توسعه ربات تلگرام :

ربات تلگرام، قابلیت جدیدی که مدت کوتاهیست روی بورس آمده . تا همین چند وقت پیش که گروه های بزرگ شکل گرفتند،اکانت هایی با نام bot باعث هرج و مرج در گروه می شدند و هرچه با روی خوش قوانین گروه را می فرستادیم،فایده ای نداشت و اعضایی که با زحمت نگه داشته بودیم از ترس نفوذ ربات به اطلاعات تلفن همراهشان به سرعت از گروه خارج می شدند. از همان موقع ترس عجیبی به وجود ربات یا ارتباط با آن در ذهنمان داریم.

اما با کمی مطالعه در مورد سازوکار ربات ها متوجه می شویم که ترسمان اشتباه بوده چون نهایت اطلاعاتی که می توانند از ما داشته باشند،عکس پروفایل است یا اگر با ربات صحبتی کرده باشیم،همان مکالمه را ذخیره دارند و آن هم به علت فضای محدودی که برای ذخیره اطلاعات دارند،پیام های قدیمی تر پس از پردازش حذف میشوند.۲

این روزها خوش قلبی ربات های تلگرام ثابت شده تاحدی که محبوب دل الگوریتم تجارت آنلاین شده است. خوش قلبی آنها بخاطر پرکاربرد بودنشان،کاربری سریع و آسان و جذاب و از همه مهم تر منبع درآمد بودنشان است. درحال حاضر هیچ محدودیتی برای توسعه ربات تلگرام وجود ندارد.

چند ایده ی تجاری برای گسترش کسب و کار با ساخت و توسعه ربات تلگرام

توسعه ربات تلگرام محتوا،رباتی که هر موضوع مقاله ای را دارد و به وسیله ی دسترسی خوانندگان به مقالاتش باعث کسب درآمد زیادی می شود.

ربات های تلگرام چون توانایی برقراری ارتباط با سایر سرویس ها را دارند،براحتی می توانند صفحات سایت شما را به افراد در گروه های مختلف نمایش دهند.شما هم می توانید از این قابلیت استفاده کنید:

برنامه نویسی ربات را طوری طراحی کنید که وقتی فردی از طریق ربات خریدی انجام داد،ربات کدی ارسال کند که همان کد تخفیف شود و شما درصدی بابت خرید آن از طریق ربات،از مبلغ خرید کم کنید.

با ارائه ی چنین تخفیفی،مشتری جذب می شود و ربات شما را به دوستانش معرفی می کند.

۱

ایجاد سامانه ای دوستانه برای دریافت نظرات مشتریان

مهمترین اصل در کسب و کار، تاکید بر منافع مصرف کننده است.
درحقیقت تنها چیزی که برای مردم مهم و با ارزش است نوع سودی است که از شما دریافت می کنند.شما چگونه سطح زندگی آنها را ارتقاء و بهبود خواهید بخشید؟ چگونه زندگی راحت تری برای آنان فراهم خواهید کرد؟ آیا آنها را موفق تر خواهید کرد؟ آیا آنها را به ثروت خواهید رساند؟

سازمان های معدودی واقعاَ به این نکات توجه و اهمیت میدهند! مردم اهمیت نمی دهند شما چه می خواهید!

تمام کارهایی که در تبلیغات، در بازاریابی، در فروش انجام می دهید باید تنها اطلاع رسانی این نکته باشد که شما به چه طریقی به مشتریان فعلی و آتی خود سود خواهید رساند و همیشه نظرات آنها را مد نظر داشته باشید.

مهم ترین چیز در ارتباط، شنیدن چیزهایی است که گفته نمی‌شود برای داشتن یک شرکت موفق، ساز و کارهای معمول ارتباط با مشتریان کافی نیستند و باید بتوانید نیازهای فعلی و آینده مشتریان خود را شناسایی کنید و برای محقق ساختن آنها اقدام کنید.

نیازها و خواسته‌هایی که مشتریان به زبان نمی‌آورند یا به آن فکر نمی‌کنند و یا نسبت به آنها آگاهی ندارند.

۶-۱

توسعه ربات تلگرام برای پاسخگویی به سوالات تکراری

ممکن است کار شما مشاوره یا آموزش یکسری نرم افزار خاص باشد یا یکی از خدماتتان پشتیبانی بخش نرم افزاری باشد،در این صورت تعداد تماس های مشتریانتان که سوالات واحدی دارند هر روز بیشتر می شود و زمان و انرژی زیادی از شما گرفته می گیرد.

پیشنهاد الگوریتم تجارت آنلاین،ایجاد رباتی هوشمند است که مسلما برای مشتریانتان هم سودمندتر است.

رباتی مقتدر اما صمیمی داشته باشید

اگر قابلیت های ربات تجاری شما صمیمی تر باشد،نتیجه بهتر می شود.

منظورم از صمیمی،داشتن قابلیت هایی است که باعث ایجاد حس خوب در کاربر می شود،مثلا هرروز فال روزانه برایش ارسال کند یا اینکه جملات و عکس های زیبا با درج نام کاربر ارسال کند.

درکل منظورم از صمیمی این است که تمام قابلیت های رباتتان را صرف خدمات و نمایش خود نکنید.برای مشتریان مثل یک دوست باشید.

۷

اینها فقط بخش کوچکی از ایده های تجاری و بازاریابی هستند که مطمئنا ایده های بیشتری وجود دارند که توسط توسعه دهندگان ربات تلگرام مشهد آی تی قابل طراحی هستتند.

ارسال پاسخ