معرفی بازاریابی گوگلی

بازاریابی گوگلی یک از روش های بازاریابی اینترنتی است که نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه تر و زودبازده تر است. تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نوعی از تبلیغات است که به دلیل ارزانی، ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع‌رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است. شبانه‌روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها وصاحبان کسب و کار از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پُر رنگ‌تر می‌شود.

تاکنون به این فکر کرده اید که مردم در روز چقدر با اینترنت سرورکار دارند؟ این که چند درصد مردم سوالاتشان را از گوگل می پرسند همیشه برایمان جای تعجب دارد! گوگل بزرگترین غول دنیای اینترنت می باشد که بر همۀ جنبه های اینترنت سایه افکنده است. بد نیست که نگاهی به تبلیغات و بازاریابی گوگل بیندازیم. اگر شما بتوانید کسب و کار خودتان را زیر سایۀ گوگل بیاورید، قطعا بیشتر دیده می شوید.

بازاریابی گوگلی

شما می‌توانید از گوگل بخواهید آگهی تبلیغاتی شما را برای کلیدواژه‌های مشخصی در صفحه نتایج جستجو یا در سایت‌های مختلف متعلق به گوگل نمایش دهد و به ازای هر بار کلیک بر روی این آگهی‌ها و یا حداقل ۱۰۰۰ بار نمایش آن‌ها، مبلغی را از شما دریافت نماید.هدف «گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» اجرای اصولی کمپین های تبلیغات در گوگل و مدیریت هزینه های آن می باشد تا سیر صعودی تعداد مشتریان شرکت ها و در نتیجه افزایش فروش را برای آنها به همراه داشته باشد.این مهم نیست بودجه تبلیغاتی شما چه مقدار است شما هم اکنون می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید.

فعالیت‌های اخیر غول جستجوگر دنیا یعنی گوگل، آن را به یک کمپانی تبلیغاتی بسیار بزرگ بدل کرده است. مهم‌ترین اطلاعات مورد نیاز بازاریابان، موقعیت و عادات خرید شماست و البته دیگر اطلاعات شخصی که می‌تواند جزئیات بیشتری را در مورد خرید کردن تان فاش نماید و چه کسی بهتر از گوگل برای دستیابی به این اطلاعات! براساس خبرهای رسیده از این کمپانی، پروژه تازه‌ای را کلید زده که از سیستم‌عامل اندروید (و Google Wallet که روی آی‌فون نیز قابل دستیابی می‌باشد) به عنوان ابزاری برای رهگیری خرید مشتریان استفاده می‌شود. این کار می‌تواند نوعی معامله برد برد باشد، هم برای گوگل و هم برای کاربران که می‌توانند کالاهای مورد نظر خود را خریداری نمایند.
براساس گزارشی جدید، گوگل هم‌اکنون نیز این طرح را آغاز نموده است و از اطلاعات مربوط به موقعیت گوشی برای تعیین زمان بازدید مشتریان از فروشگاه‌ها استفاده می‌کند. پس از آن گوگل می‌تواند این آمارها را به جستجوهای انجام گرفته توسط موبایل کاربر مرتبط نموده و سپس متوجه شود که یک کاربر به دنبال چه کالایی است و آن اطلاعات را در اختیار بازاریابان قرار دهد.
کمپانی گوگل، خیلی خوب برای مشتریان خود ارزش آفرینی کرده و با امکان بازاریابی گوگلی راهی را پیش روی شما قرار داده است تا مشتریان خود را از طریق آن افزایش دهید. نکتۀ جالب اینست که شما تا زمانی که به حد مشخصی از پیشرفت در بهبود کسب و کار خود دست نیافتید، لازم نیست مبلغی را پرداخت کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مزایای تبلیغات و بازاریابی گوگلی

افزایش سفارش تبلیغ در گوگل توسط صاحبان کسب و کار، نکات و علل قابل توجهی را به شرح ذیل پدید می آورد که این نکات می تواند برای شما مشتری محترم قابل تامل و ارزشمند باشد :

بازاریابی گوگلی

  1. افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل :

افزایش فروش تبلیغ کنندگان در گوگل موجب مداومت در سفارش تبلیغات در گوگل شده است.

