خدمات آنالیز سئو سایت به چه معناست ؟

خدمات آنالیز سئو سایت یکی دیگر از خدمات گروه فناوری اطلاعات #مشهد_آی_تی که پیش نیاز اجرای پروژه های #بهینه_سازی_وب و #تولید_محتوا می باشد، است. این بررسی به صورت کامل و جامع می باشد و تمامی مواردی که ممکن است بر روی وضعیت  سایت شما اثر گذار باشد توسط متخصصان و کارشناسان ما چک می شود. در واقع می توان گفت که این کار به عنوان یک پروسه ی عیب یابی نیز هست که مواردی از جمله متناسب بودن یا نبودن سرعت #هاست و صفحات سایت شما و وجود لینک های شکسته و خطاهای ۴۰۴ نیز در این مرحله ارزیابی و مشخص می گردد . آنالیز سایت اولین مرحله برای شروع پروژه های #سئو می باشد که بر اساس نتایج حاصل از این بررسی نیازمندی های پروژه تعیین می گردد و برای رفع آن برنامه ریزی می شود .تعیین هزینه ی دقیق و مدت زمان لازم برای اجرا نیز پس از انجام این پروسه قابل تعیین کردن است.

در این آنالیز موارد مرتبط با #طراحی_سایت شما نیز بررسی خواهد شد برای مثال اینکه :

سایت شما دارای طراحی #ریسپانسیو ( واکنش گرا جهت مطابقت با انواع صفحه نمایش دستگاه های هوشمند ) هست یا خیر؟

از متا تگ ها مهم برای سئو در صفحات آن استفاده شده است ؟

سرعت لود صفحات  متناسب است؟

سهولت دسترسی کاربر به اجزای مهم سایت مثل منوها و دسته بندی ها برقرار است؟

وضعیت محتوایی سایت چگونه است؟ ( به کارگیری کلمات کلیدی پر رقابت در  محتوا سایت )

برخی از موارد موجود در طراحی که در این آنالیز سایت بررسی خواهد شد به طور مستقیم بر روی بازدید یک سایت اثر می گذارد. برای مثال یکی از پارامتر های مهم در #سئو که مورد بررسی قرار می گرد میزان bounce rate یا نرخ خروج کاربر از سایت می باشد که عوامل مختلفی بر روی آن تاثیر گذار است برای مثال اکثر کاربران وقتی با یک صفحه ی  اینترنتی مواجه می شوند که با سرعت بسیار کمی بارگذاری می گردد، منتظر نمیمانند و آن صفحه را می بندند. یا وقتی که در یک سایت با خطای ۴۰۴ مواجه شوند یعنی نتوانسته اند به آنچه مد نظر داشتند دسترسی پیدا کنند و این خود عامل بسیار مهمی است که موجب افزایش میزان دفع کاربر از یک سایت می شود. در پروسه آنالیز که توسط کارشناسان ما انجام می شود تمامی این موارد به طور دقیق بررسی می گردد.

چه مواردی در خدمات آنالیز سئو سایت بررسی می گردد ؟

موارد زیر در خصوص هر #سایت به طور جداگانه بررسی می گردد و سپس بر اساس نتیجه و سنجشی که از وضعیت فعلی سئو به دست آمده است بهترین استراتژی و برنامه ریزی برای ارتقا جایگاه در گوگل تعیین می گردد، این موارد عبارتند از:

  • نام دامنه از لحاظ ( تعداد کاراکتر و مطابقت آن با موضوع وب سایت شما)
  •  وضعیت کلمات کلیدی ( نسبت به سایت های رقیب ، تعیین چگالی، پیشنهاد مناسب ترین کیوردها )
  • کیفیت و میزان محتوای سایت ( عناوین و متا تگ ها، استفاده از کلمات کلیدی در محتوا )
  • آنالیز سرعت هاست و سرعت بار گذاری صفحات سایتب
  • بررسی های مربوط به ریدایرکت ( تعیین تعداد لینک های شکسته و خطاهای ۴۰۴)
  • بررسی فایل Robots.txt و  غیره

ما در گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی بسته های بهینه سازی وب را تحت عنوان سه نوع ( طلایی، نقره ای و برنزی ) تعیین کرده ایم که هر کدام شامل قابلیت ها و امکانات متفاوتی است. البته برخی از موارد پایه و مهم در هر یک از بسته ها مشترک می باشد. شما می توانید با مطالعه ی مواردی که در طول پروژه ی #سئو آنالیز می گردد، از جزییات و تعرفه ها و نحوه ی عملکرد تیم تخصصی ما آگاه شوید.

ارسال پاسخ