خدمات شبکه مشهد آی تی

خدمات شبکه یک تعریف کلی از تمامی خدماتی است که در حوزۀ شبکه های کامپیوتری قابل ارائه است. این خدمات از ابتدایی ترین مراحل مانند بررسی و آماده سازی زیرساخت مناسب برای ایجاد امکان راه اندازی شبکه های کوچک و بزرگ، پشتیبانی شبکه، کابل کشی و داکت کشی شبکه، آرایش رک و داکت و به طور کلی خدمات پسیو شبکه را شامل می شود. خدمات اختصاصی تر مانند راه اندازی سرویس های پایه ای و اساسی شبکه مانند نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری ، نصب و راه اندازی دامین در شبکه ، نصب و راه اندازی فایل سرور و میل سرور و به طوری کلی تر نصب و راه اندازی کلیه سرویس های مایکروسافت در نظر گرفت. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از این سرویس ها و خدمات هر روز شاهد به وجود آمدن مباحث جدیدتری در زمینه خدمات شبکه هستیم و لیست فعالیت هایی که بخشی از زیرمجموعه بزرگ خدمات شبکه هستند هر روز در حال افزایش است .

خدمات شبکه
«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با داشتن گروه مهندسی باتجربه و مجهز بودن به آخرین تکنولوژی روز دنیا، بهترین و با کیفیت ترین خدمات شبکه را به شما ارائه می دهد. تیم فنی مشهد آی تی ابتدا شرایط موجود یک سازمان یا اداره را بررسی نموده و سپس با نیاز سنجی درست، کار را آغاز می کند. بعد از نیاز سنجی، طراحی دقیق شبکه مطابق با استانداردهای به روز دنیا صورت می گیرد. در گام بعدی پیاده سازی و پیکره بندی شبکه بر مبنای یکی از برندهای تجهیزات شبکه (سیسکو، میکروتیک، جونیپر، هوآوی و …) مطابق با درخواست مشتری انجام می شود.

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» آمادۀ عقد قرار داد با کسب و کارهای کوچک ، شرکت ها و موسسات بزرگ ، مدارس ، دانشگاه ها ، موسسات و آموزشگاه ها ، فروشگاه ها و مراکز خرید و … در استان خراسان رضوی می باشد .اصولا در هر پروژه ای مشاوره گرفتن از متخصصین همان حوزه اولین اصل موفقیت در پروژه است. پس اگر شما برای برقرای ارتباطات سازمان، اداره یا محل کار خود نیاز به داشتن شبکۀ ارتباطی هستید، با متخصصین مشهد آی تی مشورت نمایید. تیم فنی ما در کنار شما هستند.

خدمات شبکه

خدمات شبکه مشهد آی تی در ۴ بخش کلی به شرح زیر قرار می گیرد:

  • طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری
  • طراحی و پیاده سازی اینترنت بی سیم محلی
  • سرویس های عمومی شبکه
  • خدمات مرتبط با سرورها

در آینده ای نزدیک تمامی خدمات شبکه و سرویس های مربوط به آن در وب سایت شبکۀ مشهد آی تی معرفی خواهند شد. برای شما پیشنهادات و خدمات ویژه ای داریم.

در بخش طراحی شبکه، تیم مشهد آی تی قادر به کار با تجهیزات سیسکو، میکروتیک، و سایر برندهای معتبر در تجهیزات شبکه می باشد. همچنین سرویس های مربوط به ویندوز سرور، لینوکس سرور را برایتان ارائه خواهیم کرد. مهم ترین خدمات همچون اکتیو دایرکتوری، وب سرور IIS، DHCP، Ftp، DNS و سایر سرویس های مربوط به لینوکس سرور را بسته به نیاز مشتریان، ارائه و پشتیبانی خواهیم کرد.

در بخش طراحی و پیاده سازی اینترنت بی سیم محلی، طراحی را مطابق با استانداردهای شبکه ای بی سیم برای محیط هایی با تراکم بالا انجام می دهیم. بعلاوه، اعمال فیلترینگ هوشمند (تلگرام، اینستاگرام و …) و همچنین مدیریت پهنای باند و مانیتورینگ کاربران یکی دیگر از خدمات شبکه مشهد آی تی می باشد. سرویس های عمومی شبکه شامل Voip، Data Center، RFID، مدیریت و مانیتورینگ دوربین های تحت شبکه و پرینت سرور می باشد. هر کدام از این سرویس ها بطور دقیق و با تفصیل در آینده ای نزدیک تشریح خواهند شد.

خدمات شبکه

تیم مهندسی مشهد آی تی با دانش و تجربۀ کاری با شناخت مناسب نیاز فعلی مدیران و صاحبان کسب و کار، اقدام به ارائۀ خدمات مرتبط با سرورها نموده است. خدمات مرتبط با سرورها در ۶ بخش کلی قرار می گیرد که بطور خلاصه در زیر آمده است:

  • گواهی نامه های امنیتی اس اس ال (SSL: DV, Wildcard, Multi Domain, EV, OV)
  • لایسنس نرم افزارهای مرتبط با سرور (Cpanel, Direct Admin, Plesx, Cloud Linux, Windows Server, Comodo, Lite Speed, CXS, Anti virus)
  • مباحث امنیتی (آپدیت کرنل و سرویس ها، نصب آنتی روت، نصب فایروال، نصب آنتی دیداس، کانفیگ CXS، تامین امنیت اسکریپت های تحت php و غیره)
  • بهینه سازی (بهینه سازی وب سرورها، نصب و کانفیگ حرفه ای ماژول page speed، کانفیگ حرفه ای کش سرور، تیون کردن سرویس mysql، بهینه سازی و استانداردسازی پایگاه های داده و غیره)
  • مجازی سازی (VmWare, Open VZ, KVM, XEN, VirtualBox)
  • پشتیبانی فنی سرور (نصب سیستم عامل، راه اندازی و تنطیمات سیستم بکاپ گیری، ارسال گزارش ماهیانه وضعیت سرور، پیگری و رفع Abuse، رفع مشکلات نرم افزاری، انتقال اطلاعات و غیره)

افراد زیادی ادعای کیفیت دارند، اما یادتان باشد که خدمات شبکه و سرویس های مربوط به آن در سایۀ تجربه و دانش است که خوب از آب در می آید. اگر انجام درست و به موقع طراحی و پیاده سازی شبکه را برای خود ارزش می دانید، با ما مشورت کنید.

گروه مهندسی مشهد آی تی با دانش به روز در حوزۀ شبکه و همچنین کسب تجربیات موفق در این زمینه آمادگی ارائۀ سرویس های باکیفیت می باشد. با اعتماد به گروه فنی مشهد آی تی خیال خود را از جانب طراحی درست و امن شبکه و سرورهایتان راحت کنید.

گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی در کنار شماست

منتظر خدمات جدید ما در حوزۀ شبکه و سرور باشید…

ارسال پاسخ