تجارت در اینستاگرام
در چند سال اخیر در بین شبکه های اجتماعی، شبکه اجتماعی ای به نام اینستاگرام پدید آمده که بر پایه اشتراک گذاری تصاویر بنا شده است و یک سیستم عالی برای ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است. اپلیکیشن آن  فقط روی گوشی های همراه هوشمند قابل استفاده است و تنها محتوای آن را می توان از طریق وب سایت www.instagram.vom  روی کامپیوتر های شخصی مشاهده کرد. در اینساگرام کاربران بوسیله دکمه آبی رنگ موجود در پایین صفحه، وارد اپلیکیشن مربوط به گوشی همراهشان شده و عکس تهیه می کنند و سپس می توانند با فیلتر های موجود در اینستاگرام تحولی اساسی در عکسشان ایجاد کنند.

هم اکنون اینستاگرام توانسته است حدود ۲۰۰ میلیون کاربر به خود جذب کند که بسیاری از این اکانت ها مربوط به کسب و کار ها و شرکت های معروف سراسر دنیا هستند. در ایران هم کسب و کار ها در حال استفاده از اینستاگرام هستند و برای تبلیغات از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.

اهمیت تجارت در اینستاگرام 

در صورت استفاده درست و حرفه ای از اینستاگرام، این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا نوع کسب و کار خود را به مشتریان بیشتری معرفی کرده و شهرت شرکت خود را در میان مشتریان افزایش دهید، و این در نهایت به موفقیت، در تجارت شما می انجامد.

با رشد هر چه بیشتر در شبکه های اجتماعی، مانند تاجرانی که از اکانت اینستاگرام خود به سود دهی چشمگیری رسیده اند، می توانید فروش زیادی داشته باشید.


تفاوت بین فیلم ها در اینستگرام و واین

در سال ۲۰۱۳، ابتدا Vine و سپس اینستاگرام، برای انتشار ویدئو در دسترس عموم قرار گرفتند.

شباهت این دو اپلیکیشن:

 • مختصر بودن و محدودیت زمانی ویدیوی ارسالی است.
 • هردو اپلیکیشن، این امکان را به شما می دهند که صحنه هایی از فیلم را جدا کنید و در کنار هم قرار دهید تا یک فیلم کامل بدست آید.
 • در هردو اپلیکیشن شرایط صداگذاری وجود دارد.

اما تفاوت هایی هم دارند که به شرح زیر است:

 • ویدیوهای اینستاگرام، باید ۱۵ ثانیه ای باشند. اما Vine محدودیت ۶ ثانیه ای را برای ویدیوهایش در نظر گرفته است.
 • فیلم های اینستاگرام قابلیت فیلتر گذاری دارند درست مثل عکس های اینستاگرام
 • فیلم های اینستگرام در فیسبوک به خوبی قابل مشاهده هستند اما فیلم های Vine در توییتر بهتر دیده می شوند.
 • اینستاگرام ۲۰۰ میلیون کاربر دارد در حالیکه Vine تنها ۴۰ میلیون کاربر فعال دارد.

سوال: ابزارهای کمکی اینستاگرام کدام اند؟

مشهد آی تی: اپلیکیشن اینستاگرام، فیلتر ها و ابزارهایی را برای ویرایش عکس ها در خود جای داده است، علاوه بر آن، در اینجا  مشهد آی تی نمونه ای از بهترین اپلیکیشن های کمکی اینستاگرام را به کاربران خود برای ویرایش عکس ها معرفی می کند:

 • Instaframe: برای کادر بندی عکس ها
 • Squareready: تبدیل عکس های مثلثی به مربع، بدون بریدن
 • Picfx: با بیش از صد فیلتر و افکت
 • Camera+: اپلیکیشن عکاسی و ویرایش عکس

چه ابزارهای تحلیل کننده ای برای اینستگرام وجود دارد؟

برای بهره بردن هرچه بیشتر از اپلیکیشن اینستاگرام، مشهد آی تی دو ابزار مهم را معرفی می کند.

