ایمیل بازاریابی فوق جذاب

بعضی ایمیل ها هستند که قد بلندترن و دیده نمی شوند عده ای معمولی ان و گاهی قد بلند می کنن و بعضی ها که تیز ترن میبیننشون و یه جورایی و یه وقتایی دیده میشن و عده ی دیگه ای هم هستن که اصلا کسی نمیفهمه کی اومدن و کجا رفتن پس برای اینکه ایمیلتان قد بکشد ودیده شود به نکات زیر توجه کنید

ایمیل بازاریابی فوق جذاب و خصوصیات آن

۱-نصف نصف
زیاد جالب نیست که نصف وقتتون رو صرف نوشتن عنوان کنید و نصف دیگه بقیه کارهای ایمیل ، اما واقعیت اینه که اینکار و بهتره دقیق تر انجام بدین ، توی این دوره هم بازاریاب های باهوش و تیز ارزش یه عنوان جذاب ، مرتبط و اثر بخش رو خوب میدونن و زمان و تمرکز زیادی رو صرف این کار می کنن ، یعنی ۵۰ ، ۵۰ زمان خودشون رو تقسیم می کنن

۲- خوب حالا چرا باصدای بلند حرف میزنی!
وقتی از علامت تعجب زیاد و علامت های اینجوری استفاده می کنید ، یا اینکه عنوان انگلیسی نوشتید و دست خودرا رو از کلید! shift بر نمیدارید یا اینکه Caps lock روشنه ! انگار دارید سر مخاطبتون داد میزنید که آهای ، این ایمل را بزنید !

۳-اسپم های تابلو
به صورت رایگان، مقرون به صرفه، تخفیف استثنایی ، برای اولین بار درایران و دارای گارانتی ، دیگه گفتن نداره پوشه اسپم خودت رو نگاه کنید ، خوووب متوجه میشی ، این کلمات هرچند شاید سرویس واقعی شما یا خواسته ی دلتون باشه ، اما هم از طرف میل سرور ها و هم از طرف مشتری ها اسپم های شناخته شده و به اصطلاح بسیار تابویی هستند

۴ -اصلا شما زرنگ 
بعضی از افراد انقدر عنوان های جذاب میگذارند که هر روز خودشان چندبار باز می کنند اما نا امید میشوند ، یه عنوان جذاب ، یه وعده پوچ ، یه دروغ ! ، فقط برای اینکه ایمیل به هر قیمتی باز شود ، آخه چرا؟ …. .
خیلی مهمه عنوان جذاب ، مرتبط و اثربخش باشد ، جذابیت خالی که نمیشود آخه مثلا به عنوان مثال شما اسم یکی از بازیگران معرف را بگوید ودر قبال ان یک محصولی بفرشید.!

۵-عجله خوب است به شرطی که
بشتابید ، بشتابید ، فقط یک هفته دیگرباقی است عجله انداختن مخاطب جواب میده و تکنیک خوبی هم هست ، اما به شرط ان که واقعی باشد ، در غیر اینصورت مخاطب میفهمد و ان موقع است که ….همه چیز خراب می شود.

۶-ویرایش به شیوه خون اشام
اشتباه هات کوچک باعث می شود که به شما اسیب های جدی وارد کند خصوصا به برند شما فکر نکنید شرکت شما توسط چنین فردی اداره میشه خوبه ، اما این بخش رو خیلی جدی باشیم ، خیلی ، برای این جدیت در ویرایش ، لازمه بی رحمانه ویرایش کنید .
از ناسا یاد بگیرید: فراموش کردن یک خط فاصله در کدهای کامپیوتری موشک، منجر به انفجار آن در هنگام برخاستن می شود

۷-قدبلند خوبه اما چاقی زیادنه
، ایمیل ، تلفن همراه و هر مرورگر سایر از کاراکتر های عنوان ایمیل رو نشون میدن ، برخی ۶۰ کاراکتر و برخی ۳۰ کاراکتر ، و اکثرا بین این دو برخی ! ، پس بهتره عنوان ایمیل شما خیلی چاق نباشه و ترجیحا نزدیک به حداقل باشه تا اکثر مخاطبین کامل عنوان رو ببینند .

۸-ته دیگ رو اول سرو کنید
در چند سال اخیر ته دیگ را اخر غذا سرو می کردند که دیگه تقریبا سیر شده بودید اما حال با امدن قابلمه های نچسب غذا ها برعکس می شود و به طور خیلی خوبو معجزه اسایی همان طور برعکس سرو می شودو میتوانیم با وجود این قابلمه ها یک غذای دلنشینی را صرف کنیم ته دیگ ایمیلتون ، اون جایی که میدونید خوردنیه و واقعا همه دوسش دارن و اول سرور کنید ، با سه چهار تا از اون کلمه ها ، مخاطب رو جذب کنید و بعد به سراغ ادامه برید .

۹-شاد باشید ، شاد
عنوان ایمیل شما نباید ناراحت کننده باشد ، می تواند عنوانی نوید بخش داشته باشد حتی در زمان بازاریابی برای یک سالن مراسم ترحیم نیز، ، عنوان ها باید شاد باشند ، شاد نه ، نوید بخش ! گاهی بهتر است جدیت را کنار گذاشته و کمی در مطالب از طنز استفاده کنیدو. می توانید گه گاهی غیر منتظره باشید ، سعی کنید ، می تونید
عنوان مناسب در ایمیلتان باعث عدم موفقیت ایمیل مارکتینگ میشود

email_marketing_company_boca_raton

منبع:به نقل از Mrcomma-باز نشر گروه فناوری مشهد ای تی 

ارسال پاسخ