بسته همکاری در فروش در مشهد آی تی

سلام به شما دوست عزیز

با توسعه صنعت ارتباطات و تجارت الکترونیک و همگانی شدن استفاده از اینترنت در زندگی روزمره الگو های نوین خرید مطابق با نیازها و سلایق امروزی بشر بوجود آمده است . امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی دیگر امری تشریفاتی و دور از ذهن نیست بلکه بخش زیادی از نیاز های خانواده ها را تامین می کند .
زندگی های پر مشغله کنونی ما را بر آن داشته تا برای سپری کردن اوقات فراغت خود بین اموری همچون مطالعه ، ورزش ، تفریحات شخصی یا خرید یکی را انتخاب کنیم به همین جهت تلاش بر این است تا روش ساده تری برای انجام فعالیت های وقت گیری مانند خرید برگزینیم .
یکی از بهترین روشها در دنیای مدرن امروز خرید اینترنتی است . در خرید از فروشگاه اینترنتی دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه در ترافیک و یافتن محل پارک نیست و این فرصت را به ما می دهد تا زمان کمتری برای خرید صرف کرده و اوقات فراغت خود را بیشتر صرف سایر امور مورد علاقه خود کنیم . از طرف دیگر منافع خرید اینترنتی از قبیل تنوع و گستردگی انتخاب کالا و حق انتخاب بیشتر ، مقایسه دقیق محصولات در زمانی کوتاه ، امکان خرید از خانه، دفتر کار و حتی از طریق تلفن همراه ،راحتی و آرامش در هنگام خرید و… باعث گردید هر انسان هوشمندی از این روش برای تامین نیازهای خود هر چه بیشتر بهره گیرد .

مشهد آی تی در ادامه معرفی بسته های درآمدزایی قبلی، امروز به معرفی سایت همکاری در فروش پایگان پرداخته است. در ادامه ما را دنبال کنید.

معرفی پایگان

سیستم تجارت الکترونیک پایگان (ستاپ) با بیش از ۷ سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران با بیش از ۱۰۰۰ عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری در فروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران در این بخش، همواره سعی بر این دارد تا با ارائه امکانات متنوع و عملکرد شفاف در محیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

پایگان سیستم تجارت الکترونیک پایگان تنها شرکتی است که پورسانت ۸۰% از محصولات در حال ارسال را به فروشنده یا بازاریاب پرداخت می نماید. در صورتی که در دیگر شرکتهای ارائه دهنده خدمات خرید و فروش اینترنتی، فقط بابت محصولات توزیع شده پرداخت پورسانت صورت می گیرد.

پایگان تمامی امور ارسال سفارش و پشتیبانی محصولات به عهده شرکت پایگان می باشد. عضویت اکثر وبمسترها و صاحبان گروههای اینترنتی معروف در پایگان، پرداخت به موقع (دوبار در ماه)، پشتیبانی فنی مناسب، دادن امکانات بی نظیر و متعدد، امکان کسب در آمد بدون هیچ نگرانی را فراهم نموده است. بدون شک شما می توانید همکاری با پایگان و درآمد ناشی از آن را مانند درآمد یک شغل ثابت بدایند و روی آن حساب باز کنید.

پایگان این سایت براساس میزان کلیک کاربران کار نمی‌کند، بلکه براساس میزان خرید محصولات عمل می کند. به عبارت دیگر ممکن است که سایت شما بازدید زیادی نداشته باشد ولی با خرید یک محصول از طریق سایت شما و پورسانتی که از این راه دریافت می کنید درآمد قابل توجهی عاید شما شود. قطعاً این بهترین راهکار حال حاضر برای کسب درآمد اینترنی می باشد. خدمت دیگری که پایگان ارائه کرده است و مشابه دیگری در محیط مجازی ندارد، امکان ایجاد فروشگاه مجازی تنها با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت می باشد. شما می‌توانید تنها با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت یک فروشگاه مجازی برای خود بسازید. بدون شک در پس پرده این همکاری بین غولهای اینترنت ایران و پایگان، تجربه چندین ساله کسب درآمد در اینترنت و یک تحلیل دقیق از روشهای مختلف افزایش درآمد وجود دارد.