 • Iconosquare: یک راه حل فوق العاده و البته مجانی! ایکونو اسکوئر به شما اجازه می دهد وارد اینستگرام شوید و اطلاعات بسیاری در مورد حساب کاربری شما، ارتباطاتتان، جداول ارتقا، نرخ مشارکت، زمان مناسب برای ارسال عکس و خیلی چیزهای دیگر را در اختیارتان قرار می دهد.
 • TOTEMS Analytics: به طور ویژه برای برندهای مختلف طراحی شده است. با پرداخت ۱۴۹ دلار در ماه، می توانید از یک نوارابزار تحلیلی برای اینستاگرام، نظارت گر هشتگ ها و… استفاده کنید.

اگر مانند برندها و تجارت های موفق جهان، شما هم می خواهید از حساب اینستاگرام خود بیشترین بازدهی را دریافت کنید، به آمارهای زیر توجه کنید.

سیبل هریس، پاییز گذشته گزارش جامعی درمورد ۵۰۰ شرکت موفق در اینستگرام ارائه داد. وی به این نکته دست یافت که برندهای بزرگ به ازای هر ۱۰۰۰ نفر دنبال کننده، ۳۷ لایک و کامنت دریافت می کنند. به همین ترتیب:

 • اگر شما ۱۰۰۰ دنبال کننده داشته باشید، ۳۷ لایک و کامنت خواهید داشت.
 • اگر شما ۵۰۰ دنبال کننده داشته باشید، انتظار ۱۹ لایک و کامنت داشته باشید.
 • اگر شما ۵۰۰۰ دنبال کننده داشته باشید، ۱۸۵ لایک و کامنت خواهید داشت.

در حساب کاربری پارسیش در اینستگرام http://instagram.com/parsish_com تعداد دنبال کننده ۶۳ نفر است که طبق این استاندارد باید حدود ۲ لایک و کامنت به ازای هر پست داشته باشیم.

به نسبت لایک به کامنت نیز توجه داشته باشید. TOTEMS Analytics، یک سرویس تحلیل کننده ی اینستاگرام، این نسبت را یک کامنت به ازای هر ۱۰ لایک ارزیابی می کند.


چگونه می توانم برای کسب و کارم از اینستگرام بهترین استفاده را ببرم؟

مشهد آی تی: همان طور که می دانید امروزه شبکه های اجتماعی مختلفی وجود دارد که هرروزه نقش آن ها در افزایش کسب و کار بیشتر می شود. شما چگونه شبکه اجتماعی موردنظرتان را انتخاب می کنید؟  آیا شما عضو توییتر هستید؟ فیس بوک چطور؟ گوگل پلاس؟ لینکدین؟ پینترست؟ تامبلر؟ اینستاگرام؟ واین؟ توانایی عضویت و مدیریت هم زمان چند شبکه اجتماعی را دارید؟

در بین تعداد زیاد شبکه های اجتماعی مشهد آی تی سعی دارد پرطرفدار ترین شبکه ها را به کاربران خود معرفی کند، تا در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین بازده را به کاربرانش بدهد.

اینستاگرام یکی از قوی ترین شبکه هاست. طبق آمار موجود، اینستگرام ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد، و یکی از ۱۰ اپلیکیشن برتر در لیست محبوب ترین اپلیکیشن های تلفن های همراه هوشمند است که روزانه تعدا زیادی محتوای تصویری تولید می کنند و هم چنان نیز در حال پیشرفت و بهبود جایگاهش در این لیست می باشد.

شرکت های تجاری برای پیشرفت در کسب و کار مجازی خود، علاوه بر فیس بوک و توییتر، به دنبال انتخاب سومین شبکه مجازی از بین گوگل پلاس، لینکدین، پینترست یا اینستاگرام هستند. همه کسانی که در زندگی روز مره شان از اینستاگرام استفاده میکنند، چون اثرات مفید از استفاده اینستاگرام در کسب و کار را لمس میکنند، خیلی سریع به این نتیجه می رسند که از اینستاگرام برای مقاصد تجاریشان استفاده کنند.


