طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا ، باتوجه به نیازهای افراد مختلف به مشورت با حقوقدان ها، بسیار مورد توجه و پر مخاطب بوده و پلی بین وکیلان با موکل ها می باشد. در عصر حاضر با پیچیده‌تر شدن ارتباطات بشر و استفاده از ابزارها و روش‌های متفاوت، موازی با پیشرفت‌هایی که ناشی از همکاری انسان‌ها رخ‌داده است مشکلاتی چه‌ بسا بیشتر نیز برای انسان‌ها به وجود آمده است. مشکلاتی که گستردگی فراوانی دارد و با توجه به افزایش سطح استرس و فشار کاری بالای بشر امروزی، روز به‌روز بر تعداد آن افزوده می‌شود. این مشکلات می‌تواند از یک دعوای ساده در صف بنزین شروع شود و تا مسائل بزرگ‌تری مثل شرایط اجاره و رهن خانه، مشکلات بزرگ و ویران‌کننده صنعت‌ها و کسب‌وکار‌ها و نهایتا شکایت‌ها و مراجعاتی که نهایتا به دادگاه و گاهی به زندان ختم می‌شود و یا حتی بدتر سبب فقدان‌های شدید مالی و یا معنوی می‌گردد. بنابراین در عصر حاضر نیاز به مشاورانی در حوزه‌های مختلف که بتوانند قانون‌ها و موانع قانونی را به‌صورت شفاف بیان کنند اهمیت بیشتری پیداکرده است.

طراحی سایت وکلا

قالب این مشاوران وکیل نام دارد و در حوزه‌های گسترده‌ای فعالیت می‌کنند. معمولا همه افراد و شرکت‌های بزرگ دارای وکیل‌هایی برای تنظیم قانونی قرارها و نظارت بر آن‌ها دارند تا از وقوع هرگونه مشکل جلوگیری کنند. اگر شما وکیل باشید و نتوانید از همه ظرفیت خود در حل مشکلات بیان‌شده استفاده کنید قطعا ضرر خواهید کرد. شاید پاسخی که با آن خودتان را توجیه می‌کنید تعداد زیاد وکیل و عدم مراجعه و نیاز مردم است.

همیشه داشتن سوالات مربوط به دادگاه و کارهای دادگاهی و مخصوصا وکالت، ذهن بسیاری از افراد درگیر این پروسه را به خود مشغول نموده است. این افراد که به هر نحوی دچار مشکل یا ضایعه ای شده اند با صرف مدت زمان بسیاری زیادی در اینترنت و انجام جستجو در نهایت خسته شده و شاید از انجام کاری که در آن مصمم بوده اند صرفه نظر نمایند. متاسفانه بسیاری از وکلا نمی دانند که طراحی سایت وکلا می تواند برای آنها مزایای بسیار زیادی داشته باشد که در ادامه همین مقاله سعی می نماییم به مهم ترین آنها بپردازیم.

طراحی سایت وکلا

در مرحله نخست، وکلا می توانند توسط یک وب سایت عالی با طراحی ساده و حرفه ای و کاملا رسمی خود را به طور کامل معرفی نموده تا افراد آنلاین و یا افرادی که در اینترنت به دنبال وکیل بسیار خوب هستند شما را بهتر و بیشتر شناسایی نمایند. مطمئنا کاربرانی که وب سایت شما را پیدا نموده اند با خواندن دقیق رزومه کاری شما می توانند تصمیم بهتری را برای شروع و یا انجام مراحل کاری دیگر بگیرند.

