طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید در کنار وب سایت تجاری امروز یکی از دغدغه های صاحبان باهوش کسب و کارهاست. اپلیکیشن ها تغییرات اساسی در دنیای موبایل ایجاد کرده اند، از این رو برای صاحبان کسب و کارها به مسئلۀ بسیار حیاتی تبدیل شده است. اگر شما به داشتن اپلیکیشن های موبایل در کنار وب سایت تان علاقه مند هستید، نیاز دارید در مورد برنامه ها و استراتژی های اطراف آن به خوبی آگاه باشید. 
این برنامه ها نه تنها به طور کامل برای تعامل هر چه بیشتر با مشتری به حساب می آیند بلکه برای ارائه خدمات و پشتیبانی از کاربران  نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این برنامه ها به شما اجازه ترویج کسب و کار را داده و همچنین نوعی خلاقیت در تبلیغ حرفه تان به حساب می آید. این روزها، حتما متوجه شده اید که بسیاری از کسب و کارهای کوچک مثل آرایشگاه ها و کافی شاپ ها دارای اپلیکیشن اختصاصی تلفن همراه می باشند. در حقیقت این شرکت ها حرکتی رو به جلو را جهت پیش برد حرفه خود به مرحله بالاتر در پیش گرفته اند.

طراحی اپلیکیشن اندروید

اما شاید شما بخواهید که کمی دورتر از تکنولوژی به سر ببرید و کسب و کارتان را با همان شیوه های سنتی مدیریت کنید. اشکالی ندارد!!!! ولی بدانید که رقبای شما اینطور فکر نمی کنند و از ابزارهای آی تی در جهت بهبود شرایط کاری خود استفاده می کنند. طراحی اپلیکیشن های اندروید امروزه به یک جزء لاینفک کسب و کار تبدیل شده و اکثر صاحبان مشاغل علاوه بر داشتن وب سایت تجاری، اپلیکیشن های تجاری را هم مورد استفاده قرار می دهند.

این روزها باید شعار “همیشه حق با مشتری است” را به یک شعور تبدیل کرد تا راه پیشرفت و حیات یک کسب و کار تسهیل گردد. اگر می خواهید تجارتتان همیشه پایدار باشد باید خود را به آخرین دستاوردهای تکنولوژی مجهز کنید و مطابق با سلیقۀ مردم عمل کنید. در کشور ما آمار بیش از ۸۰ درصد استفاده کنندگان موبایل های هوشمند خیره کننده است. پس افراد زیادی از اپلیکیشن های مختلف اعم از تجاری استفاده می کنند. پس چه بهتر که از این فرصت استفاده کنید و دروازۀ ورودی صنف خود را بر روی موبایل مشتری تان قرار دهید. وقتی شما علاوه بر داشتن یک وب سایت حرفه ای تجاری، یک اپلیکیشن اندروید حرفه ای داشته باشید، می توانید دائم خود را به مشتریان و مخاطبان خود متصل کنید و سهم بازار خود را افزایش دهید.

بهتر است کمی دربارۀ مزایای اپلیکیشن های اندرویدی بدانید تا بیشتر بر تاثیر آن در کسب و کارتان مطلع شوید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