پس برای بهتر شدن کسب و کارتان از طریق اینستاگرام  به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. اینستگرام ویژگی های دوست داشتی بسیاری دارد و پتاسیل زیادی برای  تبلیغ محصول به همراه می آورد.
 2. راه تروتمیزی برای معرفی شرکت و ساختن یک رابطه مستحکم با کاربران است.
 3. اینستگرام به شما این فرصت را می دهد تا آزمایش کنید و بازی کنید و از امکانات بیشترین و بهترین استفاده را ببرید
 4. استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام را همیشه به یاد داشته باشید.
 5. راه اندازی یک مسابقه یا انتشار عکس های پشت صحنه از شرکت محل کارتان برای اینستاگرام و اینستاگرامی ها بسیار جذاب است.
 6. مرتبا عکس پست کنید اما سعی نکنید دنبال کننده هایتان را سمت محصولات یا برندتان هل دهید.
 7. سعی کنید از فواید محصولتان و افرادی که در حال استفاده از آن هستند عکس منتشر کنید.
 8. عکس محصول را به تنهایی منتشر نکنید.
 9. در گروه های خود سعی کنید هر هفته یک نفر مسئول انتشار یک سری خاص از عکس ها در اینستاگرام باشد؛ پیگیری عکس های مجموعه ای برای کاربران هیجان انگیز است.

سوال: چگونه اینستاگرامی شویم؟

مشهد آی تی: برای شروع، ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را برای سیستم عامل های اندروید و iOS دانلود کنید. یا از وب سایت اینستاگرام برای دنبال کردن کاربرها و مشاهده عکس هایشان استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای ادیت کردن عکس های خود و همچنین آپلود کردن آن ها، فقط و فقط باید از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید و این قابلیت در وب سایت وجود ندارد.

پس از دانلود اپلیکیشن اینستاگرام، برای افتتاح حساب خود باید اقدام کنید؛ مثلا انتخاب نام یک برند یا فروشگاه لباس و یا هر موضوعی که مد نظر شماست.

در مرحله بعد، شما می توانید مانند همه کاربران اینستاگرام عکس های خود را منتشر کنید و مشغول کسب و کار مجازی خود شوید. دقت کنید سایز استاندارد برای عکس هایی که منتشر می کنید ۶۱۲ در ۶۱۲ پیکسل (عکس ها در اینستاگرام باید به صورت مربع دربیایند) باشد. هم چنین عکس حساب کاربری شما ۱۱۰  در ۱۱۰ پیکسل است.

شما می توانید تا سایز ۲۰۴۸ پیکسل، هر عکسی را منتشر کنید. عکس شما با اندازه های مختلف، در جاهای متفاوتی از وب سایت به نمایش درخواهد آمد. برای مثال یک طرح به شکل کاشی از هفت عکس محبوب اخیر شما، بالای پروفایلتان قرار می گیرد. بزرگ ترین عکس در این موزائیک، ۴۰۹ در ۴۰۹ پیکسل است. در صورتی که به تازگی به اینستاگرام آمده اید، به محض این که هفت عکس اولتان را منتشر کنید، طرح موزائیکی بالای پروفایلتان به نمایش در خواهد آمد.

البته چندین نکته باید رعایت شود که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

 • نیازی نیست عکسی که در اینستاگرام قرار می دهید، حتما از طریق موبایل گرفته شده باشد بلکه می تواند یک عکس بارگذاری شده باشد.
 • در حین تهیه پست حتما توضیحات عکستان را وارد کنید و وارد کردن هشتگ ها را فراموش نکنید.
 • از واترمارک شرکت خود روی عکس هایتان استفاده کنید تا با سرعت بیشتری شناخته شوید و همچنین منحصر به فرد به نظر بیایید.
 • فراموش نکنید که افراد مهم را در حساب کاربری خود Follow کرده و عکس های آنها را Like کنید.

