کافه محتوا نویسی

در مقاله کافه محتوا نویسی قصد دارم به راهنمایی و آماده سازی افرادی کمک کنم که فقط نویسندگی می کنند. مطالبی رو در سایت ها درج می کنند که هیچ گونه گیرایی در آن برای جذب مخاطب وجود ندارد. پس اگر شما هم فکر می کنید نویسنده خوبی هستید ولی آنچنانکه باید از مطالبتان استقبال نمی شود، تا انتها با من همراه شوید.

feather1-282x300

اولین و مهم ترین نکته ای که همه جا باید رعایت کرد سادگی و شیوایی متن شماست. چرا باید متنی را که خواننده وقتی می خواند از سادگی آن لذت ببرد به نحوی بیان شود که حتی خودمان هم حوصله دوباره خواندن آن را نداشته باشیم؟
باید بتوانیم با مخاطبان خود تا آنجا که ممکن است ارتباط برقرار کنیم. از کارهایی که می تواند مانع از برقرار ارتباط شود خودداری کنیم. کارهایی مثل منتشر کردن آمارهای باورنکردنی ، اغراق درارائه اخبار.

content_writing_infographic21-300x250

وقتی می خواهیم مطلبی را بنویسیم که اثرگذار باشد، باید اول به خوبی در مورد آن تحقیق کنیم.نوشته های ما زمانی برای مخاطب تاثیر گذارخواهد بود که هدف معینی داشته باشد و در انتها خواننده باخواندن آن به معلومات پیشینش اضافه شود.
یکی از برجسته ترین نکته های این مقاله بازاریابی است. داشتن اطلاعات کامل و جامع درباره بازاریابی می توانند به شما خیلی کمک کند. برای این کار لازم است بیشتر مقاله و کتاب مرتبط بخوانید. باید بدانیم چه کاری می خواهیم انجام دهیم و به خوبی در مورد هدفی که قرار است برایش فعالیت داشته باشیم اطلاعات جمع آوری کنیم.

content-writing-companies-in-india-311-300x200

گاهی یک عنوان مناسب می تواند تاثیر یک متن طولانی را داشته باشد. برای انتخاب عنوان باید بیشتر از نوشتن متن وقت گذاشت. چرا که ممکن است یک عنوان زیبا خواننده را ترغیب کند مطلبی طولانی را بخواند.
نویسنده ها برای اینکه متن های خلاقانه و موثرتری بنویسند باید بیشتر جوانب زندگی را تجربه کنند. بیشتر روزنامه بخوانند، کتاب بخوانند، به سفر بروند و از این قبیل کارها. همیشه باید آماده نوشتن باشند. چرا که ممکن است سخن تاثیرگذاری در هر لحظه به گوششان برسد یا ایده ای برای نوشتن به ذهن شان بیاید که آن ایده مسیری برای رفتن راه صدساله در نوشتن یک متن است.
و آخرین نکته مقاله، نحوه نگارش است که گاهی اهمیت آن از متن بالاتر میرود. همانطور که در اول مقاله اشاره شد، علاوه بر ساده بودن و شیوایی گاهی درون مایه طنز می تواند به تاثیرگذاری بیشتر کمک کند.

کارشناسان مشهد ای تی آماده ارائه راهنمایی و اموزش هایی در این زمینه می باشند، خوشحال می شویم عناوین مورد علاقه خود را به ما اعلام کنید تا در اولین فرصت، دانش خود را با شما به اشتراک بگذاریم، منتظر کامنت های تان هستیم.

ارسال پاسخ