ربات شما ، خود اتومات شماست!

ربات شما و دنیای هوش مصنوعی یک دنیای هیجان انگیز و یک ابزار عالی است. اساس کار ربات‌ها برای آسایش و رفاه بشر ساخته می‌شود حتی آنهایی که کاربرد نظامی دارد هم بازهم می‌شود بدین گونه به آنها نگاه کرد که برای آسایش یک قشر خاص از بشر است. خب تصورش را بفرمایید که در محل کسب‌وکار شما یک شخص استخدام کرده‌اید که به مشتری پاسخ‌گو باشد و خب هر انسانی قطعاً روزی خوشحال و روزی غمگین و روزی سرحال و گاهی بیحال و سایر خلق و خوهای انسانی و محیط اطراف بر او تأثیر گذار خواهد بود، حال درنظر بگیرید رباتی مخصوص شما طراحی بشود که توانایی سفارش گیری از مشتری را در بالاترین و با کیفیت‌ترین سطح و توان داشته باشد و نه تنها ساعت کاری که تعیین شده بلکه در تمامی ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می تواند این کار را انجام دهد، قطعاً این حجم کار از عهده‌ی یک انسان خارج است امّا در دنیای ربات‌ها می‌توان گفت این قابلیت ، یک قابلیت ابتدایی و کوچک ربات است و می‌تواند تمام این‌ها را داشته باشد و این کار را انجام دهد.

اگر به شما بگویم ما همین الان و در همین لحظه در #مشهد_آی_تی می‌توانیم این ربات را طراحی کنیم چقدر شگفت‌زده می‌شوید؟ چقدر دوست خواهید داشت برای کسب‌وکار خودتان یکی از آنها را سفارش بدهید؟ بگذارید شگفت زده‌تان بکنم ما می‌توانیم رباتی برای شما طراحی کنیم که در جیب مشتری‌هایتان قرار می‌گیرد و هر وقت خواستند با شما ارتباط بگیرند نمونه‌ای از شما همراه‌شان خواهد بود. دیگر از بهتر چه می‌خواهید؟

ربات‌ تلگرام قدرتی به همین وسعت، حتی بیشتر در اختیار شما قرار خواهد داد. این ربات‌ها توانایی این را دارند که از مشتری سفارش‌گیری کنند، نمونه کار به مشتری نشان بدهند، حتی می‌توانید صدای‌تان را برای مشتری پخش کنید و برایش توضیحاتی در مورد محصولتان بدهید، دیگر لازم نیست در یک ساعت خاص سفارش از مشتری بگیرید و می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز سفارش داشته باشید و مشتری‌هایتان را با خود همراه کنید، فرض بفرمایید چقدر خوب میشد از خودِ شما در کنار هر مشتری‌ای بود و می‌توانستید هر جا که مشتری به شما نیاز داشت او را راهنمایی کنید و نیاز او را برطرف نمایید، اکنون که چنین امکانی برای شخص شما وجود ندارد ما در #مشهد_آی_تی برایتان نمونه ای از شما را در جیب مشتری‌هایتان قرار می‌دهیم و با اطمینان خدمت‌تان عرض می کنیم که ربات شما، خود اتومات شماست!

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: https://instagram.com/mashhadit_group

ارسال پاسخ