تاجر طلایی در اینستاگرام – قسمت اول

تاجر طلایی در اینستاگرام مقاله ای از سری مقالات مشهد آی تی است، قصد داریم به معرفی راه های #افزایش_ فروش و کسب در آمد از شبکه های اجتماعی بپردازیم . اینستاگرام به عنوان یکی از رسانه ی تصویر محور با گذشت زمان توانست محبوبیت زیادی را در سطح جهان و هم چنین در نزد کاربران ایرانی #اینترنت کسب نماید.  استفاده از عکس ها  جنبه ی بصری داشته و به طور مستقیم موجب جلب توجه و نظر بینندگان بازدید کننده خواهد شد بنابراین تاثیر گذاری آن بسیار زیاد می باشد . هم چنین به کار گیری محتوای مناسب در اینستاگرام نیز بسیار دارای اهمیت می باشد که به همراه استفاده از تصاویر مرتبط  در مدت زمانی مشخص بازخورد ها و #فیدبک های رضایت بخشی را ایجاد میکند و آنچه هدف یک فرد از ایجاد یک صفحه در این #شبکه_ اجتماعی بوده است را محقق  می سازد .  تبلیغ در اینستاگرام از طریق ایجاد یک #اکانت و پیج شخصی و همچنین همکاری با سایر پیج هایی که دارای فالور follower های بسیاری هستند می تواند صورت گیرد که یک فرصت ارزشمند و طلایی برای مطرح شدن می باشد .

ایجاد بازدید توسط تعداد زیاد مخاطبان و کاربران این شبکه در نهایت منجر به افزایش فروش خواهد شد . از طریق #اینستاگرام شرکت ها و یا فروشگاه های مختلف می توانند محصولات برند خود را در قالب انواع شکل محتوا از جمله عکس، کلیپ تصویری و متن در این شبکه به عموم معرفی نمایند و آنها را از خدماتی که ارائه می دهند آگاه کنند .  البته جدا از مقوله ی تجارت در  اینستاگرام ، معرفی بهینه ترین روش ها برای دستیابی به موفقیت در زمینه #تجارت_الکترونیک  بسیار فراتر از موضوع این مقاله می باشد و ما در مقالات بعدی که توسط بخش #تولید_محتوا گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی  منتشر خواهد شد به بیان توضیحات بیشتری خواهیم پرداخت .

چگونه از اینستاگرام استفاده نماییم ؟

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و می خواهید با به کارگیری تکنیک های #بازاریابی_ اینترنتی  به میزان سود و فروش خود بیفزایید نباید از قافله عقب بمانید . اینروزها اکثریت افراد یک حساب اینستاگرام دارند که به راحتی پس از دانلود و نصب این برنامه بر روی #گوشی_ هوشمند شما قابل ایجاد کردن می باشد . پس از اینکه با طی کردن مراحل بسیار ساده یک صفحه برای کار و حرفه ی خود ساختید لازم است که اطلاعاتی به عنوان #بیوگرافی و زمینه فعالیت و هم چنین اطلاعات تماس خود را در بخش edit profile وارد نمایید . پس از آن نوبت به آپلود و انتشار تصاویر در اینستاگرام  می رسد . این تصاویر می توانند گویا و بیانگر اطلاعاتی خاص در زمینه ی خدمات شما باشند و یا عینا تصاویر محصولات شرکت یا فروشگاه خود را آپلود نمایید . حال برای اینکه دیگران بتوانند عکسهای منتشر شده را براحتی سرچ نمایند و مشاهده کنند  لازم است که برای عکس خود یک محتوای مناسب در نظر بگیرید. به این منظور از علامت # یا #هشتگ برای تصاویر در اینستاگرام استفاده کنید به این صورت که قبل از کلمات کلیدی مرتبط با یک عکس این علامت را قرار دهید . رعایت آداب استفاده از اینستاگرام ساده ترین و بدیهی ترین اصلی است که باید برای کسب موفقیت در این شبکه اجتماعی رعایت نمایید . برای مثال فرض کنید که ما در صفحه  Instagram مربوط به MashahdIT عکس زیر را آپلود کرده ایم ، چه کلمات کلیدی برای این عکس مناسب می باشند ؟

۲۲

درقسمت بعدی این مقاله، با این روش تبلیغاتی سودمند بیشتر آشنا خواهید شد .

ارسال پاسخ