ساخت ربات های تلگرام  قابلیتی از #تلگرام می باشد که به شدت در بحث #تجارت و #آموزشالکترونیک وارد شده است. به این ترتیب که هر شخص، سازمان یا ارگانی بنا بر نوع فعالیت و نیاز خود اقدام به تهیه یا #طراحی #ربات تلگرام می نماید. هر شخص معمولی بدون داشتن #دانشبرنامهنویسی، می تواند بر بستر ربات تلگرام دسترسی داشته باشد، اما برای بهره برداری و تبدیل این بستر به یک ربات پیشرفته، نیاز به یک تیم برنامه نویس مسلط یا برنامه های #رباتساز می باشد. پر واضح است که ربات برای ادامه فعالیت خود نیاز به یک #سرور و #اسکریپت دارد، سیستم های ربات ساز با پشتیبانی این دو مورد نیاز کاربران را رفع کرده است، اما به چه میزان میتوان به سرویس های ربات تلگرام اعتماد کرد؟ این همان سوالی است که مشهد آی تی امروز آن را تجزیه و تحلیل می کند، تا شما به پاسخ سوالتان برسید؛ ما را دنبال کنید.

#مشهدآیتی می گوید، نه تنها به #سرویس های #رباتتلگرام شک کنید بلکه به تمامی سرویسهای ارائه شده در سطح #اینترنت بهتر است اطمینان صد در صد نداشته باشید. زیرا دنیای گسترده ارتباطات جهانی در کنار تمام مزیت هایش که غیر قابل انکار می باشد، سرشار از #ویروس ها، #تروجان ها، #بدافزار ها و… هستند که در کمین برای آسیب زدن به سرویس ها و خدمات ما می باشند.
در مورد سرویس های ربات تلگرام هم باید بگوییم به دلایل زیر قابل اعتماد نیستند:

 1. وقتی شما به یک برنامه نویس ربات، درخواست یک ربات اختصاصی می کنید، در صورتی که #سرور_اختصاصی نداشته باشید، #دیتابیس ربات شما روی سرور برنامه نویس قرار می گیرد، پس عملا شما به ارائه دهنده ربات تان اجازه دسترسی به پیام های ارسالی به رباتتان را داده اید.
 2. برنامه نویس ربات می تواند به عنوان یک برنامه به ربات شما دستور دهد مکالمات گفته شده در گروه هایی که این ربات عضو می باشد را برای برنامه نویس ارسال کند و برنامه نویس می تواند از این مکالمات سوء استفاده کند.
 3. امکان مشاهده لیست کاربران و گروه ها در این سرویس دهنده ها را ندارید.
 4. وقتی دیتابیس ربات شما روی سرور برنامه نویس باشد، برنامه نویس می تواند به #لیست_مخاطبان شما دسترسی داشته باشد و از لیست مخاطبان ربات های مختلف اقدام به تهیه بانک مخاطب نماید.
 5. ارائه دهنده سرور برای ربات شما می تواند از ربات تان، برای اهداف خود اقدام به تبلیغات کند.
 6. در صورتی که سرور ارائه دهنده #مسدود شود یا تحت حمله هکرها قرار بگیرد، شما تمامی کاربران و دنبال کننده هایتان را برای همیشه از دست می دهید و دیگر کاری از دست کسی بر نمی آید.
 7. در صورتی که برنامه نویس و ارائه دهنده سرور نگهدارنده ربات شما یک هکر یا نفوذگر باشد، می تواند با برنامه نویسی یک ربات کار خود را آسان کند، و با استفاده از ربات شما مخاطبان شما را آلوده به ویروس ها و بدافزار ها کند.
 • سوالی که در این مرحله پیش می آید این است که آیا ربات ها هکر هستند؟
 • نباید به ربات ها اعتماد داشته باشیم؟
 • برنامه نویسان ربات های تلگرام با هدف سوء استفاده از این ربات ها اقدام به برنامه نویسی می کنند؟
 • و…

