ربات تلگرام

با این توضیحات و با توجه به امکاناتی که تلگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است میتوان ربات تلگرامی ویژه برای آژانس های مسافرتی

طراحی کرد .

ربات ها

در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام، روبات‌ها در واقع افزونه‌های جانبی هستند که امکان تعامل کاربر با آن‌ها از طریق ارسال پیام، فرمان‌های مختلف و درخواست‌های متفاوت وجود دارد. یک روبات می‌تواند عملکردی مانند یک روزنامه هوشمند داشته باشد و محتویات مرتبط با خواسته‌های شما را به محض انتشار، پیش روی شما قرار دهد و یا اینکه می‌تواند گفتگوهای تلگرامی را در قالب بهره‌گیری از سرویس‌های جانبی غنی سازد و یا حتی امکان بهره‌مندی از خدمات جانبی مانند مشاهده پیش‌بینی وضعیت آب و هوا و ترجمه مطالب را فراهم کرده و در نهایت از این فراتر رفته و به عنوان یک شطرنج‌باز حرفه‌ای در مقابل شما قرارگیرد.

امکان استفاده از روبات‌ها از طریق ارسال پیام و دستورات مختلف به روبات، با بازکردن پنجره گفتگو و یا اضافه کردن آن‌ها به گروه‌های مختلف تلگرامی وجود دارد اما به عنوان راهکاری ساده، می‌توانید ثبت‌نام برای دریافت خدمات روبات را با تایپ نام روبات بعد از علامت @ در قسمت جستجو، انجام دهید.

 

ربات تلگرامی ویژه برای آژانس های مسافرتی

ربات تلگرامی ویژه برای آژانس های مسافرتی

با این توضیحات آژانس های مسفارتی میتوانند با داشتن رباتی که به کابران توضیحاتی درمورد وضعیت آب و هوا میدهد یا اطلاعیه هایی در مورد وضعیت بلیط (کنسلی یا چارتر) در اختیار آن ها میگذارد بسیاری از نیازهای کابران در این موارد را برآورده کنند و برای خود کابرانی بیشماری جذب کنند که این کاربران به صورت مشتری بالقوه آن ها به شمار رود.
از دیگر امکانات این ربات میشود به قابلیت نظرسنجی امکان جست و جو تور های مسافرتی , مشاهده هتل محل اقامت دسترسی به نقشه شهر ها به دست آوردن اطلاعات در مورد بلیط ها , دسترسی به بلیط ها بر اساس فیلترینگ قیمتی , امکان برقراری ارتباط با مسول تور جهت کسب اطلاعات بیشتر و حتی رزرو آنلاین بلیط با پرداخت آنلاین وجه در داخل نرم افزار تلگرام از طریق این ربات نام برد.

با توجه به امکانات نام برده برای این ربات مدیران آژانس های مسافرتی دیگر نیاز نیست اپراتوری ویژه برای پاسخگویی به این گونه موارد قرار دهند که مسلتزم صرف هزینه و زمان است و همچنین دغدغه های مسافران برای کسب اطلاعات پرواز خود , وضعیت آب و هوایی , کنسلی بلیط و … به راحتی رفع میشود.

مدیران میتوانند با استفاده از آموزش هایی که در داخل وب سایت برای آن ها گردآوری و تهیه کردیم از این تکنولوژی بهره مند شوند. و یا از مجموعه ما مشاوره گرفته و ربات خود را به ما سفارش دهند.

ارسال پاسخ