مسدودسازی تلگرام

تلگرام این اپلیکیشن پر طرفدار و پر هیاهو مخصوصا در بین کاربران ایرانی خود بازهم جنجالی به پا کرده است.

بعد از به بازار آمدن تلگرام و کم کم فراگیر شدن این اپلیکیشن بین کاربران پیر و جوان، هر روز بر امکانات آن افزوده شد و اگر دقت کرده باشید هر چند روز یک بار آپدیت جدیدی از این اپلیکیشن به دست کاربران وفادار تلگرام می رسد.

اما همه می دانیم این اپلیکیشن فقط یک اپلیکیشن ارتباطی مانند وایبر وسوما و… نبود، این اپلیکیشن با امکانات بی شمار و انعطاف پذیری بالای خود، فرصتی شگفت آور برای کسب درآمد از خود را فراهم آورد. که مشهد آی تی یکی از شرکت های پیشرو در ارائه ربات های تلگرامی، افزایش ممبر کانال تلگرام، مدیریت کانال های تلگرام و رفع ریپورتی و… می باشد.

تا اینجای نوشته ما، همه چی خوب و بر وفق مراد بوده است، اما در این بین برخی از کاربران عادی یا همکاران ما (متاسفانه!!) در جهت مثبت و سازنده از این فناوری در گستردگی ارتباطات دنیای مجازی استفاده نکرده اند. بعد از بوجود آمدن ربات های مستهجن و انتشار خبر مسدودسازی تلگرام با فیلتر شدن ربات های مستهجن، قائله ختم به خیر شد. پس از آن بحث تجارت و درآمدزایی از کانال ها دااااغ شد. کانال هایی با کاربران بسیار زیااااد، مانند کانال خبری yjc و کانال های خرید و فروش کالاهای مختلف از شیر مرغ تا جان آدمی‌زاد بوجود آمد و حتما شما هم که به لیست اکانت های تلگرام خود نگاهی بیاندازید به احتمال زیاد یک کانال هواشناسی، کانال خبرهای داغ کشور، کانال تخفیف لوازم خانگی و… را در لیست خود میبینید. که برخی از این کانال ها مستقیما اقدام به خرید و فروش کالا کرده اند، کانال برخی از کسب و کار ها با هدف اطلاع رسانی ایجاد شد و برخی نیز با تولید محتوای فان و همه کس پسند، با فالوورهای بسیار زیاد ایجاد شد و روش کسب درآمدی آن با پخش تبلیغات دیگر کسب و کارها می باشد…

بر همه ما این موضوع ثابت شده است که این اپلیکیشن ساده ارتباطی چه بازار اشتغالی را برای وب مستران و کاربران خانگی معتاد وب ایجاد کرده است، اما ای کاش همه ما در هر کسب و کاری که هستیم طوری کار خود را انجام دهیم که نیاز به بازرسی، ایجاد ممنوعیت و در نهایت پلمپ و فیلترینگ نباشد. در راستای افزایش کاربران کانال های تلگرام، ایجاد کننده های کانال برای کسب درآمد از کانال شان نیاز به دیده شدن داشتند و پس خود را ملزم به تولید محتواهایی کردند که برای همه کاربران که وارد کانال شان می شوند جذاب باشد تا ماندگار شوند. در این بین متاسفانه محتواهای فان، جک، خبرهای روز و…  طرفدار بیشتری داشته است. با این استقبال برخی از صاحبان کانال ها، اقدام به تولید محتوای مستهجن و توهین و… کردند، اما غافل از اینکه پلیس فتا هواسش به همه جا هست…

مسدودسازی تلگرام

با گزارش هایی که به دست ما رسید، طی مدت کوتاه گذشته، سامانه پیام رسان تلگرام اقدام به مسدودسازی تلگرام مرتبط به فعالیت گروهک تکفیری صهیونیستی داعش کرده است. مسدودسازی تلگرام برای کانال های با محتوای غیر اخلاقی برای ایرانی ها انجام شد.

با این حساب خطر مسدودسازی تلگرام از بیخ گوش تلگرام گذشت و خیال کاربران ایرانی تلگرام که این روزها دغدغه کوچ به پیام رسان جدیدی را داشتند،راحت شد.

 پاول دورو, مدیر عامل اپلیکشن تلگرام در آخرین توئیت خود درباره مسدودسازی تلگرام اعلام کرد: کانال های غیر اخلاقی اپلیکیشن تلگرام چه در ایران و چه در خارج از ایران مسدود شده است.

وی خطاب به کاربرانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند, گفت: کسانی که به دنبال استفاده از تصاویر و فیلم های مستهجن استفاده کنند پیشنهاد می کنم که این نرم افزار را از روی موبایل یا تبلت خود پاک کنند.

لیست کانال های مسدود شده تلگرام

fap_lover@
javanclip@
iranjoke@
ifunofficial@
Ezdevaj20@
hott_love@
chiizzmizz@
naarenji@
jookbahal@
hame_chize@
texet_lash@
kerkereh@
j0o0knc@
lovly_sogand@
drsayantel@
maryami_love@
BFGF2@
delneveshte1224@

حال برگردیم به کانال الگوریتم تجارت آنلاین و ربات @MashhadIT_BOT ، ما نیز طبق برنامه و آگاهی در دنیای مجازی گام گذاشته ایم که با عضو شدن در کانال و ربات ما خود نیز خواهید فهمید که فعالیت ما کاملا حرفه ای و با جنبه آموزشی بوده است. به دور از هیچ تملق و بزرگ نمایی بستری را برای کاربرانمان ایجاد کرده ایم تا دانش خود را با آنها به اشتراک بگذاریم. امید است خدمات و آموزش های ما حضور هرچه منسجم تر شما را دردنیای مجازی به ارمغان بیاورد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: @mashhadit_group

تهیه و تنظیم : زهرا کامکار

ارسال پاسخ