این مقاله ترجمه و ویراستاری شده ی مقاله ی یکی از اساتید دانشگاه کیس وسترن است. پیشنهاد می کنم حتما بخوانید،لذت ببرید و استفاده کنید.

اگر شما صاحب کسب وکاری هستید و برای آن اپلیکیشنی ندارید،لازم است که بفکرش باشید.

تنها حضورتان در دنیای وب،کافی نیست چون با وجود پیشرفت گوشی های هوشمند و جذابیت آن واجب است که حتما در لا به لای ده ها برنامه ی مختلف،با وجود نائب خود همراه همیشگی گوشی های هوشمند باشید.

به عبارت ساده تر، اپلیکیشن های موبایلی به عنوان ابزار بازاریابی برای شما صاحبان تجارت هستند.
one1

براساس یک نظرسنجی،نزدیک به سه چهارم از مردم،تلفن های همراه خود را حداقل هر یک ساعت یکبار چک می کنند.

حدود ۹۰درصد از مردم در آن زمان به تجزیه و تحلیل برنامه های اختصاص داده شده می پردازند.

مدت زمانی که صرف کارکردن با گوشی های خود می کنیم،خیلی بیشتر از زمانی است که به تماشای تلوزیون می پردازیم.

فرصتی نو برای بازاریابی مدرن با اپلیکیشن های موبایلی :

different_people_on_smartphones

این افزایش چشمگیر استفاده از گوشی های هوشمند را به این موضوع می توان تعبیر کرد که اپلیکیشن های موبایلی در حال تبدیل شدن به یک ابزار کلیدی بازاریابی برای هر نوع شرکتی هستند.

اپلیکیشن های موبایلی باعث رشد و توسعه ارتباط با مشتریان شده اند،طوری که به زیاد شدن بازدید کننده های ثابت کمک می کنند و مجوز حجم گسترده ای از معاملات آنلاین را می دهند.

طراحی لوگو مناسب

از طرفی آیکون های گوشی های هوشمند کمک زیادی به ساخت علامت های تجاری می کنند.

علامت های تجاری یا همان لوگو مخصوصتان،با طراحی بصری جذاب باعث می شوند که مشتریان شما را به رسمیت بشناسند و همیشه در ذهنشان باقی بمانید.

حواستان باشد که از لوگوهای آماده استفاده نکنید.زیرا لوگوهای آماده در ذهن مشتری هستند و شما نمی دانید که این ذهنیت خوب است یا نه.

پس سعی کنید با طراحی لوگو مخصوص به خودتان تک بودن را حفظ کنید و از ابتدا ذهنیتی خوب ایجاد کنید.

۵۴۸۸۷۶

با خیال راحت بر روی ایده هایتان تمرکز کنید

خیلی از شما که از صاحبان کسب و کار هستید و برای گسترش کار خود،تمایل به ساخت اپلیکیشن تجاریتان دارید،ممکن است نگران باشید و بگویید که داشتن چنین برنامه ای گران و دشوار است و مخصوص شرکت های بزرگ است.

درصورتی که اصلا اینطور نیست و نباید با چنین افکاری  از این فرصت جدید غافل شوید.

از آنجایی که برای هر سیستم عامل،اپلیکیشن مخصوص به آن ساخته می شود،نگرانی دیگری برایتان پیش می آید که از کجا بدانیم مشتریان چه سیستم عاملی دارند،اندروید IOS یا بلک بری!

مطمئن نیستید که برنامه پویا است یا ایستا!

علاوه بر این احتمال اینکه دانش ساخت اپلیکیشن را نداشته باشید،زیاد است اما نگران نباشید.

گروه فناوری مشهد آی تی با تیمی جوان و حرفه ای در زمینه ی ساخت اپلیکیشن های موبایلی فعالیت دارد  و مطابق نیاز شما هرآنچه که لازم باشد را برایتان فراهم می کند.

در پایان تعدادی از اپلیکیشن های ساخته شده توسط الگوریتم تجارت آنلاین را معرفی می کنم:

طراحی اپلیکیشن لباس من

۱-۲

اپلیکیشن لباس من طراحی شده به منظور کمک به خانم ها در انتخاب لباس و همچنین نکته های ریز در باره مد و پوشاک طراحی شده است.

اپلیکیشن کاربردی

%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%88

یکی از نمونه های اپلیکیشن کاربردی توسعه یافته توسط مشهد آی تی ، اپلیکیشن شناخت انواع داردها میباشد. این اپلیکیشن این قابلیت را به کاربر میدهد که با جستجوی نام دارو از مشخصات آن و موارد تجویز مطلع شوند.

اپلیکیشن اختصاصی

۲-۱

هدف از توسعه اپلیکیشن های موبایلی کمک به کاربران است. در این میان ممکن است بعضی از آنها کاربردی تر به نظر برسند و کاربران بیشتری از آن استفاده کند. اپلیکیشن پزشک عمومی نیز میتواند نرم افزاری کاربردی باشد و مورد استفاده خیلی از افراد باشد. ما سعی کرده ایم در این اپلیکیشن تمامی نیازهای ممکن یک کاربر را بگنجانیم تا کاربران زیادی از آن استفاده کند.

برای تماشای نمونه کارهای بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

www.portfolio.mashhadit.org

 

 

 

ارسال پاسخ