چرا هماری با پایگان؟

پایگانپرداخت ۲۵ تا ۶۰ درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
پایگانواریز ۱۰۰ % سفارشات توزیع شد و ۸۰ % در حال ارسال
پایگان۵-۳۰ % ضریب افزایشی برای وبمستران فعال
پایگانتسویه حساب منظم و واریز روزانه برای وبمستران فعال
پایگان‌امکان جذب زیر مجموعه و دریافت ۱۵ % از فروش زیر مجموعه
پایگانارائه روزانه یک محصول در فروشگاه ها
پایگانعدم کسر هیچ گونه هزینه از وبمستران بابت سفارشات برگشتی
پایگانکاملترین و متنوع ترین امکانات تبلیغاتی
پایگان ایجاد فروشگاه به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی
پایگانامکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات
پایگان گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و بازدید
پایگانسیستم پشتیبانی قدرتمند و پاسخگو به همکاران 

فروش بیشتر با پایگان

بعد از استقبال گسترده وب مستر های تراز اول ایرانی از سیستم همکاری در فروش ستاپ، سیستم تجارت الکترونیک پایگان در یک حرکت استثنایی اقدام به راه اندازی روش نوین در تجارت الکترونیک نموده و از تمام وبمستر های عضو ستاپ دعوت به همکاری می نماید.

پایگان در همین ابتدا به زبان خیلی ساده نحوه کار در سیستم جدید را معرفی کرده و در ادامه به توضیحات تکمیلی خواهیم پرداخت .

پایگان شما به عنوان معرف ، یک وب مستر را به عنوان زیر مجموعه خود به ستاپ معرفی می کنید. ۱۵ درصد از فروش محصولات زیر مجموعه شما به صورت مادام العمر به شما تعلق خواهد گرفت . برای مثال اگر یک زیر مجموعه معرفی شده فقط ۵۰٫۰۰۰ تومان در روز بفروشد (این حداقل فروش روزانه می باشد ) ماهانه فروشی بالغ بر ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد داشت که مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ تومان به صورت ماهانه و مادام العمر به شما به عنوان معرف تعلق خواهد گرفت . حال اگر در هر هفته فقط یک زیر مجموعه معرفی کنید ماهانه ۶۰۰٫۰۰۰ تومان درآمد حاصل خواهید کرد .

پایگاندقت کنید که این روش جذب وبمستر جهت همکاری در فروش به هیچ عنوان ارتباطی به کسب در آمد به شیوه های هرمی ندارد زیرا رابطه بین هر وب مستر با وب مسترهای زیر مجموعه به یک سطح خلاصه می شود و از درآمد تبلیغ کنندگان سطح دوم و سوم و … سهمی نخواهند داشت و همچنین هر وب مستر میتواند به تعداد نامحدودی وب مستر دیگر را به عضویت در سیستم دعوت نماید و در این سیستم هیچگونه سیستم باینری یا زوجی یا درختی یا هرمی یا شبکه ای یا ماتریسی پیش بینی نشده است. بنابراین به صرف افزایش اعضا، مستقیما هیچ امتیازی به شما داده نمی شود. علاوه بر این عضویت در این سیستم برای وب مسترها کاملا رایگان است و برای کسب درآمد نیازی به خرید کالا و خدمات ندارند. بنابراین هیچ کسب درآمدی ناشی از افزایش اعضا بصورت شبکه ای یا هرمی در این سیستم وجود ندارد.

پایگان در صورتی که قصد معرفی یک وبمستر را به عنوان زیر مجموعه خود دارید می توانید به آدرس

کد اختصاصی شما =http://payeganltd.com/RegSubReseller.aspx?s

مراجعه نموده و مشخصات وب مستر زیر مجموعه خود را ثبت نمایید .

پایگانبه این ترتیب عضو جدید به طور اتوماتیک به عنوان زیر مجموعه شما ثبت خواهد شد و یا می توانید از همین آدرس برای تبلغات گسترده جهت جذب زیر مجموعه استفاده نمایید . فقط باید به کد اختصاصی خود در انتهای آدرس فوق دقت نمایید زیرا هر ثبتی تنها با کد اختصاصی درج شده بعد از حرف “s” قابل رهگیری می باشد و در صورتی که این کد با کد شما همخوانی نداشته باشد ، زیر مجموعه به نام شخص دیگری ثبت خواهد شد .

 

 

 

ارسال پاسخ