طراحی سایت پزشکان راهی برای معرفی و ارائۀ خدمات بهتر

طراحی سایت پزشکان ، دامپزشکان و داروخانه ها راهی برای ارائۀ خدمات بهتر و افزایش معروفیت است. علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل می باشد و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینۀ کاری می تواند برای خیلی از افراد مشکل ساز گردد. شاید شما هم اطلاع داشته باشید که روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان می گردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده می نمایند. حتی اگر از وب سایت پزشکی مورد نظر هم خوشش بیاید هر روز به آن سر زده و حتی آن وب سایت را به دیگران معرفی می کند.

طراحی سایت پزشکان

امروزه مخصوصا در ایران تعداد کمی از پزشکان هستند که وب سایت شخصی برای خود را دارند تا مهارت ها و رشته پزشکی خود را در آن معرفی نموده تا بازدید کنندگان آنها از وی اطلاعات دقیق داشته باشد. اما پزشکانی نسبت به سایرین موفق تر هستند که با علم اینترنت آشنایی زیادی داشته باشند. آن ها می توانند تمامی وقت های ویزیت که به بیماران خود می دهند را به صورت اینترنتی و با سهولت انجام دهند. بیماران از منزل یا حتی محل کار خود می توانند به راحتی ساعت های خالی را ملاحظه نموده و در جهت گرفتن وقت ویزیت اقدامات لازم را نمایند.

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت در ایران، بسیاری از مشاغل تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفته اند. شما پزشکان، دامپزشکان و داروسازان عزیز نیز می توانید برای خود، کلینیک، بیمارستان و یا داروخانه ای که در آن فعالیت دارید، وب سایت راه اندازی نمایید. از این طریق شما نیز می توانید خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار عموم مردم قرار دهید. این کار علاوه بر تبلیغات و مشتری مداری، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.

امروزه بخش بزرگی از جامعه برای حل بزرگترین و کوچکترین مسائل و مشکلاتشان، ابتدا به جستجوی اینترنتی می پردازند.

جامعۀ پزشکان، دامپزشکان و داروسازان برای معرفی خود و ارائۀ خدمات بهتر، نیازمند سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان می توانند با طراحی سایت مختص حرفۀ پزشکی از آن بهره مند گردند.

طراحی سایت پزشکان ، دامپزشکان و داروخانه ها باید در مسائل گرافیکی و سئو (بهینه سازی برای گوگل) قوی طراحی شده باشند. کاربران با ورود به سایت یک پزشک باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه رو به رو شوند. طراحی سایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما و اسلایدر تصاویر جهت جذاب شدن سایت، به درستی در کنار هم قرار بگیرند. نمونه کارهای مشهد آی تی را در لین لینک مشاهده کنید.

از امکانات ویژه طراحی سایت پزشکان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

طراحی سایت پزشکان

 • معرفی کامل پزشک، تخصص و تشریح سوابق دکتر: تشریح سوابق یک پزشک مهم ترین بخش در سایت پزشکان است. آنچه در بین بیماران به شما اعتبار می دهد، دانستن رزومۀ شما است.
 • سیستم نوبت دهی آنلاین: این سیستم امکان تعیین وقت قبلی را برای بیماران فراهم می کند.
 • پاسخ به سؤلات متداول بیماران و بازدیدکنندگان: برای ارتباط بهتر و ارائۀ خدمات مناسب تر می توانید در بخش سوالات متداول، به پرسش های عمومی بازدید کنندگان پاسخ دهید.
 • اطلاعات تماس با پزشک و نمایش کروکی و آدرس مطب بر روی نقشه: معمولا آدرس دقیق و اطلاعات تماس پزشکان مورد سوال بسیاری از افراد است، در صورت داشتن یک وب سایت می توانید به راحتی خود را در دسترس بیماران قرار دهید.
 • مشاوره آنلاین پزشکی در طراحی سایت پزشکان: گاهی مشاورۀ آنلاین در زمان های محدود برای پاسخ به سوالاتی همچون مشکلات بعد از عمل، عوارض جانبی داروها و سایر موارد بسیار ضروری است.
 • تشکیل پروندۀ الکترونیکی بیماران: دانستن اطلاعاتی از سوابق قبلی مراجعه کنندگان در تشخیص بیماری بسیار حائز اهمیت است. پس امروزه تشکیل پروندۀ پزشکی برای هر فردی از ملزومات است و چه بهتر که این اطلاعات بصورت الکترونیکی ثبت شود.

از امکانات داشتن یک وب سایت برای داروخانه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • معرفی داروخانه و ساعات کاری
 • معرفی پزشک داروساز و سوابق کاری
 • معرفی برخی داروهای خاص
 • معرفی عوارض جانبی داروهای مختلف
 • و بسیاری از قابلیت های دیگر

همچنین برخی قابلیت های وب سایت برای دامپزشک ها:

 • امکان تعیین وقت برای حضور در محل دام ها
 • معرفی بیماری های خاص دامی و علائم آنها
 • معرفی عملکردهای لازم در مواجه با مشکلات دامی تا زمان معاینۀ دامپزشک
 • ارائۀ اخبار دربارۀ بیماری های جدید دامی
 • و امکانات دیگر…

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی»  به عنوان قطب فناوری خراسان رضوی با دانش به روز و تجربیات موفق در زمینۀ طراحی سایت برای اصنفاف مختلف بسیار فعال عمل می کند. تیم فنی مشهد آی تی ابتدا موقعیت شما را به عنوا یک پزشک، دامپزشک و یا داروساز تحلیل و بررسی کرده و سپس مطابق با بازار هدف شما و نیاز مشتریان و همچنین رقبایتان، بهترین سایت را برای شما طراحی می کند.

در کنار امکانات ویژه سایت های پزشکی، رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل، مهمترین مسئله ای است که باید در طراحی سایت پزشکی رعایت شود. چراکه با استفاده از این ویژگی، سایت توسط مشتریان و متقاضیان دیده خواهد شد. توجه داشته باشید که حدود ۸۰ درصد بازدید کنندگان سایت ها از طریق موتور جستجوگر گوگل به سایت ها وارد خواهند شد. پس یک سایت بهینه شده برای گوگل مهمترین ویژگی جانبی است که یک سایت باید دارا باشد.

طراحی سایت پزشکان

با استفاده از یک طراحی وبسایت پزشکی قوی می توان علاوه بر ارائۀ خدمات به مشتریان و بیماران گذشته، متقاصیان جدیدی نیز پیدا نمود. این کار با استفاده از ارتقای رتبۀ سایت در کلمات کلیدی در موتورجستجوگر گوگل انجام می پذیرد.

یکی از مواردی که به وسیله طراحی سایت می توان به آن رسید، راضی نگه داشتن مشتریان و بیماران قدیمی می باشد. با داشتن یک وب سایت جامع، شما می توانید کارتان را بیمه کرده و با پشتوانه و رضایت مشتریانتان ادامه دهید. پس با مشهد آی تی همراه شوید و طراحی سایت پزشکان ، دامپزشکان و داروسازان را به ما بسپارید.

گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی با ارائۀ انواع خدمات در زمینۀ طراحی وب سایت در کنار کسب و کار شماست…

ارسال پاسخ