افزونه خرید سرور Hetzner

  aref
  0
  323

  افزونه نمایش و خرید سرور های مارکتی Hetzner برای [WHMCS]

  چندی پیش در سرورهای حراجی میهن وب هاست به چشممان خورد که جالب و کاربردی بود اما فقط ۵ صفحه اول را نمایش میداد بدون قابلیت جستجو و ساعات آپدیتش هم معلوم نبود. ممکن بود سفارش ثبت و پرداخت کنید اما سرور از لیست hetzner خارج شده باشد، برای همین تصیمیم گرفتیم افزونه ای اوپن سورس و رایگان انتشار دهیم تا همه بتوانند قابلیت جستجوی سرور های مارکتی هتزنر را در سایت خود پیاده کنند و حتی کاربر بتواند سفارش ثبت و پرداخت کند.

  • قابلیت جستجوی آنی با پنج پارامتر اصلی هتزنر
  • قابلیت تبدیل یورو به تومان (قیمت ارز را باید از تنظیمات افزونه وارد کنید)
  • قابلیت پرداخت و ایجاد فاکتور آژاکسی
  • نمایش آیدی سرور و لینک
  • طراحی واکنشگرا و زیبا

  g87rk

  i7zit

  ویدیویی هم تهیه شده است که می توانید در یک دقیقه تمام قابلیت های افزونه را مشاهده کنید، در ویدیو پس از ایجاد فاکتور پیغامی هم از افزونه ربات مشاهده خواهید کرد.

  پوشه hetzner را در مسیر modules/addons قرار دهید، در طراحی صفحه از Bootstrap و فونت Awesome استفاده شده است در صورتی که در قالب فعلی از بوت استرپ یا awesome استفاده نشده است میتوانید در hetzner.tpl بوت استرپ و فونت آیکن را لود کنید یا css جداگانه برای این صفحه بنویسید، در طراحی Rangeslider از جاوا اسکریپت و jQuery استفاده شده است که در صورت لود نشدن jQuery یا فعال نبود جاوا اسکریپت در مرورگر کاربر، از تایپ Range در Input ها استفاده خواهد شد. بعد از فعال سازی افزونه با آدرس: domain.com/index.php?m=hetzner به افزونه دسترسی خواهید داشت.

  طراح این افزونه جناب اقای مهندس عارف امامی می باشند و نسخه ابتدایی آن را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. در به روزرسانی های بعدی این نسخه ممکن است هزینه ای بر آن افزوده شود. قابلیت های دیگری که برای این افزونه در آپدیت های بعدی ارائه می کنیم به شرح زیر است:

  • دریافت نرخ ارز روز به صورت اتوماتیک
  • قابلیت سفارش آنلاین از وبسرویس هتزنر
  • قابلیت مشخص کردن کارمزد

  [whmcs_get_price pid=”14″]

  «گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» با دانش به روز و تجربه در زمینه تجارت آنلاین آمادۀ ارائۀ بهترین راه کارها و خدمات به شما می باشد.

  جهت دریافت مشاوره با تیم مهندسی مشهد آی تی همراه شوید…

  ارسال پاسخ