بررسی یک پست عالی وبلاگ کار واقعا سختی است و متفاوت تر از نوشتن در مورد توییت های عالی یا پست های ایده آل فیس بوکی می باشد. زمانی که شما در حال وبلاگ نویسی در مورد وبلاگ های عالی هستید، جایی برای مخفی کردن وجود ندارد.

مطمئن هستم که همگی ما علاقه مندیم تا هر کدام از پست های وبلاگمان کامل و عالی باشد. در حال حاضر چقدر به ایجاد پست کامل و عالی نزدیک هستید؟

بررسی یک پست عالی وبلاگ با شش عنصر اساسی

می توان از پست های کامل وبلاگ بیش از شش عنصر را به صورت لیست تهیه کرد، به نظر می رسد این هفت عنصر تمامی زمینه های مهم را تحت پوشش قرار می دهد.

۱) عنوان
۲) داستان گویی
۳) تصویر ویژه
۴) عناوین فرعی
۵) مطلب
۶) اشتراک گذاری

چگونه یک عنوان خوب و کامل بنویسیم؟

هشت نفر از ده نفر، تیتر مربوط به شما را میخوانند. تنها دو نفر از این ۱۰ نفر بقیه  آن چیزی را که نوشته اید دنبال خواهند کرد . قاعده ۲۰/۸۰ این واقعیت را روشن می کند که عناوین غالبا با شکست روبرو می شوند. پس شما چگونه یک عنوان بزرگ و عالی ایجاد می کنید؟ اجازه بدید با طول شروع کنیم! خوانندگان تمایل به فراگرفتن سه کلمه اول یک عنوان و سه کلمه آخر دارند. این اعداد از طریق متریک های KISS می آیند، روشن است که ما تنها متن را بررسی نکرده و عناوین را نیز بررسی می کنیم. البته، در کل تعداد کمی از عناوین، شش کلمه ای خواهند بود. در آن موارد، ایجاد سه کلمه اول و سه کلمه آخر تا آنجا که ممکن است، اهمیت زیادی دارد، چرا که با این حساب مخاطب کل عنوان را بخاطر خواهد سپرد. در اینجا یک عنوان ساده از U99 به همراه شش کلمه جذاب که متمایز است را بررسی میکنیم.

در بررسی یک پست عالی وبلاگ از لحاظ SEO ، لازم است تیتر (یا تگ عنوان) به منظور مطابقت کل عنوان با صفحه نتایج جستجو، حدود ۵۵ کاراکتر تا ۷۰ باشد.

فراتر از تعداد کاراکتر، موارد زیادی روی تکنیک های نوشتن عنوانی خوب و عالی وجود دارد. در آخرین بررسی یک پست عالی وبلاگ ، در جستجوی گوگل ۵۶ میلیون نتیجه برای موضوع ”چگونه یک عنوان خوب بنویسیم“وجود داشت. از ترکیب نوشتن عنوان با علم روانشناسی انسان به نتایج خوبی میرسیم. با در نظر گرفتن آن، در اینجا هشت استراتژی عنوان وجود دارد که روانشناسی هم آن را تایید میکند.
۱) سورپرایز: “این یک پست عالی وبلاگ نمی باشد (ولی می توانست باشد)”
۲) سوال : “آیا می دانید چگونه یک پست عالی وبلاگ ایجاد کنید؟”
۳) کنجکاوی : “ده مورد در یک پست عالی وبلاگ. شماره ۹ غیر ممکن است!”
۴) نهی کردن : “هرگز یک پست خسته کننده را مجددا ننویسید.”
۵) چگونه : ” چگونه یک پست عالی برای وبلاگ ایجاد کنیم؟”
۶) اعداد: “ده نکته برای ایجاد یک پست عالی وبلاگ”
۷) صدا زدن مخاطب : “برای افرادی در آستانه نوشتن پست عالی وبلاگ”
۸) ویژگی : ” ۶ قسمت فرآیند برای دریافت ترافیک دو برابر در پست وبلاگ شما”
شما همچنین می توانید از عناوین وبلاگهای پر ترافیک چیزهای زیادی یاد بگیرید.

منبع بررسی یک پست عالی وبلاگ : مسترکاماگروه خبری فناوری مشهد آی تی