بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه کامل و هماهنگ فعالیتهای هدفمندی می باشد که در رابطه با معرفی و عرضه محصولات شما از طریق مستقیم (وب سایت شما) و غیر مستقیم (وب سایتهای معروف و پر بیننده، موتورهای جستجو و دایرکتوری های تخصصی) به بازار عمل می نماید.

بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه کامل و هماهنگ فعالیتهای هدفمند

آغاز بازاریابی اینترنتی به اوایل دهه ۹۰ برمی گردد، در آن زمان وب سایت ها اطلاعات خود را به روشی بسیار ساده و تنها با استفاده از متن ارائه می‌دادند. به تدریج گرافیک و در پی آن اشکال تصویری و پویا به وب سایت های مختلف افزوده شده و باعث طراحی جذاب وب سایت ها گردید.
گام های بعدی در زمینه بازاریابی اینترنتی شامل رشد و گسترش موتورهای جستجو، افزایش کمی و کیفی وب سایت های معروف و پربیننده که جابجای صفحات خود را به تبلیغ اختصاص داده و دایرکتوری های تخصصی که به طبقه بندی اطلاعات و لیست وب سایت های شرکتهای تجاری پرداخته اند می شود.

به کارگیری گسترده اینترنت در جهان بعنوان ابزاری تبلیغاتی که مستقیماً جهت معرفی و فروش محصولات و خدمات مورد استفاده شرکتها و موسسات قرار می گیرد و تکامل بازاریابی اینترنتی در اشکال مختلف آن سبب شده است که صاحبان مشاغل (تولید کنندگان، تاجران، کارآفرینان) با بهره گیری از این رسانه بزرگ به معرفی، تبلیغ و فروش محصولات خود در بازارهای محلی و جهانی بپردازند. لذا بازاریابی اینترنتی را باید به عنوان یکی از موثرترین و رو به رشدترین روش های تبلیغات و بازاریابی در جهان شناخت و از پتانسیل های آن برای پیشبرد اهداف تجاری خود بهره جست.

مزایای بازاریابی اینترنتی (Web Marketing Benefits)


از مزایای بازاریابی اینترنتی می‌توان به در دسترس بودن اطلاعات وسیع و نامحدود اشاره نمود، کاربران با اتصال به اینترنت و جستجوی کالا و خدمات مورد نظرشان به راحتی قادرند در هر ساعتی از شبانه روز و از هر محل اطلاعات کاملی راجع به آن کالا دریافت نموده و در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام کنند. به علاوه فروش آنلاین برای صاحبان تجارت به علت عدم نیاز به نیروی کاری و هزینه پایین تبلیغات اینترنتی، مقرون به صرفه تر می‌باشد. به طور کلی با استفاده از بازاریابی اینترنتی (مستقیم و غیر مستقیم) می‌توان بازار محدود و محلی را به بازاری گسترده و جهانی تبدیل نمود. هزینه پایین، دسترسی آسان میلیونها کاربر و تحلیل اطلاعات کاربردی از نتیجه تبلیغات و فعالیتهای انجام شده و مزایای بیشمار دیگر… بازاریابی و تبلیغات اینترنتی را به مهمترین رسانه تبلیغاتی در جهان تبدیل نموده است.

گروه فناوری مشهد ای تی با استفاده از یک برنامه مدون بازاریابی اینترنتی شما را نسبت به رقبا چند گام جلوتر خواهد برد.

همیشه در دید مشتریان خود باشید.

همیشه در دید مشتریان خود باشید.خلاصه خدمات بازاریابی اینترنتی گروه فناوری مشهد ای تی:

⦁ تهیه متون وب سایت به زبان فارسی و انگلیسی بر مبنای کلمات کلیدی
⦁ آنالیز کلمات کلیدی و در نهایت انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی مختص حرفه و کار شما
⦁ بهینه سازی سایت بر مبنای آخرین تکنیکهای سئو
⦁ طراحی وب سایت کاملاً مرتبط با زمینه فعالیتی شما
⦁ معرفی به موتورهای جستجوگر همچون گوگل، بینگ و یاهو (Google ,Bing ,Yahoo)
⦁ راه اندازی تبلیغات کلیکی گوگل
⦁ بازنگری مجدد فرآیندها و بهبود مستمر آنها تا حصول نتیجه دلخواه
⦁ تبادل لینک با سایت های معتبر
⦁ بازاریابی از طریق ایمیل (ایمیل کمپین)
⦁ مشاوره و اجرای موثرترین روشهای تبلیغات اینترنتی در پر بیننده ترین وب سایت های کشور و جهان
⦁ معرفی و لیست وب سایت شما در دایرکتوری های تخصصی

    مشاوره از ما انتخاب با شما

۰۹۱۹۹۱۹۶۶۹۰

info@mashhadit.com

ارسال پاسخ