ثبت نام در لینکداین

در کنار شبکه های اجتماعی عمومی مانند فیس بوک، اینستاگرام و … می توان به شبکه لینکداین اشاره کرد که بیشتر جنبه اختصاصی دارند. منظور از جنبه اختصاصی آن است که روابط تحت تاثیر مشاغل، تحصیلات و تخصص ها شکل می گیرد و کمتر به چشم می خورد که کسی به بیان احساسش بپردازد یا عکسی عاشقانه را به اشتراک بگذارد.

در این باره قبلا به تفصیل در مقاله ای با عنوان “شبکه سازی حرفه ای در لینکداین” در سایت مشهد آی تی توضیح داده ایم. در این مقاله سعی بر آن داریم که به روش ثبت نام در لینکداین بپردازیم.

قبل از بیان مراحل ثبت نام در لینکداین اشاره ای به اهداف اصلی این شبکه اجتماعی می کنیم:

linkedin goals

  1. داشتن یک رزومه آنلاین و قابل جستجو در موتورهای جستجو
  2. امکان برقراری ارتباط با همه کسانی که در دنیای واقعی ارتباط دارید، مانند همکار، همکلاسی و…
  3. امکان تبادل اطلاعات علمی به صورت کاملا دقیق و مطمئن و در نهایت فرصت مناسبی برای پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب با مهارت های شما می باشد.
  4. قابل دسترس بودن شما، با این ویژگی لینکدین شما به راحتی به افرادی که نیاز به مهارت و علم آن ها دارید، دسترسی دارید و هم چنین برعکس. در نتیجه پیشنهاد فرصت های بهتری را خواهید داشت.

ثبت نام در لینکداین :

  1. ابتدا وارد این آدرس شده و مشخصات خودتان را وارد کنید .

۱

۲۲ . در این مرحله به ترتیب کشور ، نوع فعالیتی که می خواهید در این شبکه انجام بدهید ، عنوان اصلی تخصص و زیر مجموعه ای که در حال حاضر در آن فعالیت می کنید را مشخص کنید .  سپس بر روی کلید Create my Profile کلیک کنید .

۳

۴۳ . در مرحله بعدی باید تائیدیه ادامه ثبت نام را از ایمیلی که هنگام ثبت نام در این شبکه وارد کرده اید، باز کرده و بر روی کلید مورد نظر کلیک کنید .

۵

۶۴ . در ۲ مرحله بعدی بر روی کلید Skip this step کلیک کنید .

۷

۸۵ . حساب کاربری شما ساخته شد . حساب کاربری پولی دارای امکانات بیشتری می باشد ولی بنده گزینه Basic Account را جهت فعالیت محدود انتخاب میکنم . همانطور که مشاهده میکنید وارد حساب کاربریم شده ام .

ارسال پاسخ