بازارچه مشهد آی تی مکانی است برای شما صاحبان کسبو کار که میخواهید محصول خود را در محیطی با تعداد مشتری های بیشتر به فروش برسانید. بازارچه مشهد آی تی همانطور که از نامش پیداست در حال حاظر در مشهد فعالیت میکند و فروشندگان محصول نیز در مشهد حضور دارند. اما برای اینکه بخواهید محصول خود را به عنوان یک فروشنده در وب سایت بازارچه مشهد آی تی به فروش برسانید باید چه کار کنید؟

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا قدم به قدم پیش برویم.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا یک حساب در بازارچه مشهد آی تی ایجاد نمایید. زمانی که وارد بازارچه شوید میتوانید همانند تصویر زیر در بخش مربوطه وارد قسمت ثبت نام شوید:

بازارچه مشهد آی تی

 

پس از اینکه بر روی دکمه مورد نظر کلیک نمایید وارد صفحه ای خواهید شد مانند تصویر زیر. در این قسمت در صورتی که از قبل حسابی ایجاد کرده اید از فرم سمت چپ با وارد کردن مشخصات خود میتوانید وارد شوید. در غیر اینصورت در منوی سمت راست بر روی دکمه عضویت کلیک کرده تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید.

بازارچه مشهد آی تی

پس از اینکه به صفحه پشتیبانی مشهد آی تی هدایت شدید همانند تصویر زیر فرم ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

بازارچه مشهد آی تی

بعد از اینکه دکمه عضویت را بزنید کارهای مربوط به ثبت نام را انجام داده اید و باید منتظر باشید تا درخواست شما برای فروشندگی در بازارچه مشهد آی تی توسط ما تایید شود و این تایید با ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.دقت نمایید که تایید فروشنده معمولا زیاد طول نخواهد کشید.پس از اینکه حساب شما تایید شد باید وارد حساب کاربری خود شده و به صفحه اصلی بازارچه مراجعه کنید. همانطور که در تصویر زیر نیز میبینید منوی کاربری برای شما فعال شده است و در این منو گزینه های مختلفی وجود دارد. ابتدا باید اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پس از اینکه محصولی را ثبت کردید این محصول از حالت انتظار خارج شود.

پس از اینکه اطلاعات خواسته شده را تکمیل کردید ، همانند تصویر زیر با کلیک بر روی گزینه داشبورد فروشنده وارد بخش ثبت محصول خواهید شد.

بازارچه مشهد آی تی

پس از وارد شدن به بخش داشبورد فروشنده چند گزینه روبه روی شما خواهد بود از جمله : فروشگاه من – تنظیمات فروشگاه – افزودن محصول جدید – و ویرایش محصولات.

برای ثبت محصول بر روی گزینه افزودن محصول جدید زده و وارد بخش مربوطه همانند تصویر زیر خواهید شد.

بازارچه مشهد آی تی

در این بخش با قسمت های زیادی روبه رو خواهید شد. همانطور که میبینید در سمت راست چندین منو وجود دارد در قسمتی که با نام رسانه وجود دارد میتوانید تصاویر محصولات خود را در سایت بارگذاری کنید. در قسمت محصولات میتوانید محصول جدید اضافه کنید. کوپن های تخفیف برای آن دسته از کاربرانی است که میخواهند کوپن تخفیفی با شناسه ای دلخواه ایجاد کنند تا کاربران در موقع خرید با وارد کردن آن از تخفیف بهره مند گردند. گزارش های فروش نیز همانطور که از نامش پیداست برای گزارش گرفتن از فروش محصولات است. در بخش های بعد نیز میتوانید تنظیماتی را چه در فروشگاه خود و چه در اطلاعات کاربری خود تغییر دهید.

اما به قسمت افزودن محصول بروید و بخش های لازم را همانند تصاویر زیر با توجه به محصول مورد نظر کامل نمایید :

بازارچه مشهد آی تی

 

بازارچه مشهد آی تی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده مینمایید قسمتی در وسط تصویر وجود دارد مربوط به مشخصات محصول ، ویژگی های مربوط به محصول ، موجودی در انبار یا غیر موجود بودن ، تخفیف ها و مواردی از این قبیل میباشد که با وارد شدن به هر بخش به راحتی میتوانید با آنها کار کنید. اما نکته ای که کاربرد زیادی دارد میتوانید برای محصول خود پیشنهاد ویژه گذاشته و از تاریخ مشخصی تا هر تاریخی که بخواهید تخفیف موقتی بگذارید. برای این منظور میتوانید از بخش همگانی>> تاریخ فروش فوق العاده اقدام نمایید. در تصویر بالا نیز مشاهده میکنید که محصول را با قیمت فوق العاده ثبت کرده ایم.

بازارچه مشهد آی تی

در ادامه قسمت های مختلفی همچون شرایط استفاده ، توضیح کوتاه درباره محصول و ویژگی های محصول را مشاهده میکنید که این قسمت ها را با توجه به نوع محصول خود تکمیل کنید. در سمت چپ تصویر اگر دقت کنید بخشی با نام برچسب وجود دارد که این قسمت را با توجه به نوع محصول خود تکمیل کنید. همانطور که در تصویر میبینید اطلاعاتی را به صورت برچسب در رابطه با محصول ثبت کرده ایم. سپس در بخش تصویر محصول باید تصویری را که میخواهید از محصولتان در بازارچه به نمایش درآید بارگذاری یا انتخاب کنید. در ادامه میتوانید چندین تصویر از محصول خود تهیه کرده و به صورت گالری محصول در بازارچه به نمایش بگذارید.

بعد از اینکه همه موارد را با دقت تکمیل نمودید میتوانید محصول را برای بازبینی و تایید بفرستید تا کارشناسان مشهد آی تی با توجه به سابقه و اطلاعاتی که از شما در بازارچه وجود دارد آن را تایید نمایند. پس در تکمیل اطلاعات خود حتما دقت نمایید زیرا محصولاتی که اطلاعات فروشنده تکمیل نباشد تایید نخواهند شد.

بازارچه مشهد آی تی

در صورتی که محصول شما تایید شود همانند تصویر بالا محصولتان به نمایش گذاشته خواهد شد. همینک میتوانید انواع محصولات خود را در بازارچه ثبت کرده و به توسعه کسب و کار خود کمک کنید.

در ادامه آموزش تصویری ثبت محصول در بازارچه را مشاهده میکنید.

ارسال پاسخ