ساخت ربات اختصاصی تلگرام به ما این امکان را می دهد تا به وسیله دستوراتی که از پیش مشخص شده توسط سازندگان ربات از امکانات مختلفی که در ربات قرار دارد به طور خودکار استفاده کنید. ربات ها توسطAPIهای مختلف از طریق سرور HTTPS یا HTTP کنترل و مدیریت می شود. ربات ها کار های زیادی می توانند انجام دهند به عنوان مثال می توانند با توجه به برنامه ریزی های آنها از  کنترل یک خانه هوشمند تا جدید ترین پست های یک سایت برعهده بگیرند و هم چنین ربات ها می توانند ابزار هایی برای اطلاع از اخبار پیش بینی وضعیت اب و هوا ,هشدار ها و…مورد استفاده قرار بگیرند و یکی دیگر از قابلیت های ربات ها امکان تبدیل شدن به بازی های تک نفره و یا چند کاربره می باشد.

ربات های تلگرام چگونه کار می کنند؟

برای ساخت ربات های تلگرام احتیاجی به شماره تلفن و API ندارید و در جایی روی یک سرور ساخته شده اند که با توجه به خدماتی که ارائه می دهند در حال فعالیت می باشند. یکی از مزیت های ربات های تلگرام سادگی آن ها می باشد دراین صورت نیازی به دانش پروتکل رمزگذاری MTProto برای ساخت و استفاده از آن ها نمی باشد . و این سرور ها به واسطه تلگرام تمامی رمز گذاری ها را به صورت اتوماتیک بین کاربران و سرور ها برعهده می گیرد.

ربات ها چه کارهایی می توانند برای شما انجام دهند؟

۱-کارایی ربات ها؟

به دلیل این که شما برای ربات ها، خودتان برنامه ریزی می کنید. می توانید با آن ها موشک فضایی هم پرتاب کنید! و این یعنی همه کار می توانید انجام دهید…در ادامه لیستی جزئی از سرویس هایی که به وسیله این ربات ها می توانید بسازید برای شما آورده ایم.

۲-امکان یکپارچه سازی با سرویس های دیگر :به عنوان مثال یک ربات می تواند برای وبسایت شما به صورت ریموت کامنت ارسال کند و یا می توان از آن برای کنترل کردن یک خانه هوشمند استفاده کرد. همچنین می توان از یک ربات تلگرام برای با خبر شدن از اتفاقی که در جایی رخ می دهد استفاده کرد. مثلا: خواننده و یا وبسایت محبوب شما عکس و یا اخبار جدیدی را منتشر کرده است و شما به وسیله ربات خود از آن مطلع می شوید.(مانند ربات گیت هاب یا ربات عکس تلگرام)

۳-ساخت ابزارهای سفارشی: یک ربات می تواند نقش یک سیستم هشدار را ایفا کند و یا پیش بینی وضع هوا را برای شما انجام دهد، یا حتی متنی را برای ترجمه و یا تبدیل به حالت صوت به او بدهید یا یک سیستم رزرو برای هتل، رستوران، کلینیک و یا دفتر کاری خود ایجاد کنید و بسیاری سرویس دیگر که فکرش را می کنید(مانند ربات ساخت نظرسنجی)

۴-ساخت بازی های تک چند نفره: یک ربات می تواند در مقابل شما شطرنج و یا بازی چکرز(گونه‌ای بازی فکری با تخته است) را انجام دهد یا به عنوان میزبان در یک بازی ۲۰ سوالی یا اسم فامیل برای شما نقش ایفا کند.(مانند ربات بازی تراویا)

۵-ساخت سرویس شبکه اجتماعی: یک ربات تلگرام می تواند علایق کاربران را دنبال و تحلیل کند و کاربران را به دوستان جدید و مباحث مورد علاقه شان متصل کند و یا حتی برای شما لیست مخاطبان را از گروه ها استخراج کند.(مانند ربات تیندر)

۶-هر کاری را که میخواهیدمی توانید  انجام دهید به صورت مجازی :

مواردی که در کاربردهای ربات های تلگرام ذکر شدند تنها بخشی بسیار کلی از مواردی هستند که می توان برای طراحی ربات تصور کرد.

