داشتن درآمد میلیونی ، از سراب تا واقعیت

توصیه ۱)گذشتن از روش های کسب در آمد میلیونی
مهم ترین اصل این است که بدانید وعده های در آمد آسان و میلیونی در ۱۰ روز بیهوده است امکان پذیر است است اما برای رسیدن به ان باید مواردی را رعایت کرد.شما باید بسنجید که چقدر علاقه و توانایی در کسب و کار اینترنتی و فعالیت های تجاری و اگر این کسب و کار فراتر از نیاز مالی است باید به ادامه راه و موفقیت در ان بیاندیشید و اگر شما با این دید که می خواهید کسب اگاهی وتجربه کنید وارد کسب وکار اینترنتی میشوید نباید انتظار داشته باشید که سود زیادی کنید.در نظر بگیرید که فعالیت در این زمینه نیاز به مهارت ,علاقه و از همه مهم تر صبر دارد.
توصیه دوم)مطالعه,مطالعه وبازهم مطالعه!
کسب و کار اینترنتی همانند سایر مشاغل نیاز به دانش تئوری و عملی خاص خود را دارد ساده ترین مثالی که می شود گفت فروشگاه اینترنتی است که رایج ترین نوع کسب و کار است و اما انتخاب محصولات، بهینه سازی سایت، شرایط انتخاب دامنه، تمرکز بر افزایش بازدید سایت، طرح های تشویقی فروش، تبلیغات هدفمند و…در این امر بسیار تاثیر گذار است.در اخر اینکه شما باید مطالعه دائم سایت های مربوط به اخبار و مقالات کسب و کار اینترنتی و دانش ان را داشته باشید.شما می توانید با مطالعه ایده های تجاری ایجاد شده یا شکست خورده,ایده ای منحصر به فرد ایجاد کنید.
توصیه سوم)انتخاب نوع کسب و کار
وقتی شما اطلاعات کافی در زمینه اجرای کسب و کار اینترنتی بدست اوردید پس از مدتی میتوانید از میان ان همه ایده جذاب و کار امد,ایده ای مختص خود را بیان کنید که بتوان ان را به طرح توجیهی کسب و کار رساند.باید تصویر واضحی از کسب و کار خود در نظر بگیرید و حتی روی کاغذ توجیه مناسبی برای انتخاب این مورد مشخص کنید
توصیه چهارم)تهیه لوازم شروع کار
این را در نظر بگیرید که کسب و کار محدود به داشتن سایت نمی باشد.در این مرحله شما طرح توجیهی را دارید و تمامی برنامه ریزی های لازم را انجام داده اید ولی باید اقدامات دیگری را نیز انجام دهید که شامل تهیه منابع مالی، منابع انسانی و … می باشد
توصیه پنجم) اماده سازی خود برای تجربه ای مهم
باید بدانید که هر کسب و کاری ریسک های مخصوص خودرا دارد .شما اگر به این اطمینان رسیده اید که طرحتان موفق است و این کسب و کار منجر به در امد زایی است باید احتمال شکست یا تاخیر بازدهی مالی را در نظر بگیرید.شما هر قدم که پیش می روید تجربه های بسیاری کسب می کنید.شما می توانید روزانه فعالیت ها را ارزیابی کنید با باتوجه به نتایج به دست امده برنامه ریزی هایی برای بهبود وضیعت کسب و کارتان در نظر بگیرید و اگر هم از این تجربیات و نکته ها استفاده نکنید عدم موفقیت شما بیشتر خواهد شد!
توصیه ششم) برای به دست اوردن درامد تلاش کنید اما به درامد فکر نکنید
درست است که شما این کسب و کار را راه اندازی کرده اید برای کسب در امد! اما مهم تر از ان این است که شما بتوانید اعتماد کاربران را بالا ببرید و همچنین افزایش رتبه و بازید کنندگان سایتتان شکی نیست که در کسب در امد شما تاخیر ایجاد می شود اما می توان با رعایت این اقدامات بیشتر روی درامد زایی کارتان حساب باز کرد! به عبارت دیگر این مرحله, مرحله صعود شما می باشد بهتر است هزینه های زمانی و مالی مناسب و دقیقی برای این مرحله در نظر بگیرید.
توصیه  هفت) اخرین مرحله!
در این مرحله شما میتوانی با خیال راحت روی کسب و کارتان حساب باز کنید!زیرا کسب و کارتان به ثبات نسبی رسیده است و عدم موفقیت بسیار کم است ولی در نظر بگیرید که این پایان کار نیست و شما باید همیشه برای توسعه کسب و کارتان بروز باشید. در این مرحله باید رقبا خود را بررسی کنید و سعی کنید از ان ها در توسعه کسب و کارتان پیشتازی کنید. این مرحله همانند جدول رقبا می باشد که شما میتوانید در میانه جدول و یا در انتهای جدول و همچنین در صدر جدول باشید و برای این مورد باید شما پیشتازی کنید و ایده های جدیدی را ارائه کنید.

 

ارسال پاسخ