سوال: چگونه از طریق کامپیوتر، عکس ارسال کنیم؟

مشهد آی تی: همانطور که می دانید، ساده ترین روش ارسال عکس ها در اینستاگرام از طریق گوشی های اندرویدی یا iOSاست، اما گاهی ممکن است به هر دلیلی از طریق کامپیوترتان عکس های خود را منتشر کنید؛ خوشبختانه روش های ساده ای برای ارسال عکس ها از طریق کامپیوتر وجود دارد، به روش های زیر توجه کنید:

کاربران اندروید، می توانند موبایل را به کامپیوتر وصل کرده و عکس ها را انتقال دهند.

کاربران iOS، می توانند به iCloud متصل شوند و عکس ها را از دسکتاپ به Cloud بارگذاری کنند و سپس به اینستگرام انتقال دهند.

حساب کاربری اینستاگرام که عکس های بارگذاری شده ی بی نظیری دارد، GoPro است. شرکت، عکس هایی که توسط دوربین GoPro گرفته شده را انتخاب می کند و در اینستگرام به نمایش می گذارد.

بهترین زمان برای ارسال عکس

زمان ارسال پست در شبکه های اجتماعی مختلف که توسط اپلیکیشن های گوناگون بررسی شده اند، متفاوت است. در واقع شما باید آدم ها را وقتی که زمان آزاد دارند گیر بیاورید. و “تاثیر نیمه شبانه” را در نظر بگیرید، این به آن معنی است که شما زمانی عکس هایتان را ارسال کنید که مخاطبان شما در حال ارسال مطالب نیستندو با ارسال پست های شما تداخلی پیش نمی آید. زمان طلایی برای ارسال پست در روزهای مختلف به شرح زیر می باشد:

 • ساعت ۵ تا ۶ عصر آخر هفته ها
 • ساعت ۸ شب، در روز اول هفته
 • ساعت ۶ هرروز

به عبارتی شما بهتر است زمانی را برای ارسال عکس هایتان انتخاب کنید که مخاطبان شما در حال استراحت هستند. وقتی که دارند ساندویچشان را می خورند و بیکارند و شروع به چرخیدن در اینستاگرام می کنند. اگر قصد دارید از این زمان بندی های طلایی استفاده کنید، برای شروع از ساعت های خاصی که ابزارهای آماری ذکر کرده اند استفاده کنید و سپس به ساعت دلخواه خود نزدیک تر شوید.

طبیعتا اگر در این بازه های زمانی در اینستاگرام پست بگذاریم، بیشترین بازده را دریافت می کنیم.

دسترسی آسان به اپلیکیشن اینستاگرام از طریق گوشی، نسبت به سایر شبکه های اجتماعی که برای گشت و گذارهای اینترنی بین آن ها باید از طریق یک کامپیوتر به سایت شان دسترسی داشته باشیم، باعث شده است که بهترین ساعت مراجعه در منحنی زمان بندی آن، قوس کمتری داشته باشد. هرچند که دسترسی به اینستاگرام از طریق وب سایت هم امکان پذیر است، اما باید بپذیریم که انتخاب اول کاربران برای سر زدن به عکس های اینستاگرام، در هر ساعتی از شبانه روز و در هر جایی از طریق تلفن همراهشان راحت تر است.


 عکس های منتشر شده در اینستاگرام، در توییتر و فیس بوک چگونه نمایش داده می شوند؟

یکی از قابلیت هایی که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم آورده است، این است که شما می توانید پستی را که در اینستاگرام می گذارید، همزمان به طور خودکار در فیس بوک و توییتر هم آن را انتشار دهید. شما می توانید پروفایل های توئیتر و فیس بوک کسب و کار خود را با حساب کاربری اینستاگرام خود لینک کنید تا هر عکسی که در اینستاگرام وارد و ثبت می گردد، در آن دو هم نشان داده شود. البته باید نام کاربری همه حساب های کاربریتان یکی باشد.

