درآمدزایی آنلاین در مشهد ای تی، ۲۱ روش درآمدزایی #آنلاین متفاوت و منحصر بفرد را معرفی کند، پس بی مقدمه بریم سر اصل مطلب :

شاید اگر در دیوار گشته باشید، به مزیت های آن پی برده باشید و گفته های مرا تایید کنید، از خرید و فروش لباس و زیور آلات تا خودرو و مسکن، با هر قیمتی، با هر مدلی…

اگر کالای دست دوم یا نو دارید و قصد فروش آن را دارید این مطلب را مطالعه کنید.

اگر دنبال کالا خاصی با قیمت پایین تر می گردید این مطلب را مطالعه کنید.

مشهد ای تی در ادامه به معرفی سه سایت معتبر در این زمینه پرداخته است که هر سه دارای #نماد_اعتماد_الکترونیکی می باشند و هرسه دارای #اپلیکیشن اندرویدی نیز می باشند.

توجه : لطفا قبل از فعالیت در این سایت ها حتما راهنما این سایت ها را بخوانید .

درآمدزایی آنلاین

ایسام از سال ۸۷ شروع به کار خود کرده است. به گفته ایسام : سایت ایسام این امکان را برای شما به وجود آورده تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نموده و به صورت آنلاین محصولات خود را به روشهای مختلف بفروش برسانید. هدف ایسام همگانی کردن #تجارت_الکترونیک در کشور می باشد.  این سایت غیر از خرید و فروش ، امکان برگزاری مزایده هم دارد و شما هم میتوانید در مزایدات این سایت که توسط دیگر کاربران ساخته شده است شرکت کنید  برخلاف سایر فروشگاه های آنلاین، ایسام یک فروشگاه بسیار غنی را در اختیار فروشندگان قرار خواهد داد تا بتوانند کنترل کاملی بر روی آن داشته باشند. فروشندگان می توانند ظاهر و عملکرد فروشگاه خود را به دلخواه انتخاب نمایند. این موضوع برای اشخاص و یا فروشگاه های کوچکی که به دنبال فروش آنلاین با حفظ هویت و مشخصه های اصلی خود می باشند می تواند کاربرد بیشتری داشته باشد. این افراد و یا فروشگاه ها می توانند آمار خریداران خود را به صورت کامل کنترل کنند.

eesam_home_03_new

سایت ایسام خریداران و فروشندگان کل کشور را به یکدیگر معرفی و متصل کرده و قادر می‌سازد تا با آرامش خاطر با یکدیگر به تجارت بپردازند!
فروشنده محصول، جهت عرضه کالا در سایت اقدام می نماید. این محصول می‌تواند از عتیقه‌جات تا لوازم خانه و یا از کتاب گرفته تا تجهیزات ورزشی باشد. سپس فروشنده روش فروش آن را به صورت مزایده و یا فروش با قیمت ثابت انتخاب می‌کند.

  1. در یک مزایده آنلاین، پیشنهاددهی با مبلغی که فروشنده مشخص کرده، آغاز می‌شود و طی چند روز معین در سایت ایسام باقی‌ می‌ماند. در این مدت خریداران پیشنهادهای خود را برای خرید آن کالا ارایه می‌نمایند. پس از پایان مزایده، خریداری که بالاترین پیشنهاد را ارایه داده ‌است برنده می‌شود و کالا را خریداری می‌کند.
  2. هنگام عرضه کالاها به صورت فروش با قیمت ثابت، اولین خریداری که مبلغ تعیین شده توسط فروشنده را می‌پذیرد می‌تواند کالای مورد نظر را به سبد خرید اضافه کرده و خریداری نماید.

شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ایسام مراجعه نمایید.

فعالیت این سایت در حوزه درآمدزایی آنلاین از سال ۹۱ شروع شده است، برخلاف ایسام برای خرید و فروش نیازی به عضویت وجود ندارد، و همچنین امکان مزایده هم ندارد.

به گفته شیپور: شیپور توانسته در این چند سال‌ صدای خود را بلند و بلندتر کند، طوری که حالا در هر روز دست هزاران کاربر خود را به دست هم می‌دهد تا تجربه‌ی لذت‌بخشی از خرید و فروش داشته باشند. «شیپور»، نیازمندی‌ها را با صدای بلند «اطلاع‌رسانی» می‌کند و فروختنی‌ها را «جار» می‌زند، و اسم آن هم از همین جا آمده.

logo

شیپور به عنوان یک سایت نیازمندی بین خریدار و فروشنده ارتباط مستقیم به وجود می آورد تا همدیگر را پیدا کنند و نقش دلال را حذف میکند، سپس با توافق، طرفین نوع و مکان معامله را مشخص میکنند.

در سایت شیپور خرید به صورت مستقیم انجام نمی شود و تراکنش مالی امکان پذیر نیست.

دیوار بیشتر با اپلکیشن خود معروف شده است. این هم از دسته سایت های خرید و فروش اجناس نو یا کارکرده می باشد که قابلیت مزایده را ندارد.

به گفته دیوار:

  • تلاش دیوار در درآمدزایی آنلاین نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

logo-631564634ceb

دیوار همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما اینست که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است.

مشاوره از ما، انتخاب از شما

ارسال پاسخ