خدمات تخصصی تولید و مدیریت محتوا انواع وب سایت در مشهد

یکی از جدیدترین خدمات گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی مدیریت محتوای سایت می باشد. شاید شما هم یکی از کسانی که باشید که دارای سایت اینترنتی هستید اما به دلیل کمبود وقت نتوانسته اید آنچنان که باید بر روی محتوای آن تمرکز کنید و با ایجاد صفحات داخلی مفید به ارزش سایت خود بیفزایید. یک وبسایت بدون داشتن صفحاتی که شامل کانتنت مناسب باشند، در واقع ناقص به حساب می اید زیرا همانطور که در دنیای حقیقی سخن گفتن یکی از ابزار ها و مهارت های مهم ارتباطی است، محتوای سایت شما نیز مسئول پاسخگوی به مشتریان شما در فضای مجازی خواهد بود . کارشناسان مشهد آی تی با بررسی دقیق نیاز مندی های کسب و کار شما و یافتن مهم ترین کلمات کلیدی، مطالب لازم را تهیه و آپلود می نمایند. سایت شما با هر موضوعی که باشد می توان برای آن مطالب مرتبط و غیر تکراری تهیه نمود. نکته ی دیگر این است که مجهز بودن صفحات وب به content مرتبط با زمینه کاری شما به طور قطعی تاثیر مستقیمی بر وضعیت سئو و ارتقا جایگاه و رتبه در نزد موتورهای جستجوگر خواهد داشت.

بهتر است که برای گسترش دادن فعالیت خود در اینترنت و بهره گیری از وبسایت به عنوان یک ابزار مهم برای افزایش فروش و برندسازی و تبلیغات، نسبت به اهمیت تامین  محتوای آن آگاه باشید و اگر خودتان وقت یا تخصص کافی در این زمینه ندارید، این کار را به یک شرکت فعال بسپارید و لازم است که هر آنچه مد نطر دارید را قبل از شروع پروژه با مجری در میان بگذارید تا روال کار کاملا مطابق با نظر و خواسته شما باشد. ما در مشهد آی تی پس از انجام نیاز سنجی های لازم، تولید محتوای سایت شما را با بهترین کیفیت آغاز خواهیم کرد و به عنوان پروژه ی محتوا نویسی در بازه زمانی تعیین شده به انجام می رسانیم . زمانی که فواید تامین مطالب مناسب و ارزشمند برای سایت شما آشکار گردد متوجه تفاوت محتوای حرفه ای و غیر حرفه ای خواهید شد.

خدمات تخصصی تولید و مدیریت محتوا درمشهد آی تی

  • نوشتن مطالب بر اساس استاندارد های نگارشی و املایی
  • نگارش متون بر اساس موضوع سایت شما
  • تولید انواع محتوای متنی، تصویری، صوتی و ویدیویی
  • کانتنت نویسی بر اساس نوع متن ( اختصاصی، آموزشی، تبلیغاتی، خدماتی، باز نشر، ترجمه )
  • ترجمه ی مطالب از منابع و سایتهای خارجی موجود در اینترنت
  • رعایت استانداردهای سئو در تمامی مطالب و مطابقت آنها با معیار های افزونه های seo
  • تولید محتوای صد در صد یونیک و غیر تکراری ( به گونه ای که آن متن تنها در سایت شما وجود خواهد داشت و به صورت کاملا منحصر بفرد نوشته شده است زیرا استفاده از متون غیر تکراری در سایت یکی از مواردی است که موتور جستجوگر گوگل به شدت به آن اهمیت می دهد )
  • آپلود هر متن در پنل اختصاصی سایت شما به همراه تعیین تصویر مناسب برای آن
  • اشتراک گذاری متون نوشته شده در شبکه های اجتماعی محتوا محور
  • تولید و آپلود هر متن در سایت در بازه های زمانی مشخص

لازم به ذکر است که هزینه ی هر پروژه تولید محتوای سایت بر اساس تعداد و نوع محتوای درخواستی متغیر می باشد و لازم است که پس از نیاز سنجی سایت شما از لحاظ تعداد متون مورد نیاز تعیین گردد. مدت زمان پروژه نیز به صورت ماهانه تعیین می گردد و بستگی به این دارد که در هر روز چه تعداد متن برای سایت شما نوشته شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تخصصی تولید و مدیریت محتوا می توانید با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