۷- ساخت ربات اختصاصی تلگرام و درآمد زایی از آن:

اهمیت استفاده از ربات های تلگرام زمانی مشخص می شود که می توان از آن به عنوان منبع درآمدزایی استفاده کرد. شما می توانید از یک ربات برای جمع آوری لیست مشخصات کاربران در گروه و ارسال پیام های انبوه تبلیغاتی استفاده کنید و یا برای فروشگاه اینترنتی و یا حتی اگر دارای فروشگاه نیستید هم در تلگرام توسط ربات سفارش دریافت کنید.

با توجه به این که نرم افزار پیام رسان تلگرام در صدر بهترین اپلیکیشن های پیام رسان در ایران قرار دارد می توان ساخت یک ربات هدفمند را به عنوان یک سرمایه گذاری پر بازده تلقی کرد. مکانی که تقریبا همه ی مردم ایران در آنجا حضور دارند و مطمئن باشید که از ربات شما استفاده خواهند کرد و شما با یک جامعه ی آماری بزرگ و میتوانید خوب دیده شوید. به جای این که کارمندانی را برای ارسال پیام های تبلیغاتی و یا لیست قیمت محصولات خود به مشتریانتان استخدام کنید با طراحی یک ربات هوشمند می توانید در کسری از ثانیه به همه ی اهداف خود برسید و هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنید و هم بدون هزینه ی بیلبورد های تبلیغاتی شهر، در تلگرام تبلیغات کنید.

۸-ربات های دستیار شخصی و سورپرایز کننده

حتی شما می توانید برای انجام کارهای خود یک ربات درست کنید که مثلا لیست کارهایتان را به شما یاد آوری کند یا وقتی نیستید به جای شما پاسخ بدهد یا به جای شما به کسی ایمیل بزند یا بر روی وبسایت تان مطلب ارسال کند. شاید شما فیلم مرد آهنی(Iron Man) را با آن دستیار هوشمندش دیده اید! آیا یکی از آن دستیارها نمی خواهید؟اگر میخواهید این آموزش را دنبال کنید.

یا شما حتی می توانید برای سرگرمی یا برای دوستان خود نیز ربات طراحی کنید و یا یک ربات را که پیام های زمان بندی شده و دارای محتوای خاص را برای همسر و یا عزیزانتان ارسال می کند، طراحی کرده و آن ها را به شدت سورپرایز کنید!

شناخت ربات های مشهور و معروف تلگرام

ربات ها در تلگرام یک سری خدمات را به صورت رباتیک برای مخاطبانی که فرم در خواست را ارسال  کرده اند فراهم می کنند که گروه اموزشی مشهد ای تی تعدادی از این ربات هارا معرفی می کند.

 1. Clippy

رباتی که به راحتی عکس  را از شما می‌گیرد و  استیکر  تحویل می دهد و البته این امکان در روز فقط ۵ بار  در اختیار شما قرار می گیرد.

 1. Jaconda

کار این ربات بررسی  درخواست ها  می باشد و به صورت تصادفی عکس می‌فرستد.

مراحل انجام کار اینگونه است که در ابتدا” /” را بزنید و بعد از ان دستور  مورد نظر را وارد کنید  و در اخر برای ربات بفرستید و منتظر جواب  ان باشید. برای مثال/gif coffee: نگاره‌ای تصادفی از قهوه که متحرک هم می باشد  برای شما می فرستد. دستور بعدی/img tea می باشد که در میان نگاره‌های موتور جستجوی گوگل  قرار داردو عکسی از چای برای شما نشان خواهد داد و دستوراتی دیگر که با help/ به شما نمایش می ده که می‌توانید بدون مصرف اینترنت و لود شدن عکس ها را برای دوستان و گروه‌هایی که در آن هستیدForward کنید.

