خدمات HEO سایت

خدمات HEO سایت مفهوم جدید و تجربی می باشد که بر پایه و اساس علم روانشناسی، وارد علم طراحی سایت شده است. اگر توجه کرده باشید، هر انسان و خود ما در نگاه اول به هر شی، عکس، مطلب، حتی انسان ها و تمام اجسام، ابتدا به قسمت خاصی از آن توجه می نماییم. با توجه به این شناخت از نگاه انسان، متخصصان و روان شناسان به طراحان سایت ها توصیه کردند که به این نقاط توجه خاصی نمایند، و در طراحی وب سایت خود از این نقاط بهره بیشتری ببرند.

Woman Looking At News Article

البته در بسیاری از موارد انسان های با دقت و طراحان با دقت از این نقاط در طراحی خود استفاده می نمودند. چون با توجه به دید خود از این مناطق برای مطالب پر بازدید خود استفاده می نمودند. البته مفهوم خدمات HEO سایت مفهوم کلی تر از پرداختن به این نقاط است، و فقط بخشی از آن، توجه به نقاط کلیدی در طراحی سایت می باشد.

ما به جز جذب بازدید کنندگان زیاد برای وب سایت خود، باید به این نکته توجه داشته باشیم که نحوه ی نمایش ما برای آنها خسته کننده نباشد. باید کاربری که وارد وب سایت ما می شود، با توجه به رنگ و فونت و قالب و چیدمان صفحه ما دچار سر در گمی برای بازدید نشود.

باید بتواند به راحتی مطالب را مطالعه نماید، بدون آنکه چشم هایش خسته شود.

باید بتواند مطالب مورد نظر خود را در دسته بندی خاص آن مطلب مشاهده نماید.

باید قابلیت این را داشته باشد که خلاصه ای از مطالب هر پست را، قبل از باز کردن آن مطلب، مشاهده نماید، تا در صورت نیاز، اقدام به مطالعه کامل آن نماید.

رابطه میان خدمات SEO و خدمات HEO سایت

رابطه میان سئو و خدمات HEO سایت در هدف مشترک این دو مفهوم می باشد.

Heo&Seo


هدف از ایجاد این دو مفهوم یعنی خدمات HEO سایت و SEO ، در طراحی سایت ها، بهینه سازی سایت ها بوده است. مفاهیمی که با گسترش استفاده از اینترنت و وب سایت ها برای بهبود کیفیت آنها در نظر مخاطبان و البته موتورهای جست و جو، در بین طراحان سایت ها و متخصصان فناوری اطلاعات افزایش پیدا کرد.

در طراحی سایت ها بحث رقابت بین وب سایت ها و قرار گیری آنها در رتبه های بالای موتور های جست و جو و همچنین جذب تعداد مخاطب بیشتر، متخصصان فناوری اطلاعات را به این فکر انداخت که در بهینه سازی سایت های خود تلاش کنند و وب سایت های خود را به شکلی در آوردند که باعث جذب نظر مخاطبان شود، همچنین برای آنها حاوی مطالب مفید، جذاب، راحتی کار و جست و جوی مطالب در وب سایت شان شود.

response

گروه فناوری مشهد ای تی می تواند در کنار طراحی سایت، خدمات HEO سایت را نیز در اختیار شما قرار دهد. همین طور که در بالا اشاره شد مشهد ای تی می تواند با در نظر گرفتن خدمات HEO سایت ، سایت شما را در رتبه بالاتری در صفحات گوگل قرار دهد.

download

امروزه شرکت های زیادی طراحی سایت را انجام می دهند، اما فقط تعداد انگشت شماری از آنها به تمام این موارد و اصول طراحی سایت و بهینه سازی سایت، دقت می نمایند. پس بهتر است برای طراحی سایت به سراغ این شرکت ها برویم.

 مشاوره از ما انتخاب با شما

۰۹۱۹۹۱۹۶۶۹۰

۰۵۱۳۷۶۱۳۶۷۳

info@mashhadit.com

ارسال پاسخ