تلگرام یکی از پرطرفدارترین تله های این روزهاست که زمان زیادی از روزمان را به خود اختصاص می دهد. این تله ی خوش خط و خال روزبه روز در حال رشد و جذاب تر شدن است. البته با دیدی هوشمندانه متوجه می شویم که جدا از مضراتش بیشترمفید و سودآور است. این مطلب مخصوص شما مدیرموفقی است که می خواهید با الگوریتم تجارت آنلاین همراه باشید و کسب و کارتان را پر رونق کنید. در ادامه همراه ما باشید.

کاربرد ربات تلگرام :

خبر خوش اینکه برنامه نویسان تلگرام در نسخه ی جدید،یک ابزار بکر طراحی کردند:

قابلیت ایجاد یک دفتر نمایندگی شبانه روزی و با کیفیت،کارمندی بااستعداد و حرفه ای که در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی مشتریان شماست.

robots

ربات ها اکانت های ساده ی تلگرام هستند که به وسیله ی نرم افزار عمل می کنند.برخلاف ما که فقط در زمان محدودی می توانیم کار کنیم،آنها ۲۴ ساعته با خوشرویی تمام در حال انجام وظیفه هستند و هرکاری میکنند. از کارهای سرگرم کننده،خلق بازی،جستجو،یادآوری و ادیت عکس که بگذریم به بحث شیرین افزایش درآمد می رسیم.

با ایجاد ربات شما می توانید به راحتی مدیریت مشتریان خود را به آنها بسپارید.

در این دنیای پر از اطلاعات و افزایش حجم کاری،فعالیت هایی هستند که فقط وقت گیرند،یا شما مجبور به زمان گذاشتن برای این کارهای تکراری و ساده هستید یا باید فردی را برای این کار استخدام کنید که مسلما هزینه بر است.

مثلا یکسری محصول برای فروش دارید که مدام باید به مشتریان توضیحات کالا را بدهید یا به سوالاتشان پاسخ دهید یا برای ماندگارشدن باید هرروز در گروه های مختلف تبلیغات کنید.

اما با ایجاد یک ربات هوشمند شما می توانید لیست کالاها یا خدمات به همراه توضیحات مخصوص به هرکدام را دراختیار ربات قرار دهید و ربات شما طبق برنامه دلخواهتان که الگوریتم تجارت آنلاین به آن می دهد،با مشتریان در ارتباط است و تمامی محصولات را بطور کامل معرفی می کند و حتی برای شما در گروه های مختلف تبلیغات می کند.

از تبلیغات نترسید،از این بترسید که دیده نشوید و رفته رفته فراموش شوید. همه چیز تبلیغات نیست ولی بدون تبلیغات شناخته نمی شوید و کسانی که عملا در مقابل شما حرفی برای گفتن ندارند،جای شما را خواهند گرفت.

ربات شما مثل یک کارمند بااستعداد لیستی از تمامی مشتریانی که با او ارتباط داشته،جمع آوری می کند و هر زمان که اراده کنید متن تبلیغاتی شما را طبق برنامه ای که به او داده اید،برای تک تک آنها ارسال می کند.

۱۱

یکی از ایده های بازاریابی این است که هرروز در زمینه ی بازاریابی و فروش حداقل یک فعالیت داشته باشید.

ممکن است شما زمان کافی برای ارسال روزانه ی مطلب یا حتی عکس به گروه یا کانالتان را نداشته باشید،در اینصورت با وجود یک ربات هوشمند میتوانید براحتی مدیریت این کار را به او بسپارید که در چه ساعتی چه مطلبی را به کانال ارسال کند.

شاید چند سال پیش بوجود آوردن یک گروه واحد که مشتریان و مدیران و کارکنان یک شرکت در آن حضور داشته باشند،کار سختی بود اما امروزه با پیشرفت خیره کننده ی تکنولوژی دیگر بهانه ای برای انجام ندادن این کار باقی نمی ماند.

در شبکه های اجتماعی براحتی می توان گروه یا کانال ایجاد کرد و بدین ترتیب برای مشتریان حس خوب در جمع بودن را بوجود آورد.

وقتی مشتریان ما خود را در جمعی ببینند که مدیران شرکت نیز در آن حضور دارند،حس بهتری از ادامه ی رابطه ی خود با ما خواهند داشت و مایل خواهند بود که برای تجربه های جدید کنار ما بمانند.

hqdefault

اما مدیریت همین گروه و کانال،مهم و زمانبر است. افزایش ممبرها،مدیریت مطالب،ارسال تبلیغات،فروش محصولات،پاسخگویی به
موقع به مشتریان،امکان برقراری ارتباط با سایت و هر قابلیتی که شما برای کسب و کار خود نیز دارید،براحتی قابل طراحی است.
ساخت ربات کار ساده ای است،شما با   ربات @BotFather و دستور newbot  براحتی می توانید یک ربات تلگرامی بسازید.اما اهمیت ساخت و استفاده از رباتهای تلگرام زمانی مشخص میشود که میتوان از آن به عنوان منبع درآمدزایی استفاده کرد.

گروه فناوری مشهد آی تی این افتخار را دارد که با تیم تخصصی و حرفه ای برنامه نویسی خود،ربات مخصوص به شما را به شیوه ی دلخواهتان طراحی کند.

در این مقاله کاربرد ربات تلگرام را برایتان شرح دادیم اما در پایان تعدادی از ربات های طراحی شده توسط مشهد آی تی را معرفی می کنیم.

resume

  • کلوپ مدیران مکانی است برای دور هم آمدن مدیران موفق مشهد. ربات تلگرامی طراحی شده توسط مشهد آی تی به منظور پیشبرد امور کلوپ و همینطور اطلاع رسانی درباره جلسه های کلوپ.
  • ربات تلگرام شاین که هدف از طراحی این ربات ایجاد بستری راحت و ساده برای ارتباط مشتریان با مدیر مجموعه و همچنین ایجاد قرعه کشی بین کاربران و فروش محصولات میباشد.
  • ربات استیل پارس یک ربات فروشگاهی بوده و قابلیت هایی همچون ارتباط با ادمین ، مشاهده محصولات ، ثبت سفارش محصول و … را دارد.

پیشنهاد می کنم شما هم هرچه سریع تر کارتان را رونق دهید و از نتایج شگفت انگیز این ربات های حرفه ای لذت ببرید.

ارسال پاسخ