 1. toucan

رباتیست فارسی که وقتی شما  سوال هایتان را می فرستید در جواب سوال شما پاسخ‌های جالبی  می دهد و همچنین اگر واژه فینگلیش را برای آن بفرستید و معادل  فارسی ان را دریافت  می کنید.

دستورات زیر نمونه ای از واژه های فینگیلیش می باشد:

دریافت نرخ سکه و طلا: sekke
دریافت نرخ ارز: arz
دریافت دستورات فوتبال: football
دریافت دستورات آب و هوا: weather
دریافت اوقات شرعی: owghat
دریافت نمونه دستورات متفرقه: other
اعتبار: credits

نمونه یک ربات جهانی و بین الملی

BotForTelegram

این ربات نسبت به ربات های دیگر از دستورات بیشتری برخوردار است که چند نمونه از آن در پایین معرفی  می کنیم.

Help!

با فرستادن علامت سوال و help دستورات مورد نیاز را  این ربات در اختیار شما قرار می دهد

eur x!

به جای X مقدار یورویی که می‌خواهید بدانید چند دلار می‌شود بنویسید تا  ربات جواب را در اختیار شما قرار دهد.

[loc [Mashhad]!

مکانی که درنظر گرفته اید  در نقشه گوگل نشان می دهد توجه داشته باشید که باید نام مکان را به انگلیسی وارد کنید.

[time [Tehran]!

ساعت دقیق شهر مورد نظر را نشان می‌دهد.

[weather [city]!

آب و هوای شهر مورد نظر شما را  نشان می دهد

[imdb [movie]!

دریافت اطلاعاتی درباره فیلم  مورد نظر شما در پایگاه داده فیلم .Imdb

ازدیگر قابلیت‌های این ربات مثل ترجمه کردن ،پیدا کردن عکسی خاص از جستجوگر گوگل و غیره…که با دستور help! به آن‌ها می‌توانید دسترسی داشته باشید.

آیا  می شود به ساخت ربات اختصاصی تلگرام اعتماد کرد؟

چند وقتی است که ساخت ربات بسیار رایج شده و هر کاربر با توجه به سلیقه و نیاز خود رباتی را طراحی می کند تا خدماتی ارائه دهد. برای اینکه بخواهید یک ربات در تلگرام ایجاد کنیم باید یک برنامه نویس باشید یا از برنامه نویسان و ربات ساز ها کمک بگیرید. ایا ربات هایی که با استفاده از سرویس های ربات ساز تلگرام ساخته می شوند قابل اطمینان هستند؟ باید بگم که هیچ اطمینانی وجود ندارد و دلیل این بی اعتمادی وجود دیتابیس ربات شما روی سرور ارائه دهنده، ارائه دهندگان این سرویس ها می توانند باشد انها به پیام هایی که به ربات شما ارسال می شود دسترسی دارند و در صورتی که host اختصاصی باشد  سرویس دهنده ها نمی توان لیست کاربران و گروه ها را مشاهده کنند و یا امکان دارد از ربات شما برای تبلیغات و جمع اوری لیست های کاربران سو استفاده شود و همچنین اگر این سرویس مسدود شود و یا ادامه پیدا نکند شما تمامی مخاطبان و یا همان دنبال کننده های خود را از دست خواهید داد و دیگر امکان دسترسی به آن ها را ندارید. طراحی ربات تلگرام به صورت خصوصی که روی سرور تحت مالکیت خودتان ایجاد می شود بهترین راه حل برای این مشکل است که دیتابیس در اختیار خودتان می باشد و باعث حفظ پیام ها و تمامی اطلاعات مخاطبان و گروه ها می شود

دوره های آموزش از راه دور ساخت ربات اختصاصی تلگرام توسط گروه فناوری مشهد ای تی به صورت مجازی برگزار می شود .

 

۲۱۷۳۰۶۲bb911aca8d9به دو نکته قبل از آموزش ساخت ربات اختصاصی تلگرام توجه داشته باشید:

۱-  برنامه نویسی تحت وب را یاد داشته باشید.

