طراحی اپلیکیشن هتل و گردشگری

طراحی اپلیکیشن هتل و گردشگری در جهت معرفی بهتر امکانات و خدمات مناسب برای مسافرین و افزایش تمایل گردشگران برای استفاده از یک هتل بسیار موثر می باشد. همچنین در فضای رقابتی که بین هتل داران و صنف گردشگری وجود دارد یکی از مهم ترین مواردی که باید در این صنف در نظر گرفت، ارتباط مناسب با گردشگران و مشتریان است. با داشتن یک اپلیکیشن هتل و گردشگری ارتباط بین شما و گردشگران همیشه حفظ شده و مشتریان خود را در جریان پیشنهادات ویژه قرار می دهید. در عصر حاضر به علت رشد روز افزون اینترنت و موبایل ها، و فراگیر شدن استفاده از موبایل های هوشمند، لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل مطرح می شود. اغلب مسافرین تمایل دارند قبل از مسافرت، محل اقامت خود در شهر مقصد را مشاهده و انتخاب نمایند  بدین منظورهتل ها نیز پا به این عرصۀ پهناور گذاشته اند و دست به طراحی اپلیکیشن هتل زده اند و در اپلیکیشن هتل خود، به معرفی خدمات و امکانات موجود در هتل پرداخت ‌اند و با ارائه ی تصاویری از فضای هتل، موقعیت هتل و امکانات آن، مسافران می توانند هتل خود را از طریق اپلیکیشن موبایل هتل انتخاب و رزو نمایند.

طراحی اپلیکیشن هتل

از جمله قابلیت هایی که در طراحی اپلیکیشن هتل می توان در نظر گرفت عبارت است از:

 معرفی هتل

معرفی کامل یک هتل و تاریخچۀ آن از جمله بخش هایی است که اطلاعات مفیدی در اختیار گردشگران قرار می دهد. همچنین معرفی هتل، نمایی از آن هتل و سوابق آن را بیان می کند که می تواند در دید مشتریان تاثیر مثبتی داشته باشد.

معرفی خدمات و امکانات موجود در هتل

خدمات و امکاناتی که در یک هتل ارائه می گردد اولین چیزی است که گردشگران به آن توجه می کنند.

  • معرفی امکانات ورزشی (سالن بدن سازی، استخر، سالن ماساژ، بیلیارد و …)
  • معرفی امکانات فرهنگی (سالن تئاتر، سالن اجتماعات و …)
  • معرفی اتاق ها (تعداد تخت، نوع تهویه، نوع سرویس بهداشتی و …)

و در مجموع معرفی کلیۀ امکانات مربوط به هتل در یک بخش مجزا در طراحی اپلیکیشن هتل قرار می گیرد.

گالری تصاویر و تور مجازی

تصاویر مربوط به امکانات یک هتل و همچنین تور مجازی هتل برای مراجعه کنندگان دلنشین است و دید خوبی نسبت به هتل به دست می آورند. وقتی تصاویر جذاب از بخش های یک هتل در مقابل گردشگران قرار می گیرد می تواند در جذب آن ها تاثیر گذار باشد.

امکان رزرو آسان و پرداخت به صورت آنلاین

دسترسی برای رزرو سریع و آسان اتاق در هتل و پرداخت آن بصورت آنلاین کار گردشگران را آسان کرده و با خیال راحت می توانند اقدام به برنامه ریزی برای سفر خود نمایند.

معرفی گزیده ای از مکان‌های دیدنی شهر و جاذبه های گردشگری
تعریف اتاق ها به همراه نمایش تصاویری برای هر اتاق
تعریف نرخ خدمات هتل
درج نقشه استان و کروکی موقعیت جغرافیایی هتل

طراحی اپلیکیشن هتل

مسافران برای سفر خود همیشه دغدغه هایی مثل انتخاب محل اقامت، محل های دیدنی، غذای سالم و غیره را در مقصد دارند. مسافران برای آشنایی با مقصد سفر و حل مشکلات شان قطعا پیش از سفر یا در طول مسیر سراغ فضاهای مجازی و از جمله اپلیکیشن های موبایل می روند که دسترسی به اطلاعات مورد نیاز را بسیار راحت تر کرده است. هتل ها می توانند با طراحی اپلیکیشن هتل خود، اطلاعات کاملی درباره محل هتل و نمایش آن روی نقشه گوگل، اتاق ها و رستوران، خدمات هتل، فاصله با مراکز دیدنی را در دسترس کاربران قرا دهند. این اطلاعات می تواند تصویری، متنی یا به هر دو شکل باشد و توسط هتل داران اطلاعات آن قابل تغییرو اصلاح است و مرتب می توانند اطلاعات خود را به روز کنند.

اپلیکیشن های گردشگری نیز مورد توجه مسافران هستند. صاحبان این اپلیکیشن ها می توانند نقاط دیدنی، مراکز تفریحی، مراکز خرید، جاذبه های طبیعی، هتلها و رستورانها و هر آنچه را که مسافران به آن نیاز دارند در اختیار آنان قرار دهند و علاوه بر کسب درآمد برای خود، ساعات خوشی برای مسافران شهرهای مختلف رقم بزنند.

طراحی اپلیکیشن هتل

این روزها موسسات، سازمان ها، شرکتها و کسب و کارهای بسیاری به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند. همواره هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید و آی او اس جزو پارامترهای تاثیر گذار در تصمیم گیری برای سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید است. هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی در سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را قبل از تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید ایفا می کند.

هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن موبایل معرفی کند و به شما یک قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل هرچند به مراتب پایین ارائه کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند سفارش اپلیکیشن اندروید و آی او اس حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند. شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن اندروید مشهد آی تی در راستای کمک به فعالان اقتصادی برای معرفی خود در این بازار اقدام به ساخت و طراحی اپلیکیشن هتل و اصناف گردشگری با قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل مناسب کرده است که توسط آن کاربران می توانند از بسته سفارش اپلیکیشن موبایل خود برای معرفی کالاها و خدمات خود به عموم مردم استفاده نمایند. هدف ما این است که تمامی کسب و کارهایی که به فکر تولید اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند با کمترین قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل بتوانند به بیشترین کارایی و کیفیت دست یابند.

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با دانش تخصصی و تجربه در زمینۀ طراحی اپلیکیشن برای اصناف مختلف، گامی بزرگ در تخصصی کردن طراحی اپلیکیشن برای هر صنف بر می دارد. تیم فنی مشهد آی تی برای صنف هتل داری و گردشگری با توجه به نیازها، مشتریان و رقبای آن ها اقدام به طراحی اپلیکیشن هتل می نماید. مهمترین بخش قبل از طراحی یک اپلیکیشن مناسب این است که یک مهندسی نیازسنجی دقیق نسبت به آن صنف داشته باشیم و سپس با توجه به نتایج آن نیازسنجی اقدام به طراحی نماییم. گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی آمادۀ ارائۀ بهترین پیشنهادات برای طراحی اپلکیشن هتل داری و گردشگری است. نمونه کارهای مشهد آی تی را در این لینک مشاهده نمایید.

گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی در کنار شماست…

ارسال پاسخ