اپلیکیشن فروشگاهی و خرید آنلاین برای گوشی های هوشمند

اپلیکیشن فروشگاهی مطلبی است که در این مطلب قصد داریم که یکی از جدیدترین خدمات #مشهد_آی_تی را به شما بازدید کنندگان عزیز معرفی نماییم.

اگر شما دارای یک #وب سایت_فروشگاهی هستید، پیشنهادی خاص برایتان داریم که مکمل فعالیت تجاری شما خواهد بود و می تواند باعث راحتی استفاده ی کاربران از فروشگاه شما شود . توصیه ی ما #طراحی_برنامه_اندروید یا ios برای سایت شماست. یک سامانه ی مدیریتی قوی که از طریق#گوشی همراهتان در دسترس خواهد بود و می توانید به راحتی محصولات خود را حذف یا اضافه نمایید و لیست خرید ها را مشاهده کنید . البته امکانات و قابلیت های اپلیکیشن فروشگاهی به این دو مورد محدود نمی شود و در ادامه به بیان آنها خواهیم پرداخت.

با افزایش استفاده از روز افزون از #گوشی_های_هوشمند، میزان قابل توجهی از افراد از این تکنولوژی استفاده می کنند و شما می توانید از این فرصت برای معرفی و شناساندن حرفه یا خدمات خود به این جمعیت انبوه مصرف کننده استفاده نمایید. گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی مدتی است که با همکاری برنامه نویسان #موبایل متبحر سعی در ارائه ی خدمات رضایت بخش به مشتریان خود دارد و فعالیت در این زمینه را با تولید و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید آغاز نموده است. هدف از این کار به کار گیری موبایل مارکتینگ در جهت بازاریابی آنلاین و جذب تعداد بیشتری از مخاطبان می باشد و چرا شما یکی از افرادی نباشید که از این شرایط و فرصت مثبتی که قابلیت ها و گوشی های #هوشمند ایجاد کرده اند، به نفع کسب و کار خود استفاده نمایید ؟

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یک راه خوب و مطمئن برای آسان سازی مراحل سفارش و #خرید_کالا برای مخاطبان شماست. زیرا هر کس می تواند به راحتی در موبایل شخصی خود برنامه ی اندروید یا ios سایت شما را نصب نماید و براحتی از آن استفاده کند. این برنامه به سایت شما وصل شده است و به طور مستقیم با آن در ارتباط است، بنابراین هر تغییر یا سفارش و خریدی که از طریق #سایت ثبت شود قابل مشاهده در پنل مدیریت اپلیکیشن فروشگاهی می باشد و هم چنین کاربران براحتی می توانند از طریق این برنامه سبد #خرید و صورتحساب خود را مشاهده نمایند.

مزایا و قابلیت های اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و ios

  • محصولات شما در حتی در زمانی که گوشی موبایل کاربر به اینترنت متصل نباشد برای وی قابل نمایش است، ولی برای استفاده از سایت اتصال به #اینترنت ضروری است.
  • این برنامه به منزله ی یک ویترین دیجیتال برای نمایش محصولات می باشد و می توان آنرا روشی مناسب برای حذف یا کاهش هزینه های تبلیغات از نوع چاپی دانست. در واقع شما از طریق اپلیکیشن فروشگاهی یک #کاتالوگ_دیجیتال به مشتریان خود هدیه می دهید.
  • یکی از قابلیت های مهم آن، به روز رسانی خودکار می باشد و به این صورت که با اتصال گوشی هوشمند به اینترنت برنامه شروع به #آپدیت کردن لیست محصولاتی که اخیرا اضافه شده اند می نماید.
  • #برنامه نویسان_مشهد_آی_تی سعی دارند تا از گرافیک زیبا و جذاب برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی موبایل استفاده نمایند زیرا یکی از عناصر اصلی طراحی، رعایت اصول گرافیکی و هارمونی رنگ می باشد.
  • هر یک از مشتریان به سبد خرید ویژه ی خود دسترسی دارند و می توانند بدون مراجعه به سایت از طریق برنامه ی نصب شده بر روی #موبایل خود به راحتی کالای مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند و وجه مربوطه را نیز از طریق پرداخت آنلاین واریز نمایند .

بنابراین ، تولید و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی برای گوشی های هوشمند را می توان یک اقدام در جهت گسترش تجارت آنلاین و برقراری و حفظ ارتباط به صورت مستمر با مشتریان دانست که قطعا تاثیر مستقیمی بر میزان #فروش و افزایش درآمد، کسب محبوبیت و برند سازی برای حرفه ی شما خواهد داشت .اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی طراحی و یا تعرفه های این #اپلیکیشن هستید، با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