۲- انتخاب سرور مناسب برای پشتیبانی از فعالیت ها ربات ها که این سرور بنا به بار کاری که قرار هست ربات برای شما انجام دهد دارد و بسته به تعداد کاربرانی که از ربات استفاده میکنند طبیعتا باید برای رباتی که دستوارت بیشتری را پشتیبانی میکنه سروری با منابع فنی بالا تهیه کنید.

 شما با فراگیری آموزش ساخت ربات اختصاصی تلگرام قادر خواهید بود:

 • عملکرد ربات های تلگرام را درک کرده و با نحوه خودکارسازی و روال پاسخگویی خود کار آشنا شوید
 • در تلگرام یک ربات ایجاد کرده و مشخصات آن را تنظیم کنید.
 • دستورات پیش فرض ربات را برای نمایش به کاربران تنظیم کنید.
 • ربات را برای عضویت در گروه ها تنظیم کنید.
 •  یک کلید برای ارتباط از راه دور با ربات ایجاد کنید.
 • کلید ربات خودم را اعتبار سنجی کنید.
 • پیام های ارسال شده به ربات را دریافت کنید.
 • پیام هایی را که به ربات ارسال شده را تحلیل کنید.
 • به کاربری در تلگرام از طریق ربات پیام ارسال کنید.
 • پیام های کاربران را برای کاربر دیگری توسط ربات فوروارد کنید.
 • ساختار اطلاعاتی را که تلگرام به موتور ربات ارسال می کند را درک کنید (یعنی می دانید که پیام ها، استیکر ها، صوت ها، فایل ها، اطلاعات کاربران و… در چه قالبی به موتور ربات ارسال می شود)
 • به گروه و یا کاربران، پیام، عکس، استیکر، فایل، ویدئو، موقعیت مکانی و وضعیت خاصی را از طریق ربات ارسال کنید.
 • اطلاعات کاربر را مانند تصاویر پروفایل کاربری اش دریافت کنید.

و چه چیزهای دیگری از این دوره مجازی ساخت ربات اختصاصی تلگرام یاد خواهید گرفت؟

 • ربات های تلگرام چگونه کار می کنند؟
 • ساخت اکانت ربات در تلگرام چگونه خواهد بود؟
 • اینترفیس تعامل با تلگرام چگونه کار می کند؟
 • روش های استفاده از اینترفیس کنترل ربات چه خواهد بود؟
 • شرح ساختار ارسال درخواست به سرور تلگرام
 • تست Token ارائه شده و اعتبارسنجی برای کنترل ربات
 • دریافت خودکار و یک جای پیام هایی که به ربات ارسال شده است
 • شرح چگونگی پردازش آپدیت دریافت شده از سوی ربات
 • ارسال پیام از طریق ربات به کاربر و یا گروه(شرح تمامی جزئیات در بخش حرفه ای)
 • Forward پیام توسط ربات به کاربر دیگر

چه چیز هایی در بخش حرفه ای ساخت ربات اختصاصی تلگرام یاد خواهید گرفت؟

 • ساختار شیء کاربر
 • ساختار شیء چت گروهی
 • ساختار شیء پیام
 • ساختار شیء سایز تصویر
 • ساختار شیء صوت
 • ساختار شیء داکیومنت
 • ساختار شیء استیکر
 • ساختار شیء ویدئو
 • ساختار شیء مخاطب
 • ساختار شیء موقعیت مکانی
 • ساختار شیء به روز رسانی ها(پیام های دریافتی ربات)
 • ساختار شیء فایل ورودی
 • ساختار شیء تصاویر پروفایل کاربر
 • ساختار شیء نشانه گذاری کیبورد جواب کاربر
 • ساختار شیء مخفی کردن کیبورد جواب کاربر
 • ساختار شیء اجبار به جواب
 • ارسال پیام از طریق ربات به کاربر و یا گروه(به صورت کامل)
 • فوروارد پیام توسط ربات به کاربر دیگر
 • ارسال عکس توسط ربات به گروه و یا کاربر
 • ارسال صوت توسط ربات به گروه و یا کاربر
 • ارسال فایل توسط ربات به گروه و یا کاربر
 • ارسال استیکر توسط ربات به گروه و یا کاربر
 • ارسال ویدئو توسط ربات به گروه و یا کاربر
 • ارسال موقعیت توسط ربات به گروه و یا کاربر
 • ارسال وضعیت چت به گروه یا کاربر(مانند: در حال تایپ)
 • دریافت تصاویر پروفایل یک کاربر خاص

