همگام با آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد

آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد معمولا دچار مشکلات تبلیغ و معرفی دوره های خود را دارند. هر آموزشگاهی ارزش آفرین است و اگر نتواند ارزش خود را به دیگران نشان دهد، قطعا نمی تواند کار خود را توسعه دهد. گاهی مدیران یک آموزشگاه، تخفیف های ویژه ای برای دوره های تخصصی خود قائل می شوند که نمی توانند آن را به خوبی تبلیغ کنند. بعضی وقت ها هم دوره های تخصصی فنی با حضور یک مدرس مطرح کشوری برگزار می شود که به موقع به اطلاع دوست داران آن کلاس نمی رسد. همانطور که می دانید، دیگر روش های سنتی برای تبلیغ خدمات و کسب و کارها تاثیر چندانی ندارد. مثلا فرض کنید یک آموزشگاه معتبر، دوره های تخصصی و سطح بالای خود را در یک روزنامه تبلیغ کند. به نظر شما چند نفر این روزها روزنامه می خوانند؟

آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد

بهتر است نگاهی به پیشرفت فناوری اطلاعات داشته باشیم و بالا رفتن دانش اینترنتی مردم را درنظر بگیریم. مطابق آمار، بیش از ۸۰ درصد مردم از اینترنت استفاده می کنند. بخش زیادی از این استفاده به خریدهای اینترنتی مربوط می شود. چه امکانی بهتر از این که شما به عنوان مدیر یکی از آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد، کار باارزش خود را به خوبی معرفی نمایید؟؟؟ وقتی مردم زمان زیادی را در اینترنت سپری می کنند، پس بهتر است شما هم از این پیشرفت تکنولوژی عقب نمانید و باهوش و منطق از این ابزار، استفادۀ بهینه در جهت پیشرفت کارتان استفاده نمایید. تغییر پیش فرض های ذهنی امروزه یکی از ملزومات موفقیت در هر کسب و کاری است. اگر پیش فرض ذهن خود را مطابق پیشرفت تکنولوژی جلو ببرید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

یک گام اساسی در پیشرفت آموزشگاه شما

بازارچه مشهد آی تی مکانی است برای شما مدیران آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد که می خواهید دوره های تخصصی خود را در محیطی با مخاطب و مشتریان بیشتر معرفی کنید. بازارچه مشهد آی تی همانطور که از نامش پیداست در حال حاظر در مشهد فعالیت میکند و فروشندگان محصول و ارائه دهندگان خدمات نیز در مشهد حضور دارند. اما چرا ما بازارچه مشهد آی تی را به شما پیشنهاد می دهیم؟ قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم، معرفی مختصری از بازارچۀ مشهد آی تی را با هم مرور می کنیم.

این بازارچه با هدف معرفی کسب و کارها و خدمات مختلف به گوگل و مخاطبین هدف هر صنف راه اندازی شده است. با توجه به سئوی مناسبی که این وبسایت دارد، شما کمی پس از ثبت و معرفی محصول خود به راحتی در جستجوهای گوگل دیده می شوید. از دیگر مزایای استفاده از بازارچه مشهد آی تی، داشتن صفحه فروشگاه مختص به خود شما است به نحوی که می توانید تمامی محصولات خود را در این صفحه ثبت کنید، راهنمای استفاده از این سیستم در پایین صفحۀ اول بازارچه با عنوان”آموزش ثبت محصول” درج شده است همچنین ویدیو آموزشی ثبت محصول را هم در همان قسمت می توانید مشاهده کنید.

