حمایت از توسعه دهندگان ربات تلگرام

وبلاگ رسمی تلگرام امروز خبر داد که مالک و بنیان گذار آن Pavel Durov در نظر دارد درسال ۲۰۱۶ مبلغ یک میلیون دلار را برای حمایت از توسعه دهندگان ربات تلگرام اختصاص دهد. این پول به صورت کمک های مالی بلاعوض پرداخت خواهد شد و مبلغ آن برای هر شخص حداقل ۲۵ هزار دلار است. تمام کاری که باید بکنید آن است که یک ربات تلگرام با استفاده از Bot API بسازید که جذاب باشد.

تلگرام در مقابل از شما چه میخواد؟ هیچ چیز. هدف تلگرام حمایت از توسعه دهندگان ربات تلگرام و جذب کدنویسان بیشتر به سمت آن است.

حمایت از توسعه دهندگان ربات تلگرام چگونه شامل حال شما می‌شود؟

برای آنکه ربات شما مورد توجه داوران قرار گیرد باید شرایط زیر را داشته باشد:

  1. ربات تلگرام شما باید سریع پاسخ دهد، به همان سرعتی که نرم افزار تلگرام کار میکند.
  2. این ربات باید مورد توجه کاربران نیز باشد و حداقل تعداد کمی از کاربران احساس کنند که مفید است.
  3. بهتر است که ربات شما در حالت inline نیز پاسخگو باشد
  4. و البته دوباره تکرار شده که ربات باید سریع باشد!

مهمترین زمینه هایی که برای برنده شدن جایزه تلگرام میتوانید بر روی آنها فعالیت کنید عبارتند از ترکیب تلگرام با سیستم‌های دیگر، ساخت ابزارهای کمکی برای سازندگان ربات‌ها، هوش مصنوعی و پردازش زبانی. البته شما محدودیتی در موضوع انتخابی خود ندارید و تلگرام از شما انتظار دارد که سورپرایزش کنید.

حمایت از توسعه دهندگان ربات تلگرام برای نخستین بار

اشکالی ندارد اگر همین ربات را قبلا در پلت فرم دیگری پیاده‌سازی کرده باشید، مهم آن است که در تلگرام به خوبی کار کند. تلگرام امکانات جدیدی را در نسخه دوم API ربات‌های خود اضافه کرده که به شما در طراحی دیزاین ربات بسیار کمک خواهند کرد.

پوستر تلگرام برای مسابقه ساخت ربات

چگونه مورد حمایت از توسعه دهندگان ربات تلگرام قرار گیرم؟

اگر فکر میکنید ربات شما شرایط شرکت در مسابقه تلگرام و کسب جایزه ۲۵ هزار دلاری را دارد توضیحات آن را به ربات BotSupport ارسال نمایید. توجه کنید که حتما آی‌دی ربات خود و هشتگ #BotPrize در متن ارسالی شما موجود باشد تا به راحتی از هدف شما به جهت شرکت در مسابقه مطلع شوند.

تلگرام جوایز را در چند مرحله طی سال ۲۰۱۶ ارائه خواهد داد و آخرین تاریخ برای دریافت جوایز ۳۱ دسامبر خواهد بود. البته دلیلی ندارد که شما تا آن زمان صبر کنید و از همین لحظه میتوانید ربات های خود را برای بررسی ارسال نمایید.

اگر نمی‌دانید چطور یک ربات تلگرام بسازید میتوانید به مقالات اولیه سایت ما در زمینه ساخت ربات تلگرام مراجعه نمایید. و یا اگر رباتی دارید که شانس برنده شدن را دارد در بخش نظرات همین مقاله آن را معرفی کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: @mashhadit_group

به نقل از سایت (websima) – باز نشر گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی

4 نظرات

ارسال پاسخ