تیم تحقیق و توسعه ی مشهد ای تی محتوا اختصاصی خود را به شما کاربران شبکه های اجتماعی تقدیم می کند

آموزش ساخت ربات اختصاصی تلگرام کاملا تست شده بدون نیاز به برنامه نویسی و سرور پشتیبان

b5d6053d97065f0e88

در این مقاله چند روش آسان برای ساخت ربات اختصاصی تلگرام بدون استفاده از کد برنامه نویسی به شما آموزش می دهیم.

۱٫ساخت ربات توسط بابا ربات

۲ با استفاده از آی دی Paquebot@به تلگرام مراجعه کرده و ربات خود را با ارسال این دستور به آن معرفی کنید :

/addbot *))

به جای”” *از API Key ربات خوداستفاده کنید. مراحل اولیه کار تمام شد. اگر کاربر دستور start/ را به ربات خود بفرستد، پیامی از طرف ربات شما به کاربر ارسال شده و در ربات شما مشترک می‌شود. برای لغو اشتراک در ربات باید از دستور stop/استفاده کرد.برای این که پیامی به مشترکان ربات خود بفرستید کافیست تا دستور/ paquebot را به ربات خود ارسال کرده و هر پیامی را که می‌خواهید ارسال کنید. برای لغو این کار از دستور cancel/ استفاده کنید.

ساخت ربات اختصاصی تلگرام با استفاده از قابلیت باباربات

تلگرام یکی از بهترین نرم افزار های اجتماعی و ارتباطی است  که در ایران واسه همه مخاطبان محبوبیت دارد و برای خود رقیبان سر سخت  ایجاد کرده است  ارائه نسخه های این برنامه برای تمامی پلتفرم ها و همچنین امکان استفاده از نسخه تحت وب است.

در تلگرام چیزی که از دیدگان کاربران پنهان مانده است ربات های تلگرام می باشد که کار های به خصوصی انجام می دهند به عنوان مثال این امکان را میدهد که استیکر بسازیم و یا عکس های مورد نظرمان را پیدا می کنیم و بسیاری از کارهای دیگر که قابلیت انجام انها را دارند.که قبلا انها را معرفی کرده ایم. یکی از مزیت های تلگرام که  بین کاربران محبوب شده است امکان اضافه کردن  و طراحی ربات  می باشد. با اموزش هایی که گروه اموزشی ما در اختیارتان گذاشته است شما میتوانید یک ربات درست کنید

رباتی به نام  @BotFather میتوان در اپدیت جدید تلگرام یافته که وظیفه آن ساخت یک ربات و مدیریت کامل ربات شخصی شماست و کافیست دستورات را بر حسب https API ارائه شده روی سرور, ربات خود را مدیریت کنید.

باباربات کار شما را جهت ساخت ربات متناسب با رابط کاربری جدید تلگرام راحت تر کرده و می توانید به کمک آن برای ربات خود کارایی همانند تغییر عکس پروفایل, اطلاعات کوتاه جهت نمایش در پروفایل, توضیحات مختصر برای شروع کار و تعریف یک سری دستوارت را انجام دهید.

ساخت ربات اختصاصی تلگرام :

در ابتدای ساخت ربات اختصاصی تلگرام باید به قسمت گفتگو با ربات BotFather بروید. برای این کار به لینک https://telegram.me/botfather بروید  و روی گزینه  Send Massege  کلیک کنید تا به محیط گفتگو با ربات بروید.

در محیط چت با, بابا ربات روی Start کلیک کنید.

