طراحی ربات فروشگاهی تلگرام

طراحی ربات فروشگاهی تلگرام با اوج گرفتن تجارت الکترونیک، به یکی از ابزارهای پیشرفته در فروشگاه های اینترنتی تبدیل شده است. با گسترش استفاده از اپلیکیشن ارتباطی تلگرام ، یکی از هوشمندانه ترین انتخاب های شما برای تبلیغات گستردۀ اینترنتی می تواند طراحی و به کارگیری یک ربات پیشرفته در زمینۀ کسب و کارتان باشد. این برنامۀ چت و ارتباط به عنوان یک منبع عظیم سرگرمی است که روزانه با وجود کانال ها و گروه های مختلف و به اشتراک گذاری مطالب و عکس های متنوع، بخشی از ساعات هر کاربری را پر کرده است. پس شما دیدی فراتر از استفاده های معمولی دیگران از تلگرام داشته باشید و به آن به دید یکی از راه های امروزی و نتیجه بخش برای کسب در آمد از راه اینترنت بنگرید.

طراحی ربات فروشگاهی تلگرام

این برنامه با دارا بودن امکانات و قابیلت های متنوع مثل ربات پیشرفته، مخاطبان بسیاری را جذب کرده است و روز به روز به تعداد کاربران آن در سراسر جهان افزوده می شود. بنابراین هر یک از کاربران به خصوص کاربران ایرانی و محلی می توانند یکی از مشتریان شما باشند فقط باید بتوانید آنها را جذب کنید.

آماری که به تازگی برای تعداد کاربران تلگرام اعلام شده است حدود ۱۰۰ میلیون نفر هست که از این رقم نیمی از آن سهم کشور ایران است. همانطور که از این آمار فهمیده می شود، مردم ایران علاقۀ زیادی به تلگرام دارند و در آن فعالیت می کنند. پس باتوجه به این تعداد کاربر ایرانی می توان فهمید که با یک فرصت بسیار عالی مواجه هستیم. شاید برخی افراد تلگرام را یک تهدید بدانند، اما شما به عنوان صاحب کسب و کار و یا مسئول یک فروشگاه می توانید به آن به چشم یک فرصت ناب بنگرید. فرصتی که شما را به بهترین عملکرد در تجارتتان می رساند. پس بهتر است بر روی این ابزار ارتباطی حساب باز کنید و ربات های هوشمند را در نظر بگیرید. ربات های هوشمند تلگرامی کارهایی می توانند انجام دهند که شما را متعجب می سازد. نکتۀ جالبی که در رابطه با ربات های فروشگاهی وجود دارد این است که می توانند بصورت ۲۴ ساعته فعالیت کنند، بدون آنکه خسته شوند. فرض کنید شما در منزلتان در حال استراحت هستید و ربات فروشگاهی شما برایتان محصولات فروشگاهتان را می فروشد و با مشتریان شما تعامل می کند! جای تعجب ندارد؟!

طراحی ربات فروشگاهی تلگرام

آیا شما نیز از صاحبان فروشگاه های اینترنتی هستید؟ حتما می دانید که وب سایت های فروشگاهی رشد زیادی داشته اند. انواع فروشگاه های اینترنتی ایجاد شده اند و هر کدام به روش خود مشغول به کار هستند. اما همه آنها صرفا برنده این جنگ بین فروشگاه ها نیستند و تعداد انگشت شماری از آنها توانسته اند نام خود را بر سر زبانها بیاندازند. شما به عنوان مدیر یک وب سایت فروشگاهی موظفید که وب سایت خود را رشد دهید تا از بقیۀ رقبایتان عقب نمانید. اما این نکته را باید در نظر داشته باشید که همه فروشگاه ها ربات تلگرام ندارند! هستند تعدادی که حتی نمی دانند ربات های تلگرام چه امکاناتی می تواند ارائه بدهد! شما چندین قدم از آنها جلو هستید و می توانید به سادگی رقیبان هم سطح خود را کنار بگذارید و درآمد خود را بیشتر کنید. برند سازی در تلگرام را نادیده نگیرید. یک ربات تلگرام می تواند همانند یک دستیار به شما در فروش کمک کند. اما شاید تعجب کرده باشید که چگونه ممکن است. برنامه نویسان مشهد آی تی این توانایی را دارند که بتوانند فروش محصولات شما را در بستر تلگرام گسترش بدهند به طوری که کاربر می تواند سفارش خود ار نیز در ربات شما ثبت کند و به درگاه پرداخت متصل شود. این موقعیت مناسب را خراب نکنید و نادیده نگیرید. اگر شما فرد باهوشی باشید و اهمیت این نوع ربات های هوشمند را درک کرده باشید می توانید از آن به بهترین نحو استفاده کنید.

در زیر به تعدادی از قابلیت های یک ربات فروشگاهی تلگرام مختصرا اشاره خواهیم کرد:

طراحی ربات فروشگاهی تلگرام

  • دریافت آنلاین سفارش مشتری
  • اتصال به درگاه بانک دلخواه
  • نمایش محصولات در ربات
  • در صورت موفق بودن سفارش، آن را به مشتری تحویل می دهد
  • مدیریت محصولات
  • مدیریت سفارشات
  • اتصال به بانک ها ودرگاه های واسط
  • ظاهر کاربر پسند

فروش راحت محصولات و تحویل محصولات مجازی با ربات فروشنده تلگرام همراه و همچنین اتصال به درگاه پرداخت آنلاین به راحتی توسط ربات جدید «گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» امکان پذیر شده است. ربات های طراحی شده توسط مشهد آی تی در حال حاضر این قابلیت را دارد که چندین محصول مجازی (نظیر کارت شارژ ، لایسنس ، فایل و … ) را به فروش برساند. همچنین می توانند عملیات خرید را مدیریت کرده و در صورت موفق بودن خرید آنلاین ، محصول خریداری شده را تحویل خریدار بدهد.

شما فکر می کنید که دیگر چه کارهایی از دست ربات های فروشگاهی تلگرامی بر می آید؟؟؟

هرچیزی که در رابطه با فروشگاهتان درنظر دارید از ربات های تلگرامی بخواهید. تیم برنامه نویس مشهد آی تی طراحی ربات فروشگاهی تلگرام را مطابق با سلیقه و نیاز شما طراحی خواهد کرد. ما ابتدا کسب و کار شما را تحلیل خواهیم کرد. بدین صورت که مشتریان شما را بررسی و بازار هدف شما را آنالیز می کنیم. سپس رقبای شما را در نظر می گیریم و بسته به نیاز شما بهترین راه کار را برای طراحی ربات فروشگاهی تلگرام پیشنهاد می دهیم. اگر پیشنهاد مورد قبول شما بود طراحی ربات فروشگاهی تلگرام را انجام خواهیم داد.

طراحی ربات تلگرام برای فروشگاه خود را به ما بسپارید.

گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی به عنوان قطب فناوری خراسان رضوی در کنار کسب و کار شماست …

ارسال پاسخ