانالی داشته باشید که عمومی باشد و مخاطبین عمومی برای خود جذب کنید.
  5. پیغام آزاردهنده عضویت و ترک گروه وجود ندارد: در کانال، اگر کسی خارج شود یا بپیوندد هیچ پیامی برای سایر افراد نمی رود .

نکته : برای استفاده از این قابلیت باید تلگرام تان به روز باشد.

اما برای تحقق اهدافتان از طریق کانال نیاز به دیده شدن توسط اعضای کانال را دارید، مشهد ای تی برای رفع این نیاز، بسته های افزایش کاربران کانال را به شما پیشنهاد می دهد.

بسته برنزی

بسته نقره ای

بسته طلایی

تعداد اعضا

۱۰۰۰ ۳۰۰۰

۱۰۰۰۰

مدت زمان اجرا

دو هفته سه هفته

پنج هفته

نوع کاربران

ایرانی ایرانی

ایرانی

قیمت (ریال)

۱٫۹۰۰٫۰۰۰ ۴٫۸۰۰٫۰۰۰

۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰


لطفاً توجه داشته باشید 

کلیه کالاهایی که در گروه بازرگانی مشهد ای تی عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی به فروش نمی رسد.

مشاوره از ما، انتخاب از شما

Info@Mashhadit.com

۰۹۱۹۹۱۹۶۶۹۰

ارسال پاسخ