۱۱

باباربات نیز دستورات مورد نیاز را برای ساخت یک ربات می فرستد

۱۲

در این مرحله  رابط کاربری جدید تلگرام در قسمت مشخص شده . در تصویر پایین  منویی کشویی مختص دستوارت یک ربات برای راحتی کاربران بدون نیاز به تایپ کردن, تعبیه شده که کافیست روی دستور مورد نظر لمس کنید.

۱۳

برای شروع کار و ساخت ربات اختصاصی تلگرام دستور Newbot/ را ارسال کنید بعد از  ارسال بابا ربات از شما میخواهد  نامی برای ربات خود مشخص کنید که این نام در پروفایل ربات شما ثبت می شود بعد از ان  یک نام کاربری که دیگران می توانند با سرچ کردن آن ربات شما را پیدا کنند انتخاب کنید که پایان آن با bot به اتمام برسد,

۱۴

به عنوان مثالasa_bot یا asabot

برقراری ارتباط میان  ربات شما و Paquebot

پس از ساخت ربات اختصاصی تلگرام باید ارتباط میان ربات شما و Paquebotبرقرار شود برای جمع اوری اطلاعات مورد نیازتان.

مراحل انجام ارتباط سازی:

https://web.telegram.org/#/im?p=@Paquebot وارد این لینک شوید .بر روی Start کلیک کنید حال دستورaddbot/را تایپ کنید سپس کدی که Botfatherبه شماداده است را به این صورت زیر برای paquebot ارسال کنید

/addbot  ۱۱۹۲۲۳۳۰۸:AAEP3asVTTjXAiNnUVz5IiEPZ0M8Yup8IX4

تذکر: دقت داشته باشید که بین کد دستوری و کد  باید فاصله باشد.

بدین ترتیب paquebotمتوجه این خواهد شد که شما صاحب این ربات هستید.

۴۴۴

از ربات Zapier برای افزودن امکانات به روبات استفاده کنید

ابتدا به سایت https://zapier.com مراجعه کنید و در ان ثبت نام کنید

۱

۲

کش مرورگر خود را فعال کنید و وارد این لینک شوید https://zapier.com/developer/invite/25139/4df9e746e794d4f5aa972e8fb485ee7f/  و  روی دکمه Accept Invite & Go To Dashboard  کلیک کنید.

۳

وارد این لینک شوید https://zapier.com/app/editor   و Action App را Paquebot انتخاب کردهTrigger app) را هر چه می‌خواهید انتخاب کنید، ما در اینجا RSS را انتخاب کرده ایم(، Action را Post message انتخاب کرده، Trigger را New item in feed انتخاب کرده و در نهایت بر روی Continue کلیک کنید.

۴

بر روی گزینه‌ی Paquebot Connect Account کلیک کنید. در  این صفحه‌ی باید نام و API ربات را وارد کنید.

نکته : این API Key با توکنی که باباربات به شما داد فرق دارد و آن را باید با ارسال دستور /botkey به ربات خود دریافت کنید. برای تعویض این Key از دستور /botkey init استفاده کنید.

۴۴

بعد از امتحان کردن  اکانت شما توسط Zapier بر روی Continue کلیک کنید.

۵

.در این جا باید ادرس یک فید خبری از سایت خود یا سایت مورد نظرتان  داشته باشید سپس ادرس فید را وارد کنید  و روی گزینه Continueکلیک کنید

تذکر:ادرس فید سایت خود را با http://شروع کرده و با/ تمام کنید

۶

در این مرحله باید متنی که میخواهید در هنگام انتشار پست جدید در سایت به مشترکان ارسال کنید را بنویسید و بر روی Continue کلیک کنید.این را فراموش نکیند که حتما باید از فیلد های خود سایت  استفاده کنید که با انتخاب  گزینه‌ی Insert Fields می‌توانید این کار را انجام دهید. در عکس زیر این متن طوری تنظیم شده که ابتدا متن “پست جدید”، در خط بعدی عنوان مطلب، در خط بعدی خلاطه‌ی مطلب و در خط آخر لینک مطلب در قالب یک پیام ارسال خواهد شد.

