اعتیاد پولساز

هر روز بر حرارت بازار داغ تجارت الکترونیک افزوده می شود و ما کشش بیشتری به این دنیای مجازی در درون خود احساس می کنیم…

همان دنیایی که بزرگترها در مقابل آن گارد می گیرند و هر زمان که گوشی های هوشمند را در دستمان می بینند، ترش می کنند و …

واقعا چه شده که ما غرق در دنیای مجازی شده ایم؟ ۹۰ درصد از تایم بیداری مان در دنیای مجازی هستیم، اگر شناگر حرفه ای باشیم، نه تنها غرق نخواهیم شد بلکه فقط لذت می بریم، اما چگونه؟

  • امروز من میخواهم برای اولین بار با قهوه سازم، قهوه درست کنم، اما نمی دانم چگونه؟ پس با چند کلیک ساده در گوگل سرچ میکنم “آموزش کار با قهوه ساز”
  • همسرم تب شدیدی دارد، به حدی که توان راه رفتن را ندارد، پس با چند کلیک ساده “راه های پایین آوردن تب” را جستجو میکنم، و الحق که به نتایج شگفت آوری رسیدم؟
  • خودم خانه دار هستم و از رُفت و روب خسته شدم، با چند کلیک “درآمدزایی در منزل” را جستجو کردم و به مقاله نویسندگی با حقوق در #مشهد_آی_تی رسیدم، و این شروعی برای شنای من در دریای دورکاری شد، و هزاران چراغ سبز دیگری که من از این دنیای مجازی دیده ام…

facebook-bussiness

مطمئنم شما هم استفاده های زیادی از #اینترنت کرده اید، اما شاید صرفا جهت سرگرمی بوده، نظرتان چیست از این وب گردی های تان کسب #درآمد کنید؟

اینترنت جدیدترین و بورس ترین کار امروز است، اگر تمایل دارید خلاقانه #ثروتمند شوید، #بازاراینترنت را کنار نگذارید، آن را بررسی کنید که #ثروت در کجا خوابیده است. تا بتوانید در صورت کسادی بازار فعلی، به بازار دیگری وارد شوید. اینترنت پر است از کسب و کارهای مختلف، از #طراحیسایت گرفته تا فروش دام و…

درکتان می کنم، سواات زیادی دارید برای پرسش، آرام باشید، مشهد آی تی همراه شماست..

درآمد ماهیانه ام چقدر است؟

وقتی با قاطعیت کمر همت می بندید و با توکل بر خداوند و صادقانه گام در مسیر کسب درآمد برمیدارید، مطمئن باشید بهترین نتیجه را خواهید گرفت، درآمد ماهیانه شما به ازای روزانه ۳-۴ ساعت کار در منزل حداقل به ۴ #میلیون ریال خواهد رسید و بر این مبلغ هرروز افزوده خواهد شد.

آیا شما استفاده از #پکیج های کسب درآمد اینترنتی را توصیه میکنید؟

بله، این پکیج ها معمولا به مهارت های کسب و کار می پردازد و روش های مختلف درآمدزایی اینترنتی را بیان می کنند، بعد از مدتی کار با این پکیج ها شما می توانید بصورت مستقل از پکیج کار کنید، اما توجه داشته باشید که میزان درآمد هر کس بسته به میزان تلاش وی دارد، و البته این پکیج ها مشمول هزینه می باشند، بخش آموزش رایگان مشهد آی تی در نظر دارد ۲۱ روش کسب و کار را هرروز در سایت انتشار دهد، که دیگر نیاز به پراخت هزینه ای برای آموزش نمی باشد.

شرایط لازم برای راه اندازی کار اینترنتی در منزل چیست؟

  • آشنایی با #کامپیوتر و اینترنت، در صورت اشنایی اندک، پکیج های کسب درآمد به داد شما خواهند رسید.
  • حداقل مدرک تحصیلی #دیپلم
  • #روابط عمومی خوب برای برقراری ارتباط از راه دور با مشتریان و کارفرمایان
  • باز کردن زمان کاری مفید حداقل ۲-۴ ساعته در طول روز
  • علاقه داشتن به کسب و کار اینترنتی

مزیت تجارت الکترونیکی در منزل نسبت به سایر مشاغل در چیست؟

  • حذف کلیه هزینه های مربوط به رفت و آمد، لباس، لوازم آرایشی و تمام خوراکیهای مورد استفاده در محل کار
  • جلوگیری از ابطال زمان رفت و برگشت به محل کار

درآمد حاصله از کسب و کار اینترنتی چگونه به حساب ما واریز می شود؟

e-commerce_1

معمولا در کسب و کار های اینترنتی، درآمد شما بدون وجود واسط به #حساب_بانکی شما ریخته می شود و شما نیاز به حساب اینترنتی ندارید.

می توان چند نمونه از کسب و کارهای اینترنتی را نام برد؟

به تفضیل در روزهای آینده کسب و کار های مختلف را توضیح می دهیم، اما می توان به سایت های تبلیغاتی یا سایت هایی که خرید و فروش در ان ها انجام میشود اشاره کرد.

آیا درآمد حاصله از کسب و کار اینترنتی حلال است؟

برای پاسخ به این سوال شرعی، عینا گفته مراجع دینی را در اینجا عنوان می کنیم:
۱-در صورتی که وارد شدن در سایت مذکور برخلاف قانون نباشد و محتوای سایت که مورد تبلیغ قرار می گیرداز نظر شرعی حرام نباشد ؛ کلیک کردن برای بالا رفتن امار بازدید کننده و تبلیغات اشکالی ندارد.
۲- در صورتی که سایت مذکور به صورت هرمی عضو گیری نکند و بازار یابی از طریق جذب بیننده و کلیک کردن آن ها و بالا بردن آمار تبلیغ و گرفتن پورسانت اشکال ندارد.

امیدوارم این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشد.

مشاوره از ما، انتخاب از شما

 

ارسال پاسخ