  1. افزایش جستجوی مشتریان در گوگل :

در حال حاضر مشتریان شما بیشتر از هر وقت دیگری از اینترنت و جستجو در گوگل استفاده می کنند. بر اساس جدید ترین آمار سایت رسمی Internet World State کشور ایران با داشتن حدود ۳۵ میلیون نفر کاربر در میان کشورهای خاورمیانه در رتبه اول تعداد کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

  1. هزینه کمتر نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی :

هزینه تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون، رادیو، بیلبورد، مجلات، راهنمای همشهری و…) بسیار کمتر است.

به عنوان مثال برای درج یک آگهی کوچک جهت نمایش در یک روز در بخش نیازمندی های روزنامه ها شما می بایست ۱۰ هزار تومان پرداخت بفرمایید در صورتی که ممکن است در آن روز از مشتریان شما کسی آگهی را مطالعه نکند. اما در تبلیغ در گوگل شما تا زمانی که بر روی آگهی شما کلیک نشده است پولی پرداخت نمی کنید. (چی از این بهتر؟؟؟؟؟)

  1. هدفمند بودن تبلیغ در گوگل :

هدفمند بودن تبلیغ در گوگل نسبت به دیگر ابزار های تبلیغاتی بسیار ارزشمند است. شما برای نمایش آگهی خود در گوگل پولی پرداخت نمی کنید بلکه همانطور که در مثال گذشته گفته شد شما زمانی برای آگهی خود در گوگل پول پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک شود.

  1. مشتریان واقعی با تبلیغ در گوگل :

هنگام نمایش تبلیغات در گوگل زمانی کاربران وارد سایت شما می شوند که ۱۰۰% نیازمند به خدمات و یا محصولات شما هستند یعنی بازدید کنندگان سایت شما مشتریان واقعی شما هستند.

  1. مشتریان جهانی با تبلیغ در گوگل :

با تبلیغ در گوگل می توانید مشتری جهانی داشته باشید چرا که تبلیغات در گوگل می تواند در هر کشوری که مورد نظر شماست نمایش داده شود.

با توجه به علل افزایش سفارش تبلیغ در گوگل توسط صاحبان کسب وکار، تصمیم شما چیست؟ از رقبای خود عقب نمانید!

به ما اطمینان داشته باشید …

بازاریابی گوگلی

قطعا بازاریابی گوگلی یک شیوۀ ارزش آفرین برای بهبود کسب و کار شماست؛ که اگر دیدتان را نسبت به آن باز کنید، می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. گروه مشهد آی تی با تجربۀ کافی و آگاهی نسبت به روش های بازاریابی گوگلی می تواند مطابق با صنف شما یک پیشنهاد منطقی برایتان داشته باشد… بهتر است این نحوۀ بازاریابی و تبلیغات ارزان قیمت را دست کم نگیرید. کافیست با مشهد آی تی همراه شوید تا از کیفیت بازاریابی گوگلی بهره مند شوید…

تیم فنی مشهد آی تی با داشتن تجربه در اصناف مختلف و دانش مناسب از تجارت آنلاین، با یک استراتژی متناسب با کسب و کار شما قدم برداشته و راه را برای پیشرفت سریع شما هموار می کند. در صورت تمایل شما به این نوع بازاریابی، کافیست با تیم فنی ما مشاوره کنید. بعد از مشاوره، گروه بازاریابی مشهد آی تی، مشتریان، رقبا، بازار هدف، شرایط اقتصادی و سایر امکانات شما را تحلیل کرده و اقدام به اجرای اصولی تبلیغات و بازاریابی گوگلی می کند.

هدف ما از ارائه خدمات بازاریابی گوگلی، رونق بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش مشتریان تان است.

گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی، قطب فناوری اطلاعات خراسان رضوی در کنار شماست…

ارسال پاسخ