۷

در این اینجا سرویس بر روی ربات شما تست خواهد شد. گزینه‌ی Test RSS by Zapier trigger را انتخاب کنید

۸

برای  امتحان کردن نمونه هایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که بعد از دیدن Trigger و Action،  روی گزینه‌ی Test Zap with this sample کلیک کنید تا بتوانید آن‌ها را تست کنیدو به  مشترکان ارسال شود. در آخر بر روی گزینه‌ی Continue کلیک کنید.

۹

نامی برای این سرویس انتخاب کنید و بر رو ی گزینه  Turn Zap on کلیک کنید

۱۰

و در اخر اینکه شما میتوانید پس از ساخت ربات اختصاصی تلگرام ، ربات خود را در این سایت http://storebot.me/ ثبت کنید تا دیده شوید.

پیشنهاد ویژه  تیم شرکت مشهد ای تی برای ساخت ربات اختصاصی تلگرام :

a1649c56fa9f805828

افرادی که برای درآمد زایی به تلگرام رو می آورند بهترین گزینه برای پیشرفتشان ساخت ربات اختصاصی تلگرام است یک ربات تلگرام می تواند کار هایی چون تبلیغ در گروه های مختلف، یافتن لیست افراد و یا سرویس دهی برای سفارش و یا خرید و یا هدیه ای کوچک برای روز تولد را انجام دهد پس اگر  از این ربات ها در این زمینه استفاده می کنید این امکان وجود دارد که یک سرمایه گذاری بزرگ کرده باشید. مشکلی که اینجا وجود دارد این است که  ربات ساز های آنلاین روشی مطمئن و قابل تضمین نیستند چون امکان دارد با قطع شدن آن سرویس مربوط به ربات شما و تمامی مخاطبان نیز فراموش می شود ولی تیم فنی مشهد ای تی رباتی طراحی می کند که  بر روی سرور تحت مالکیت شما می باشد که از همه لحاظ امن تر می باشد و میتوانید به اطلاعات کاربران خود دسترسی داشته باشید و یا نسخه پشتیبان بگیرید. تیم ما این امکان را می دهد حتی شما کاربران محترم  که از تلگرام استفاده می کنید و دانش لازم در مورد برنامه نویسی و یا توانایی پرداخت برای تهیه سرور و زمان لازم برای اجرای ربات خود ندارید را نیز از این ربات های اختصاصی برخوردار باشید.

امکاناتی که ما در اختیار شما  قرار خواهیم داد:

۱)به پیام ها تنظیم شده به صورت خودکار پاسخ می دهد

۲)دستورات تنظیم شده روی ربات را مدیریت می کند(شامل افزودن،ویرایش و حذف)

۳)خبرنامه و عضو شدن کاربران در اولین تعامل و مشاهده ی آمار و لیست کاربران

۴) در گروه ها عضو شوید و نام و آمار اعضایی که ربات ها خود در آن عضو کردید را مشاهده کنید

۵)ارسال پیام انبوه به کاربران و گروه ها در ربات

۶)لاگ کردن تاریخچه همه پیام های ربات

۷)سیستم سامانه مرتبط با مشتری(CRM) و سیستم ارتباط با ما به صورت اتصال به چند کاربر

۸)قابلیت  ربات های جستجو گر RSS و ارسال آخرین اخبار وبسایت موردنظر شما به کاربران

۹)قابلیت جستجو کردن نرخ ارز،طلا،سکه و بورس

این ربات های کوچک و هوشمند پس از ساخت ربات اختصاصی تلگرام ، کاربرد های زیادی دارند و هر کاری که فکرشو می کنید برای موسسات آموزشی – کارخانه ها – ادرارات – هایپر مارکت ها – باشگاه های بدن سازی – کافی شاپ ها – رستورانها -مجموعه های فروش شبکه ای- مجموعه های تفریحی – آژانس های مسافرتی  و هر جایی که ممکن است مشتری ها-محصولات-خدمات- نیروی ها ارتباطی مستقیم یا غیر مستقیم با شبکه اجتماعی تلگرام دارند, انجام دهند.

برای اطلاع از قیمت ها روی متن کلیک کنید 

 

ارسال پاسخ