آموزش کار با اینستاگرام روی سیستم

در این مقاله ما سعی داریم که شما را با نرم افزاری آشنا کنیم تا نصب اینستاگرام بر روی کامپیوتر ممکن سازد و دیگر نیازی به گوشی های موبایلی برای اجرای نرم افزار اینستاگرام نباشد.

چقدر در مورد نرم افزار شبیه ساز بلو استکس می دانید؟بلو استکس یک نرم افزار شبیه ساز است که برای اجرای نرم افزار های اندرویدی روی ویندوز نصب و اجرا می شود.بهتر از برای دانلود این نرم افزار به سایت رسمی ان بروید تا مشکلی در اجرا ان وجود نداشته باشد البته ممکن است کمبود هایی این نرم افزار داشته باشد مانند اجرا نشدن صحیح وایبر و اینستاگرام و حساب کاربری گوگل.

آموزش کار با اینستاگرام روی سیستم:
مرحله اول:

از سایت سافت ۹۸ نسخه روت شده ی بلواستکس را دانلود کنید و نصب کنید که میتوانید در همان صفحه جزئیات بیشتری در باره ان ببینید.پسورد مربوط به این فایل soft98.irاست.

۸۱۲۸۳۱۷۰۵_۱۷۰۳_۱۴۶۸۳۷۹۱۷۹۲۳۷۳۵۳۲۳۹۲

مرحله دوم:

در کندو رو صفحه دانلود اینستاگرام بروید و روی دکمه دانلود کلیک کنید .پنجره ای باز می شود که دارای گزینه ی لینک مستقیم است بر روی ان کلیک کنید تا فایل apk روی کامپیوترتان نصب شود.

۸۱۲۳۱۰۸۰۳_۴۱۱۲۱_۱۷۷۱۲۹۵۲۸۱۵۶۰۴۸۱۶۷۳

مرحله سوم:

در این قسمت باید اپ اندروید اینستاگرام در محیط بلو استکس نصب کنید و سپس روی فایل اینستاگرام در مرحله قبل دانلود کرده اید دوبار کلیک کنید که فایل به صورت خودکار نصب شود.اگر شما تابه حال اینستاگرام نداشته اید و حال می خواهید یک حساب کاربری جدید داشته باشید.بعد از اجرا اینستاگرام ادرس ایمیل خود را وارد کنید و روی پیکان ابی رنگ سمت راست کلیک کنید.

۸۱۲۷۱۶۹۵۳_۱۵۷۷_۱۳۳۵۲۵۳۵۸۹۰۷۲۸۸۱۱۰۳۵

مرحله چهارم:
در این مرحله برای خود یک نام کاربری و یک پسورد انتخاب کنید.این دورا به خاطر داشته باشید به این دلیل که بعد از وارد شدن به اینستاگرام به ان نیاز خواهید داشت سپس بعد از وارد کردن مشخصاتتان روی تیک ابی رنگ بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید

۸۱۲۸۲۳۸۶۷_۱۷۶۰_۱۶۶۶۳۳۲۷۲۱۸۵۰۸۲۲۳۷۵۴

پس از آموزش کار با اینستاگرام روی سیستم در ادامه میخواهیم به ارسال عکس در اینستاگرام بپردازیم
گام ۱)بر روی ایکون که شبیه به ایکون اینستا هم می باشد ودر پایین صفحه قرار دارد کیلیک کنید.

۸۱۰۶۱۴۱۳۱_۱۲۷۳۹۰_۱۳۷۱۸۰۳۸۳۰۶۶۳۵۰۸۳۰۸

گام ۲)در این مرحله اگرقصد ثبت و ارسال عکس از وبکم کامپیوتر و لپ تاپ خود را دارید روی آیکون دوربین پایین صفحه کلیک و یا میخواهید عکس از گالری خودتان باشد روی قسمت تعیین شده کلیک کنید و عکس را انتخاب کنید.

۸۱۲۲۳۱۲۵۲_۱۶۱۰۱_۱۵۸۲۴۴۴۳۹۲۸۸۸۸۶۲۳۵۴۰

گام۳) روی علامت فلش آبی رنگ بالای صفحه برای ارسال عکس کلیک کنید .

۸۱۲۷۱۸۸۵۵_۱۶۶۹_۳۶۷۵۰۳۸۵۱۹۹۲۶۴۴۱۸۱۰

نکاتی در آموزش کار با اینستاگرام روی سیستم :

۱ – برای آنکه در بلو استکس به عکس های خودتان در کامپیوتر دسترسی داشته باشید کافی است آن را روی بلواستکس بکشید! و یا اینکه عکس ها را در مسیر C:\ProgramData\BlueStacks\UserData\SharedFolder کپی کنید.

۲- اینستاگرام را اپدیت نکنید به این دلیل که با بررسی هایی که شده است فقط این نسخه به درستی روی بلواستکس کار می کند.
۳- فقط نسخه ای که گفته شده به درستی کار میکند واگر پیام INVALID_APKرا دیدید باید نسخه دیگر را امتحان کنید تا به نتیجه برسید

ارسال پاسخ