به این نکته باید توجه داشته باشید که نحوه نمایش این پست ها در توییتر، متفاوت است. عکس ها به صورت مستقیم قابل دیدن نیستند و پست های اینستاگرامی شما به صورت لینک نمایش داده می شوند. توضیحات شما پای عکس، به طور خلاصه نشان داده می شوند و درکنار آن لینکی برای دسترسی به عکس اصلی در اینستاگرام قرار دارد.

اما  در فیس بوک، به همان صورت است که در اینستاگرام دیده می شود، و همه ی توضیحات، لینک ها و هشتگ های شما به همان صورتی که شما نوشته اید ظاهر خواهند شد.


سوال: هشتگ ها در اینستاگرام چگونه کار می کنند؟

بهترین و موثرترین راه برای اینکه عکس های خود را در معرض دید کاربران زیادی قرار دهیم که ما را فالو نکرده اند، این است که از هشتگ # استفاده کنیم. هشتگ ها باعث می شوند عکس های ما را کسانی ببینند که فقط از راه جستجو به عکس ما دسترسی پیدا کرده اند. همچنین بهترین روش برای طبقه بندی و دسته بندی عکس ها در اینستاگرام است؛ که این طبقه بندی در تجارت بسیار مفید است.

در واقع این دو گزینه ی جست و جو و طبقه بندی شرایط مناسبی برای استفاده از هشتگ ها به وجود می آورند.

چند نکته در استفاده از هشتگ ها:

 • می توانید از هشتگ های مربوط و معروف یا حتی از هشتگ برندها برای تگ کردن استفاده کنید.
 • هشتگ های مربوط آن هایی هستند که با کلمات کلیدی عکس شما مطابقت دارند و در اجتماع معروف و شناخته شده هستند.
 • هشتگ برندها، می تواند کمکی برای شرکت ها از جانب کاربران باشد. به این صورت که یک شرکت کمپینی تشکیل می دهد و طرف داران خود را تشویق به ارسال عکس می کند. از طرف داران خواسته می شود روی عکس هایشان «تگ» مورد نظر شرکت را استفاده کنند. گروه بازاریابی شرکت، با دنبال کردن این هشتگ ها، عکس های کاربران را پیدا می کنند و به این ترتیب این عکس هایی که کاربران ارسال کرده اند، خود باعث پیشرفت آن شرکت می شوند.

فردی به نام Dan Zarrella تحقیقی انجام داد تا به این نتیجه برسد که هشتگ ها تا چه اندازه روی تعداد لایک شدن عکس ها تاثیر دارند. تجزیه و تحلیل او هزار عکس را در بر گرفت. وی متوجه شد موثرترین هشتگ  «طبیعت» بوده است.


استفاده از چه تعداد هشتگ برای هر عکس کافی است؟

اینستاگرام برای استفاده از هشتگ هایی که روی عکس به کار می برید، محدودیتی قائل شده است و سقف آن را ۳۰ هشتگ برای هر عکس گذاشته است.

اما بعضی قانون طلایی هشتگ را تعریف کرده اند، قانون طلایی هشتگ به کاربران می گوید که استفاده از ۵ هشتگ برای هر عکس، کافی است.

این محدودیت از دو نظر منطقی به نظر می رسد:

 • ۵ هشتگ این امکان را به شما می دهد که به اجزای مهم عکس اشاره کنید و توصیف مختصر و مفیدی را ارائه کنید.
 • از دید یک دنبال کننده، ۵ هشتگ یا کم تر مناسب است.

اما برای اخذ لایک بیش تر، چه تعداد هشتگ بهتر است؟

طبق داده آماری که در دست داریم، مکس، بیش از ۱۲۰٫۰۰۰ عکس کاربران در اینستاگرام را تجزیه و تحلیل نمود تا به رابطه ی موجود بین هشتگ و تعداد لایک دست یابد. او به نتایج جالبی رسید: هر چه هشتگ بیش تری به کار ببرید، لایک بیش تری نصیب شما خواهد شد.