همچنین می توانید توسط صفحه تماس با ما، نقشه کامل دفتر خود به همراه نشانی کامل پستی و تلفن های موجود خود را قرار دهید تا روند حضور مراجعه کنندگان خود را تسهیل نمایید. البته توسط طراحی و پیاده سازی یک فرم تماس با ما هم در این صفحه، کاربران میتوانند به صورت مجازی به همراه ایمیل با شما در تماس باشند تا در نهایت از مشاوره های شما در این زمینه برخوردار شوند.
در طراحی سایت وکلا، داشتن صفحه ای به نام پرسش و پاسخ های متداول در نهایت باعث خشنودی مراجعه کنندگان شما خواهد شد. چرا که به صورت آنلاین و بدون تماس گرفتن با شما می توانند تک تک سوالات خود را خوانده و جواب سوال خود را در همان صفحه پیدا نمایند. می توانیم به صورت کامل تمامی سوالاتی که عموم برای مراجعه کنندگان شما پیش می آید را در این صفحه قرار دهیم. معمولا تعداد سوالاتی که در این صفحه قرار داده می شود هیچگونه محدودیتی ندارد. ما با طراحی حرفه ای و چیدن اصولی سوالات و جوابها سعی میکنیم تا کاربران آنلاین وب سایت شما در کوتاهترین زمان به جواب سوالات خود برسند.

البته می توانیم به فکر گرفتن عضویت در وب سایت باشیم. چرا که با طراحی یک صفحه شخصی به بازدید کنندگان معمولی میتوانیم آنها را بیشتر درگیر وب سایت نماییم تا آمار بازدید کنندگان را با همین روش افزایش دهید. از سوی دیگر مشتریان شما میتوانند پرونده خود را به صورت آنلاین مشاهده نموده و از هر جایی امکان دسترسی به آن را داشته باشند. البته در همین بخش پنل کاربری، کاربران میتوانیم امکاناتی همچون تعیین وقت ملاقات و یا پیگیری روند پرونده را داشته باشند. البته مشتریان شما چنانچه مدارکی را بخواهند برای شما ارسال نمایند میتوانند با نام کاربری و کلمه عبور وارد حساب کاربری خود شده و از همان جا اقدام به آپلود فایل و یا تصویر مربوطه نمایند.
حتما امکان پرداخت آنلاین وجوه و روشهای دیگر را در طراحی وب سایت خواهیم نمود تا مشتریان با آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند. یکی از مزیتهای پرداختی در این روش این میباشد که سوابق پرداختی خود را میتوانند در وب سایت داشته باشند. همچنین امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن را نیز داشته باشند.

اخبار و مقالات نیز میتواند یکی از بخش های جذاب در وب سایت شما باشد. با وجود اخبار و مقاله های زیاد و در نهایت متن های زیاد میتوانید رتبه و بازدید کنندگان خود را در وب سایت افزایش دهید. موتورهای جستجو مانند گوگل نیز به این مورد توجه بسیار زیادی دارند. هر چقدر اخبار و مقاله در وب سایت شما زیاد باشد درصد دیده شدن وب سایت شما در نتیجه جستجو نیز بیشتر خواهد بود. در این صفحات میتوانید کتاب های مربوط به قوانین مختلف را قرار دهید. همچنین بخش آموزشی برای افراد علاقه مند در این زمینه ایجاد نمایید تا در نهایت به وب سایت شما وفادار باشند.
معمولا تجربه این را نشان داده است یک وب سایت مربوط به وکلا می تواند چنین سرویس هایی را به کاربران و مخاطبان خود ارائه نماید که عبارتند از :

طراحی سایت وکلا

امکانات دیگری را می توان در طراحی سایت وکلا در نظر گرفت که خود شما هم می توانید پیشنهاد دهنده باشید. «گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با دانش و تجربه در زمینۀ طراحی سایت برای اصناف مختلف در کنار شماست. تیم فنی مشهد آی تی با تجربه در طراحی سایت وکلا ، ابتدا کسب و کار شما را باتوجه به نیازها، مخاطبان و رقبایتان بررسی کرده و باتوجه به شرایط موجود بهترین راه کارها را به شما ارائه می دهد. آنچه گروه مهندسی مشهد آی تی را نسبت به سایرین متمایز می کند، کار تخصصی برای هر صنف بصورت جداگانه می باشد. نمونه کارهای ما را در این لینک مشاهده نمایید.

گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی در کنار کسب و کار شماست…

ارسال پاسخ