پول دوست داشتنی و کثیف…!

شاید به جرأت بتوان گفت بهترین روش ارزش سازی و به قولی پول در آوردن در قرن ۲۱، ارتباط داشتن #خلاقیت با #تکنولوژی است. اینکه بتوانید شرکتی تأسیس کنید که افت وخیزهای تخیّل و هر آنچه در ذهن دارید را با ایده های فوق‌العاده مهندسی ترکیب کند، قطعاً برای شما سود آور خواهد بود. همه‌ی افرادی که بشر را با اختراعات جدید رو به رو کرده‌اند ابتدا تخیّل ساخت آن را در سر پرورانده اند و بعد محصول نهایی تولید شده است. گاهی حتی خود مصرف کنند گان هم نمیدانسته‌اند که تا چه اندازه میتوانسته‌اند به آن نیازمند بوده باشند و بعد از ساخت محصول متوجه اهمیت کالا یا خدمات به وجود آمده شده‌اند. تصورش را بکنید ۲۰ یا ۳۰ سال قبل به کسی میگفتید دوربین عکسبرداری، فیلم برداری، قابلیت مکالمه، ارسال پیام، ضبط صدا، امکان برقراری تماس، پخس صوت، ارسال فایل عکس و فیلم و خیلی قابلیت های دیگه رو باهم می‌تونی بکنی تو جیبت، اصلاً باورش میشد؟ می‌تونست قبول کنه؟ و یا می‌تونست درک کنه؟ قطعاً براش سخت بود حتی اگر میخواست قبول کنه.

حالا بیاید در دنیای خودمان، وقتی به بعضی افراد میگوییم از تلگرامت میتوانی پول دوست داشتنی دربیاوری، یه جوری به آدم نگاه می‌کنند که انگار حرف بی‌ربطی زده ای. دقیقاً نوع تفکرات بعضی افراد مربوط به ۲۰ یا۳۰ سال قبل است که پول دوست داشتنی را از این طریق نمیشود در آورد!.

قطعاً می‌دانید ما در #مشهد_آی_تی ربات‌هایی طراحی کرده‌ایم و فالوورهای کانال هایی را افزایش داده‌ایم که بسیار در نوع فروش آن ها تأثیر گذار بوده است و قطعاً وقتی برای آن ها پول ساز بوده است برای کسب و کار شما هم با توجه به نیازتان طراحی شده و برایتان سودآور و پول ساز خواهد بود. حتی در #تولید_محتوا برای گروه های مختلف با عناوین متفاوت، باعث شده است تا در این حوزه پیشرفت های خوبی داشته باشیم. تفاوت ها انسان ها لحظه ای مشخص می‌شود که در زندگی امروزشان چه انتخاب هایی داشته اند. وقتی شما توانستید از یک #کانال_تلگرام یا یک #ربات_تلگرام که به صورت رایگان در اختیار دارید پولسازی کنید، فردا با یک نگاه رو به عقب خواهید دید چه دستاورد عظیمی را در اختیار داشته اید و توانسته اید به نحو احسن از آن استفاده کنید و بهره ببرید و موجبات توفیق‌های امروزتان را بوجود آورده‌اید.

بد نیست این جمله استیو جابز را برایتان اینجا بنویسم که میگوید: «من عاشق این هستم که بتوانم طرح های فوق العاده با توانمندی های ساده ارائه بدهم» وهمانطور که می‌دانید در تمامی محصولات شرکت اپل این اصل نیز رعایت شده است، حال که این مزیت با تلگرام برای شما مهیا شده است خب استفاده کنید، بد نیست این راهم بدانید که نان شب مهم نیست کانال تلگرامتان را بسازید.

پول دوست داشتنی

مارا در اینستاگرام دنبال کنید: @mashhadit_group

ارسال پاسخ