با توجه به مطالب بالا، استفاده از هشتگ زیاد، تاثیر مطلوبی بر دنبال کننده های شما ندارد، اما از طرفی آمار مکس رابطه بین هشتگ و لایک را مستقیم تعریف میکند. در نهایت انتخاب بین عکس پر لایک و راضی نگه داشتن دنبال کننده ها، کاری دشوار است.


hashtag-strategy

تبلیغات در اینستاگرام

با خریده شدن اینستاگرام توسط فیسبوک، توجه به این نرم افزار بیشتر شده و امروزه به یکی از شبکه های پر طرفدار اجتماعی تبدیل شده است. با توجه به این که کاربران آن زیاد است؛ به صاحبان مشاغل فرصت تجارت در اینستاگرام را می دهد. توجه کنید که استفاده از اینستاگرام برای تبلیغ تجارت شما خیلی به صرفه و آسان است.

سوالی که مطرح می شود این است که چگونه باید کار تبلیغ را شروع کنیم؟ تبلیغات همیشه باید برای کاربران جذاب و کاربر پسند باشد، مخصوصا اگر در تبلیغات بجای متن از تصویر استفاده شود.

در تبلیغات اینستاگرام به این نکات توجه داشته باشید:

 • در اینستاگرام مخاطبان خود را از روش های فیک و ربات های غیر مرتبط افزایش ندهید.
 • مخاطبان خود را هدفمند و مرتبط با کسب و کار خود انتخاب کنید، تا کیفیت صفحه اینستاگرام شما بالا رود.
 • سعی کنید تبلیغات پیج خود را در صفحات پر بازدید و طرفدار بالای ۵۰۰K که مرتبط با هدف و تجارت شما است، قرار دهید.
 • با تبلیغات هدفمند در اینستاگرام، صفحه اینستاگرام خود را به یک فروشگاه به روز و اقتصادی تبدیل کنید.
 • مشهد آی تی در بخش تبلیغات اینستاگرام، برای افزایش محبوبیت برند و فروش شما، همراهتان است.
 • مشهد آی تی تبلیغات محصولات و خدمات شما را در پیج های پر بازدید و مرتبط قرار می دهد.
 • مشهد آی تی با جذب و مدیریت فالوور مرتبط با حرفه شما، شما را همراهی می کند.
 • مشهد آی تی با فروش فالوور مرتبط با تجارت شما، افزایش تضمینی فالوور را به شما می دهد.

توجه داشته باشید که کاربران حوصله مطالعه متن های طولانی را ندارند. سعی کنید در عکس هایی که می خواهید در اینستاگرام انتشار دهید، نکات زیر را رعایت کنید:

 • تصاویر شما معرف نوع تجارت و محصولات شما باشد، نه برای خبر رسانی.
 • از تصاویر با کیفیت و واضح استفاده کنید که ابهامی برای کسی پیش نیاید.
 • عکس شما، معرف برند شماست، پس عکس تان نامرتبط نباشد.
 • با ارسال تصاویر مرتبط، بازار هدفتان را مشخص کنید.
 • تبلیغات تجارت خود را در صفحه های نامرتبط قرار ندهید.
 • اگر از عکس ها برای اطلاع رسانی استفاده می کنید، بیشتر در حد اطلاع رسانی نمایشگاه و یا حراجی های اجناس باشد تا برای فالوورهای شما جذاب باشد.
 • عکس های جذابی ارسال کنید که کاربران شما، برای کسب اطلاعات بیشتر به فیس بوک و توییتر مراجعه کنند.
 • حتما روزانه در اینستاگرام پست بگذارید، زیرا تبلیغات تصویری روی کاربرن تاثیر زیادی دارد و کاربران هم صبح و هم شب ها قبل از خواب حساب کاربری خود را چک میکنند.
 • برای داشتن یک پیج فعال و پر طرفدار در اینستاگرام، با تولید عکس و متن مناسب و استفاده از تبلیغات جذاب، پیج خود را به روز نگه دارید.
 • برای تبلیغات موثرتر در اینستاگرام، طراحی نوع عکس و نوع خدمات کاربر بسیار مهم است.
 • در اینستاگرام، برای جست و جوی عکس های مورد علاقه خود از هشتگ ها استفاده کنید.
 • در اینستاگرام روزانه تولید محتوا کنید تا کاربرانی که از طریق تبلیغات در پیج های دیگر به پیج شما سر زده اند، جذب صفحه اینستاگرام خود کنید.