۱- افزایش جذابیت برای مشتریان:
هنگامی که شما یک اپلیکیشن حرفه ای اندروید دارید، این امکان برای شما فراهم است که به سادگی محصولات و خدمات خودتان را برای مشتریان نمایش دهید. هر زمان که آن ها بخواهند می توانند با چند لمس ساده، تمام اطلاعاتی را که می خواهند بدست آورند. همچنین هنگامی که اطلاعات شما به روزرسانی می شود، مشتری شما با یک نگام اجمالی از محصولات یا خدمات جدیدتان مطلع می شود. این روند، جذابیت و هیجان مشتریان برای اینکه بررسی کنند چه چیزی بروز شده است را بوجود می آورد. پس زمان بیشتری مشتریان را با کسب وکار خودتان درگیر کرده اید و این یعنی پیشرفت در کسب و کار …
۲- افزایش تعامل با مشتریان:
بیشتر مشتریان نمی توانند در مقابل وسوسۀ یک قیمت خوب یا تخفیف بزرگ مقاومت کنند و این دقیقا همان چیزی است که شما می توانید با نرم افزار اندروید خود انجام دهید. تعاملات خود را با مشتریانتان از طریق تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز در زمان های مشخص افزایش دهید. شما می توانید از اطلاعات فردی و مکانی مشتریانتان برای دادن پیشنهادهای موثرتر استفاده کنید.
۳- ارتقاء و ترویج کسب و کار:
فرض کنید شما یک صاحب یک باشگاه ورزشی هستید. هر روزه افراد زیادی تصمیم به ورزش کردن می گیرند، اما نقش شما در جذب و تشویق آن ها برای ورزش کردن چیست؟ رسالت شما به عنوان یک مدیر باشگاه نه تنها افزایش درآمد، بلکه شناخت سلیقۀ افراد مختلف است. باید ذائقۀ مردم را درک کنید تا بتوانید آن ها را به سمت باشگاه خوب جذب کنید.
داشتن اپلیکیشن اندروید، شما و کسب و کارتان را در رسیدن به این هدف یاری می کند. داشتن برنامۀ اندروید یک راه ساده برای ترویج کسب و کار شماست.
۴- ارائه پشتیبانی مناسب:
اغلب پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات مشتریان کار دشواری است. در صورتی که شما یک اپلیکیشن اندروید داشته باشید این کار خیلی آسان می شود. ساخت یک اپلیکیشن اندروید ارتباط مشتریانتان را با شما راحت تر می کند و این در نهایت رضایت مشتریانتان را در پی خواهد داشت. فراموش نکنید که یکی از اصول تجارت در دنیای امروز وفادار نگه داشتن مشتری است که باید آن را با توجه به پیشرفت تکنولوژی انجام دهید.
۵- تضمین سهولت:
کاربران امروز به دنبال دسترسی سریع و بی دردسر هستند. آنها برای جستجو به جای اینکه کامپیوتر خود را روشن کنند و به اینترنت متصل شوند ترجیح می دهند از موبایل هوشمند خود استفاده کنند. شما برای برآورده کردند این نیاز مشتریان لازم دارید با طرح و برنامه وارد این عرصه شوید.

وب سایت تجاری در کنار اپلیکیشن اندروید

اگر شما یک وب سایت تجاری دارید، بهتر است یک اپلیکیشن اندروید حرفه ای هم برای پیشرفت کارتان داشته باشید. با سفارش دادن اپلیکیشن اختصاصی خود و قرار دادن لینک خرید از سایت تان در آن، خود را همیشه در دسترس مشتریان قرار دهید. اپلیکیشن های موبایلی راه حل و گزینه مناسبی برای توسعه و کمک به برند مورد نظرتان می باشد. اگر می بینید که مشتری هایتان روز به روز کمتر میشوند به این دلیل است که بیشتر خریداران دیگر به فروشگاه ها مراجعه نمی کنند و از طریق اینترنت و وب سایت ها خریدهای خود را انجام می دهند. با توجه به در دسترس بودن موبایل های اندرویدی، لازم است که با طراحی اپلیکیشن اندروید ، خود را راحت تر در دسترس مشتریانتان قرار دهید.

«گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی» به عنوان قطب فناوری خراسان رضوی با تیم فنی و دانش به روز در زمینۀ طراحی اپلیکیشن اندروید آمادۀ تولید یک اپلیکیشن مناسب برای تجارت شماست. تیم فنی ما با تجربه از اصناف مختلف و افراد فنی در حوزۀ تحقیق، ابتدا وب سایت تجاری شما را تحلیل کرده و باتوجه به سلیقۀ مشتریان شما اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید حرفه ای می کند.

طراحی اپلیکیشن اندروید

اگر تصمیم به طراحی اپلیکیشن اندروید حرفه ای و تبدیل وب سایت تان به یک اپلیکیشن دارید، با مشاورین مشهد آی تی صحبت کنید. بعد از تبدیل وب سایت تجاری شما به اپلیکیشن حرفه ای اندروید به دنبال تامین محتوای بروز برای اپلیکیشن موبایل خود باشید تا هرروز بر جذابیت و تازگی شما برای مخاطبانتان افزوده شود. خوشبختانه گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی در زمینۀ تولید محتوا به صورت حرفه ای، کارشناسان خبره ای دارد که به روش های تحقیق و گرافیکی آشنا می باشند. با پشتیبانی مناسب از شما برایتان پیشرفت را به ارمغان می آوریم.

گروه فناوری اطلاعات مشهد آی تی با طراحی اپلیکیشن حرفه ای اندروید در کنار کسب و کار شماست.

ارسال پاسخ