سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی با پیشرفت دنیای آی تی

سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی به یکی از ملزومات پیشرفت در کسب کارهای مختلف تبدیل شده است. سرمایه گذاری به وسیلۀ اینترنت تقریبا مقولۀ جدیدی به شمار می رود و بیش از چند سالی از آن نمی گذرد، ولی در همین مدت کوتاه توانسته است علاقمندان زیادی را نسبت به خود جلب کند. چه شرکت های سرمایه گذاری، بازرگانان و تجار که با ارائه برنامه های مختلف سعی در جذب سرمایه از اقصی نقاط جهان دارند و چه افراد سرمایه گذار که با کسب سود روز افزون، روز به روز بر تعداد آنان افزوده می شود.

سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی

علم و تکنولوژی، دنیای امروز را به یک دهکده کوچک جهانی تبدیل کرده است و بسیاری از ناممکن های دیروز، امروز امکان پذیر شده اند.

قابلیت های دنیای مجازی، آن را به بستری مناسب برای یک سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی تبدیل کرده است. اما اینکه چگونه سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی انجام شود خود یک چالش اساسی است.  بررسی نمونه های موفق در دنیای واقعی و استفاده از تجربیات دیگران و همچنین بررسی ریسک قبل از سرمایه گذاری، امری لازم در هر تجارت است. بررسی مداوم بازار و جامعۀ هدف و همچنین در نظر گرفتن نیاز مخاطبان از ملزومات ورود به دنیای تجارتی جدید است.

دنیای امروز، دنیای تجارت آزاد است و پول و سرمایه با فشار چندین دکمه مرزها را در هم می نوردند و سود سرشاری را نصیب صاحبان آنها می کنند. به عبارتی دیگر سرمایه گذاری آنلاین، کوتاه ترین پل ارتباطی میان صاحبان سرمایه و افرادی است که می توانند سرمایه ها را به گردش در آورند و از آنها سود بسازند و در نهایت هر دو طرف در سود حاصله ذی نفع خواهند بود.

البته نباید این نکته را فراموش کرد که عوامل مختلفی در موفقیت امر سرمایه گذاری دخیل هستند، چه سرمایه گذاری در بورس باشد، چه در بازار ارز و چه به وسیلۀ اینترنت، که مهمترین این عوامل فاکتور تخصص و تجربه است. سرمایه گذاری از روی شانس و بدون آگاهی نتیجه ای جز ضرر و زیان برای شما به دنبال نخواهد داشت.

کسب درآمد بیشتر با سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی

اما افرادی که در تجارت به روش سنتی فعالیت دارند، اغلب دانش و اطلاعات کافی نسبت به فضای مجازی نداشته و برای ورود به سرمایه گذاری در این حوزه نیاز به مشاوره و استفاده از تجربیات دیگران دارند. برای مثال صاحب یک هتل ۵ ستاره را درنظر بگیریم که به عنوان فرد موفقی در زمینۀ توریست و گردشگری تلقی شده و همواره درآمد خیره کنندۀ وی زبان زد خاص و عام بوده است. حال چنین فردی با کوله باری از تجربه در حوزۀ هتل داری و گردشگری وقتی با چالش دنیای دیجیتال مواجه می شود قطعا نمی تواند از تجربۀ تجاری سنتی خود استفاده نماید. وقتی اینترنت بخشی از زندگی ما شده است نمی توانیم خود و کسب و کار خود را از آن جدا بدانیم. با تعصب بی جا نصب به تجارت به روش های سنتی، تنها تیشه به ریشۀ خود زده و مقدمات شکست را برای تجارت خود فراهم می کنیم.

حال اگر صاحب یک هتل بخواهد بخشی از تبلیغات و جذب مشتری خود را در بستر فضای مجازی انجام دهد چه باید بکند؟

picture2

بهترین پیشنهاد برای وی، استفاده از دانش و تجربۀ افراد متخصص در زمینۀ آی تی است که با مطالعه و نیازسنجی هر صنف مطابق با بازار هدف آن، راه کار داده و بهترین ها را مطابق با تکنولوژی روز دنیا در اختیار وی قرار می دهد. به لطف خدای متعال و پشتکار «گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» همواره با مطالعه و تلاش، به آخرین تکنولوژی های روز خود را مجهز ساخته و با تجربه از پروژه های اصناف مختلف، آمادۀ ارائۀ هرگونه مشاوره و پیشنهاد به اصناف مختلف هستیم. برنامه ریزی و نیازسنجی قبل از سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی را، به دانش به روز و قابل اتکای ما بسپارید.

آنچه مشهد آی تی را نسبت به سایر رقبای داخلی و خارجی متمایز می کند، ارائۀ راه کارها و پیشنهادات برای هر صنف مطابق با نیاز آن صنف است. با مطالعۀ موردی برای هر کسب و کار و باتوجه به مشتری های بازار آن، پیشنهاد منحصر به فرد را ارائه می دهیم و در پیاده سازی آن از تجربیات کاربری همان مخاطبان استفاده می کنیم. شاید نکته ای که اغلب اسباب نگرانی صاحبان کسب و کار در بدو ورود به دنیای تجارت آنلاین را دارند، دریافت پشتیبانی درست و به موقع است.

گروه مشهد آی تی با تعهد خود نسبت به مشتریان و جلب رضایت آن ها، خدمات و محصولات خود را با بالاترین کیفیت و ارائه کرده و خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از مشتریان در همۀ موارد کرده است. از اینرو شعار ما همواره بر ارتقای تجارت شما تاکید داشته و در راستای بهبود کسب و کار شما از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

ما بهترین برنامۀ سرمایه گذاری را بررسی و به شما معرفی می کنیم و نحوه سرمایه گذاری در آن را به شما آموزش می دهیم. همچنین به سوالات و ابهامات شما در این زمینه پاسخ داده  تا شما بتوانید سرمایه گذاری کم ریسک و مطمئن تری انجام دهید.

تخصص «گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی»، تجارت آنلاین برای اصناف مختلف و روش های بهبود کسب و کار در حوزه های مختلف است. طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن تجاری موبایل، تبیلغات و بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی حرفه ای به کمک ربات های تلگرامی، تولید محتوای علمی متناسب با محصولات و خدمات اصناف مختلف، کسب و کار از طریق رسانه های اجتماعی و راه کارهای سرمایه گذاری هوشمندانه در فضای مجازی، تنها بخشی از فعالیت های ماست.

اگر هم اکنون به فکر توسعۀ کسب و کار خود در بستر اینترنت هستید، با ما تماس بگیرید.

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی»

 

ارسال پاسخ