آیا شرکت معتبری مانند تهران ثبت با ربات اختصاصی @OfficialTehranSabtBOt یا کافی شاپ ها یا فست فود های پرطرفدار هواسشان به نا امنی ربات ها نیست و مشتریان سالها خدمت رسانی شان را قصد دارند یک شبه از دست بدهند؟

دست نگه دارید، هنوز کمی برای قضاوت زود است…

تمامی موارد بالا جزء احتمالاتی بود که اگر اتفاق می افتاد، بسیار خطرناک می بود، چرا صورت مسئله را پاک کنیم؟ بهتر است راهکاری برای جلوگیری از این واقعه بیابیم:

مشهد ای تی مانند همیشه خدمتگزار شما می باشد، و در این باب به شما پیشنهاد میکند با صرف هزینه اندکی اقدام به تهیه یک سرور اختصاصی برای ربات خود کنید تا دیتابیس ربات تان تحت مالکیت خودتان باشد، نگران #امنیت پیام ها و اطلاعات کاربرانتان نباشید و با آرامش به مخاطبان تان خدمت رسانی کنید.

اگر شما در زمینه فناوری اطلاعات فعال باشید و یا از فعالان در این زمینه مشاورهبگیرید، هرگز اقدام به تهیه یک  هاست رایگان نمی کنید، زیرا هیچ خدمات و پشتیبانی ندارند و پس از مدتی برای تهیه مخارج خود، دست به سوء استفاده از دیتابیس شما می کنند، و یا در صورت ورشکستگی شان، ربات شما به همراه دیتا بیسش برای همیشه منهدم می شود!

سرویس های ارائه دهنده خدمات مشهد ای تی برای نگهداری دیتا بیس ربات های شما، با ویژگی های منحصر بفرد زیر ارائه شده است:

 1. نگهداری امنیت سیستم در بالاترین سطح ممکن خود با استفاده از علم نوین فناوری اطلاعات توسط متخصصان مجرب خود
 2. رفع باگ های سیستم در کوتاه ترین زمان ممکن
 3. سرعت بسیار بالای پاسخ دهی ربات شما
 4. افزایش امکانات سیستم با توجه به سرویس انتخابی تان

پیشنهادات ویژه مشهد آی تی را با توجه نیاز خود به دقت بررسی کنید، ما این اطمینان را به شما می دهیم که با پشتیبانی ۲۴ ساعته از سرویس های ارائه شده به شما، هر لحظه کنار شما هستیم.

 

مجازی لینوکس ۱

مجازی لینوکس ۲

مجازی لینوکس ۳

RAM

۱GB ۲GB ۴GB

Disk Space

۵۰GB ۱۲۵GB

۱۷۵GB

Monthly Bandwidth ۴۵G ۲۶۵ GB

۴۰۵GB

دیتاسنتر ایران

پارس آنلاین / افرانت پارس آنلاین / افرانت پارس آنلاین / افرانت
دیتاسنتر خارج OVH / Hetzner OVH / Hetzner

OVH / Hetzner

کنترل پنل

رایگان
کاملا مدیریت شده
رایگان
کاملا مدیریت شده
رایگان
کاملا مدیریت شده
سیستم عامل ویندوز – لینوکس

ویندوز – لینوکس

ویندوز – لینوکس

هزینه ماهیانه (ریال) ۶۵۰٫۰۰۰ ۹۰۰٫۰۰۰

۱٫۶۰۰٫۰۰۰

هزینه سالیانه (ریال)

۷٫۵۰۰٫۰۰۰

۱۰٫۵۰۰٫۰۰۰

۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰


لطفاً توجه داشته باشید 

کلیه کالاهایی که در گروه بازرگانی مشهد ای تی عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی به فروش نمی رسد.

مشاوره از ما، انتخاب از شما

Info@Mashhadit.com

۰۹۱۹۹۱۹۶۶۹۰

ارسال پاسخ