حالا که معرفی مختصری از بازارچۀ مشهد آی تی را با هم مرور کردیم، یک مثال را با هم بررسی می کنیم. فرض کنید شما مدیر یک آموزشگاه هستید. دورۀ تخصصی اندروید یکی از دوره های خوب شماست که بنا به دلایلی برای فصل جدید هنوز ظرفیت کلاس آن پر نشده است. کافیست تخفیف اندکی برای آن دوره بگذارید و وارد بازارچۀ مشهد آی تی شوید. در بازارچۀ مشهد آی تی یک بخش مجزا به عنوان آموزشگاه ها درنظر گرفته شده است که شما می توانید دورۀ خود را با تخفیف در آن ثبت کنید تا ظرفیت کلاس خود را تکمیل نمایید. با این کار شما یکی از دوره های خود را با یک تخفیف در مقابل دیدگان مشتریانی قرار می دهید که با هدف آشنایی با دوره های آموزشی در حال اجرا، به بازارچۀ مشهد آی تی آمده اند. مزیت استفاده از بازارچۀ مشهد آی تی برای آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد اینست که علاوه بر تکمیل ظرفیت دوره های خود، می توانند یک نوع تبلیغات مستقیم هم داشته باشند. تبلیغات در بازارچۀ مشهد آی تی باتوجه به اینکه در موتورهای جستجو جایگاه مناسبی دارد بهترین راه کار برای توسعه و پیشرفت آموزشگاه شماست.

آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد

کمی با خود فکر کنید، شما به عنوان مدیر یکی ازآموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد ، حتما رقبایی هم دارید که قطعا در فکر پیشرفت هستند و دائما در حال حرکت رو به جلو می باشند. آیا حاضرید رقبایتان گوی سبقت را از شما بربایند؟؟؟ یا دلتان می خواهد که دوره های تخصصی و باکیفیت شما به خوبی دیده نشود و رقبایتان جای شما را بگیرند؟؟؟ قطعا شما نمی خواهید که کسب و کارتان رو به افول پیش برود. پس بهتر است همین الان سری به بازارچه مشهد آی تی بزنید و به عنوان مدیر یکی ازآموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد ، قدم بزرگی را از رقبای خود پیش بیفتید.

یادتان باشد که هرچقدر هم دوره های آموزشی شما باکیفیت و تخصصی باشد، بدون تبلیغات نمی توانید خود را اثبات کنید. پس در جایی تبلیغ کنید که مشتریان به دنبال شما می گردند. اگر دلتان می خواهد نحوۀ ثبت دوره های خود را در بازارچۀ مشهد آی تی ببینید، می توانید از این لینک استفاده نمایید. تمامی موارد مربوط به ثبت محصول یا خدمات به خوبی توضیح داده شده است. ثبت نام دوره های آموزشی تان در بازارچۀ مشهد آی تی هزینه ای نداشته و بعد از جذب مشتری از طریق بازارچه، درصدی به بازارچه پرداخت می شود. معرفی و محبوب کردن آموزشگاه تخصصی شما در گوگل رایگان است. اما اگر شرایط خواست تری مد نظرتان باشد (مثلا نمایش دوره های آموزشی شما در صفحه اول، اسلایدر، لایت باکس و غیره) باید مبلغی را بصورت دوره ای به بازارچه پرداخت کنید. با اندکی هزینه برای معرفی و تبلیغ دورۀ خود، می توانید چندین برابر بیشتر درآمد کسب کنید.

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با دانش به روز و اطلاعات مناسب در زمنیۀ تجارت آنلاین، همواره در کنار کسب و کار شماست. مشهد آی تی به عنوان قطب فناوری اطلاعات خراسان رضوی همیشه نگاه ویژه ای به کسب و کارها و اصناف مختلف داشته و هر صنفی را بصورت کاملا تخصصی تحلیل نموده و متناسب با آن بهترین راه کار را برای توسعه و پیشرفت آن ارائه می دهد. وجه تمایز مشهد آی تی با سایرین در اینست که ما هر کسب و کار را مطابق با بازار هدف، مشتریان و رقبای خودش بررسی می کنیم و باتوجه به شرایط یک صنف به آن مشاوره می دهیم.

پیشنهادات ویژه ای برای آموزشگاه های تخصصی و معتبر مشهد داریم…

با ما تماس بگیرید «مشهد آی تی در کنار شماست …»

ارسال پاسخ