سئوسازی با لینک‌دهی

چگونه محتوا به بهینه سازی برای موتورهای جستجو کمک می‌کند؟

درمورد سئو چه فکر می‌کنید؟ بنظر شما سئو همان بازاریابی محتوا است؟ سئوسازی با لینک‌دهی به محتوا چگونه امکان‌پذیر است؟

مت کاتز همیشه تکرار می‌کند “محتوای با کیفیت کلید گوگل است” و بینگز دان فارستر می گوید تمام رتبه‌بندی‌های سئو حول محور محتوا در چرخش است. به هرحال محتوای کاربرپسند با اطلاعات کاربردی باعث جذب مخاطبان زیادی به سایت شما می شود و این شروع یک بیزینس موفق می‌باشد.

به نقل از سایت brafton

سئوسازی با لینک‌دهی چیست؟

سئوسازی با لینک‌دهی ساده‌تر از اون چیزیه که شما فکرشو می‌کنید…

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو نامی است که به تلاش برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو داده شده است.

در نتایج جستجوی گوگل لینک‌هایی به نمایش گذاشته می شود که معتبر باشند. این اعتبار معمولا از تجزیه و تحلیل لینک ها و کیفیت آن ها نسبت به سایر صفحات وب اندازه‌گیری می‌شود.

به بیان ساده تر صفحات وب شما برای رتبه بندی در گوگل نسبت به سایر لینک ها باید پتانسیل بیشتری داشته باشد.

سایت خود را در گوگل به نمایش بگذارید…

محتوای کامل مردم را تشویق می کند که به صفحات شما لینک شوند و به گوگل نشان می دهند که صفحات شما جالب و معتبر هستند. این امر برای موتور جستجو به دلیل اینکه می‌خواهد محتوای کاربرپسند و معتبر در نتایج جستجوی خود بیاورد، موفقیت امیز هست. و در نهایت سئوسازی با لینک‌دهی را نتیجه می‌دهد.

چگونه گوگل صفحات را رتبه بندی می کند؟

رتبه بندی صفحات توسط گوگل

گوگل در رتبه بندی صفحات، به صفحات معتبر رتبه بیشتری می‌دهد. پس وظیفه شما تولید صفحات معتبر برای کسب رتبه بیشتر در گوگل می‌باشد. که شامل محتوانویسی کاربرپسند می‌باشد به این دلیل که این نوع محتوا در بلاگ ها، خبرخوان توئیتر و… به اشتراک گذاشته می‌شود، و در همه این مدت گوگل به این صفحات به عنوان صفحات معتبر رتبه بالاتری می‌بخشد. این چرخه رتبه دهی دقیق ومنطقی گوگل را در پی دارد.

۳ راهکار ساده برای کسب نتیجه بهتر از سئوسازی با لینک‌دهی

  1. خارق العاده بنویسید، محتوایی کاربردی است که در آن کلمات و عبارات سرچ شده توسط مردم برای محصولات یا خدمات شما به کار رود.
  2. روش اشتراک گذاری و لینک دهی مقاله خود را برای کاربران آسان در نظر بگیرید.
  3. انجام آن!!!!

بهینه سازی موتور جستجو یا SEO فعالیتی ساده از حصول اطمینان یک سایت است که می‌تواند در نتایج جستجوی کلمات و عبارات مرتبط توسط کاربران پیدا شود. از بسیاری جهات شبیه به کنترل کیفیت وب سایت می باشد. به عبارتی، اگر صنعنتی وجود داشت که باید توسط دیگران درک میشد، سئو نام می گرفت.

چگونه لینک دریافت کنم؟دریافت لینک معتبر

لینک ها مهم هستند، اما کیفیت را با کمیت اشتباه نگیرید، و درباره لینک ها فکر نکنید که از محتوا جدا هستند. ضروری است بدانید داشتن محتوای کامل شانس شما را در محافظت لینک ها از کیفیت صفحات مرتبط افزایش می‌دهد.

به بیان ساده تر: اگر باید به محتوای با ارزشی لینک دهید، در حقیقت شما برای خود لینک های باارزشی خواهید داشت. سایت های معتبر به محتوای با کیفیت پایین لینک نمی‌دهند، چرا لینک بدهند؟

به طور خلاصه:

جستجو کنید تا بدانید تولید چه محتوایی پتانسیل جستجو از طرف مشتریان بالقوه شما را دارد؟ یک سایت عالی طراحی کنید، محتوای مورد نیاز مردم را تولید کنید و امکان اشتراک گذاری را برای نوشته هاتان فراهم کنید، این موارد را انجام دهید و در نهایت شما شاهد افزایش ترافیک ستایت تان خواهید بود.

ترجمه از redevolution

3 نظرات

ارسال پاسخ