سایت Basekit.com

سایت Basekit.com یک سایت رایگان است که شما میتوانید با ثبت نام و عضویت در این سایت, با استفاده از سایت Basekit.com برای خود سایت و وبلاگ طراحی کنید و بوسیله انها یک وب سایت دلخواه  برای خود بسازید . این سایت بصورت خیلی حرفه ای شما را برای طراحی قالب css و تعداد صفحات ،نوع وب سایت اعم از اینکه سایتتجاری است یا شخصی و یا سازمانی کمک میکند. نکته مهم در اینجا این است که شما برای ساخت سایت خودتان نیازی به هیچ تخصص بالایی از قبیل دانستن کدهای برنامه نویسی تحت وب مثلا asp -asp.net-c و یا غیره ندارید .کافی است وارد سایت شده ثبت نام کنید و خیلی زود شروع به طراحی سایت خود کنید و طبق سلیقه خود قالب ,theme و صفحه بندی ان را انجام دهید.

مراحل ثبت نام در سایت Basekit.com بسیار ساده و آسان بوده فقط ممکن بعضی مواقع در حال بروزرسانی باشد  که در این حالت ورود به سایت مشکل است و بایستی بعدا مراجعه کرد.

در قسمت ShowCase می توانید طراحی هایی که توسط خود سایت انجام شده را هم ببنید.

و اما قسمت ثبت نام در سایت Basekit.com :

در همان صفحه ی اول می توانید قسمت مربوط به ثبت نام را پیدا کنید و اطلاعات لازم ( ایمیل . پسورد و آدرس مورد نظر خود) را وارد کنید.

در این قسمت یک ستون در سمت چپ شماست که به دو قسمت تقسیم شده . قسمت بالای این ستون مربوط به کارهای مدیریتی روی قالب است که با تغییر قالب صفحات آن نیز عوض می شود و در این قسمت هم کنترل صفحات مختلف تغییر می کند. در این قسمت می توانید صفحه اضافه و یا صفحات قبلی را پاک کنید همچنین برای تغییر یا اضافه و حذف قالب کلی مورد نظر از این قسمت باید استفاده کنید.

همچنین برای سهولت کار ۴ دکمه ی مختلف یا به قولی ۴ مد مختلف(Publish , Design , Preview , Manage,) در بالای صفحه ی کار قرار داده شده که با کلیک کردن بر روی هر کدام می توانید به سادگی و سرعت هرچه تمام از آن ها استفاده کنید. مثلا برای دیدن نتیجه ی کار های خود با کلیک کردن بر روی مد Preview می توانید نمایی از قالب آماده شده را ببینید . و با کلیک بر روی Design دوباره به حالت طراحی و تغییر آن بپردازید.

منبع: به نقل از سایت(میر سافت)-باز نشر گروه فناوری مشهد ای تی

ارسال پاسخ