مزیت های تبلیغ در اینستاگرام :

 • در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
 • از مدیریت مشتریان خود لذت ببرید.
 • همواره با مشتریانتان در تماس باشید.
 • فروش محصولات خود را افزایش دهید.

چگونه مسابقات اینستاگرامی ترتیب دهیم؟

مسابقه ها راهی دیگر برای جذب فالوورهای هرچه بیش تر است. در صورتی که همه ی مسائل را در نظر داشته باشید. وبلاگ تجزیه و تحلیل TOTEMS دستورالعملی برای ترتیب دادن مسابقه اینستاگرامی موفق ارائه کرده است:

 • هدف گذاری کنید.
 • ضوابط مشخصی تعیین کنید.
 • از یک هشتگ خاص برای مسابقه استفاده کنید.
 • روش مناسبی برای انتخاب برنده ها در نظر داشته باشید.
 • برای شرکت کننده ها قوانینی تعیین کنید.
 • برای تبلیغ و پیش برد مسابقه، فعال باشید.
 • از مسابقه حمایت کنید.
 • با شرکت کننده ها همراه باشید.

اهمیت خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

امروزه باید تبلیغات و تجارت در اینستاگرام را جدی بگیریم; شما نمیتوانید اهمیت داشتن فالوور را نادیده بگیرید، هر چقدر شما فالوور بیشتر داشته باشید شدت تبلیغات شما بیشتر خواهد شد. همه می دانیم با تبلیغات در اینستاگرام مشتریانی ثابت را می یابیم که همیشه از همه اخبار ما مطلع هستند، و برای نگه داشتن شان کافی است پیج ما همچنان جذاب بافی بماند.

در نظر بگیرید که با تبلیغات در اینستاگرام شما با افزایش ۱۰۰۰ فالوور، ۱۰۰۰ عدد مشتری ثابت خواهید داشت که همواره آخرین اخبار شما را در اینستاگرامتان مشاهده میکنند. ولی با جذب ۱۰۰۰ عدد ورودی تبلیغاتی برای سایت، شما فقط یک محصول خود را به ۱۰۰۰ علاقه مند نشان داده اید. اینجاست که صرفه جویی در زمان و هزینه را با تبلیغات در اینستاگرام تجربه می کنید.

برای اینکه به افراد زیادی توسط اینستاگرام برسید داشتن فالوور خیلی حیاتی است، مثلا شما می توانید برای تبلیغ برند خود، تصاویر مشتریانی که از خرید و استفاده از سرویس و یا محصولات شما راضی هستند را پست کنید؛ که در نتیجه آن برای همه مشتریان ثابت شما اعتماد سازی می شود.

به یا داشته باشید که:

 • اینستاگرام روشی نوین در تبلیغات و برند سازی است.
 • با هر فالوور در اینستاگرام به مشتریان خود یک نفر را اضافه می کنید.
 • هر فالوور اینستاگرام یک مشتری ثابت است.

تجارت در اینستاگرام

برای معرفی نوع تجارت در اینستاگرام ، نیاز به فالوور در اینستاگرام دارید. برای افزایش تعداد فالوورها، با سرعت نسبتا کمی، راه های مختلفی از جمله:

 • فالو کردن دیگران
 • پست کردن تصاویر زیبا و به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • کامنت گذاری درست در زیر عکس دیگران
 • تگ کردن عکس ها

اما اگر هدفتان این است که در یک بازه زمانی مشخص، به تعداد خیلی زیاد فالوور برسید، بهتر است از روش خرید فالوور استفاده کنید.

روش خرید فالوور ارتباطی با مدت زمان ساخت اکانت اینستاگرام یا تعداد اندک فالوورهای قدیمی شما ندارد و در حقیقت تعداد فالووری که شما خریداری می کنید، به افزایش محبوبیت شما در اینستاگرام می انجامد.
با افزایش تعداد فالوورها، تعداد اشخاص بیشتری ترغیب می شوند که شما را در اینستاگرام دنبال کنند تا بفهمند چه چیزی در پست های شما باعث جذب تعداد زیاد فالوور ها شده است. پس در نتیجه با خرید فالوور در اینستاگرام، تعداد فالوور های شما افزایش می یابند.
مشهد آی تی پکیج های خرید فالوور اینستاگرام را در پکیج های ۵۰۰ تایی و ۱۰۰۰تایی به کاربران خود ارائه می دهد، که هیچ محدودیتی در خرید تعداد پکیج ها نگذاشته است. اگر شما به تعداد فالوور بیشتری از پکیج های موجود در وب سایت نیاز دارید می توانید به صورت مستقیم با همکاران ما در بخش پشتیبانی مشهد آی تی ارتباط برقرار کنید.

آیا با خرید فالوور ممکن است صفحه من توسط اینستاگرام بسته شود؟

خیر، اینستاگرام اکانت های غیر فعال و فیک را شناسایی و حذف میکند؛ با توجه به این نکته که فالوورهای ما فعال هستند پس توسط اینستاگرام به عنوان اکانت های قلابی شناخته نشده  وحذف نخواهند شد. بنابراین صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند.


شما چگونه فالوور های من را افزایش می دهید؟

مشهد آی تی فالوور ها را از طریق تبلیغات و شگرد های حرفه ای جذب می کند و مطمئنا شما را پس از پایان کار شگفت زده خواهید کرد.


مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

مشهد آی تی سعی بر این دارد که همه سفارشات را نهایتا تا ۲۴ ساعت انجام دهد، اما گاهی به دو علت زیر، انجام سفارشات تا ۷۲ ساعت به طول می انجامد:

 • تعداد بسیار زیاد سفارشات
 • حجم سفارش است

لازم به ذکر است که پشتیبانی سایت مشهد آی تی هر لحظه آماده پاسخ گویی به سوالات و ابهامات شما بزرگواران است.


مشتریان شما چه کسانی هستند؟

طیف مشتریان ما بسیار وسیع است

 • از هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون که سعی در بالا بردن سریع تر فالوور های خود دارند.
 • کسب و کار های کوچک و بزرگ
 • بسیاری از افراد عادی از تمامی اقشار جامعه با سنین متفاوت…

آیا من باید پسورد اینستاگرامم را در اختیار شما قرار دهم؟

برای افزایش فالوور، مشهد آی تی هیچ نیازی به پسورد شما ندارد؛ فقط باید پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.


آیا اطلاعات من محرمانه باقی خواهند ماند؟

بله، مشهد آی تی تضمین می کند که اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.


چگونه اثبات می کنید که سفارش ما در روال تجارت در اینستاگرام انجام خواهد شد؟

رضایت مشتریان ما، اعتبار ماست. سایت واسط پرداخت پی لاین ضمانت پرداخت شماست. شما می توانید اعتبار مشهد آی تی را از پشتیبانان شرکت مشهد آی تی استعلام کنید. با مراجعه به سایت مشهد آی تی می توانید به آدرس شرکت دسترسی داشته باشید. شرکت مشهد آی تی دارای شماره ثبت است، و فعالیت آن، محدود به یک سایت معمولی نمی شود.
باز هم اگر ابهامی در این باره دارید، می توانید با پشتیبان سایت مشهد آی تی تماس بگیرید.

مشاوره از ما انتخاب از شما

Info@Mashhadit.com

۰۹۱۹۹۱۹۶۶۹۰

ارسال پاسخ