۲۰ روش دیده شدن در اینترنت

اگر شما هم #وبلاگ و یا #وب سایتی دارید مسلما دوست خواهید داشت تا #بازدید شما بالا باشد و بتواند مخاطبان بیشتری داشته باشید و اگر بازدید خوب و قابل توجهی بدست بیاورید میتوانید امید داشته باشید که از وبلاگ و یا وب سایتتان #کسب_درآمد کنید. راههای کسب درامد را اکثر کاربران اینترنتی میشناسند اما همان چند روش معمول کسب درآمد #کلیکی و یا #پرداخت به ازای کلیک و #پورسانت #فروش بهترین گزینه ها هستند اگر بازدید بالایی داشته باشید. اما چگونه میتوانید بازدید خود را بالا ببرید؟ راههای زیادی برای بالا بردن بازدید یک سایت وجود دارد و هر کدام روش منحصر به فرد خود را خواهد داشت اما بطور خلاصه مهمترین روشها عبارتند از :

۱-#بهینه سازی وب سایت بوسیله #seo کردن و تکنیک های ان

۲- ایجاد #مطالب زیاد و گوناگون و #متنوع در سایت

۳-#تبادل_لینک با سایتهای با #رنک بالا و بازدید خوب

۴-ایجاد امکانات مجانی و رایگان مثل ارائه نرم افزارهای رایگان و البته بدرد بخور و مفید در سایت

۵-#انتشار #فید مطالب برای استفاده در سایتها و وبلاگها

البته این موارد تنها چند جزء کوچک روشهای بالا بردن بازدید سایت است ولی به مقاله کاملتری از سایت یکی از دوستان  برخورد کردم که ترجیح دادم آنرا برای شما در این قسمت بازگو کنم چون مطالب مفید و نکته های منحصر بفردی در این مقاله اشاره شده است.

۲۰ روش دیده شدن در اینترنت

بلاگ

Blog

 1. #بلاگ را به وب سایت خود اضافه کنید : اگر شما برای شرکتتان سایت زدید یا یک فروشگاه آنلاین دارید، حتما یک بلاگ راه بیاندازید. با این کار باعث می شوید که بازدیدکنندگانتان مجددا به وب سایت شما مراجعه کنند.
 2. در سایر بلاگ ها #نظر دهید : تا این را خواندید سریع نروید در همه بلاگ ها کامنت بگذارید ” مطلب خوبی نوشتی لطفا به من هم سری بزن ” یا به قول معروف کامنت اسپم نگذارید، حتما می پرسید چرا؟! جواب بسیار ساده است : آیا خودتان دوست دارید کسی در بلاگتان اینگونه مطلب بگذارید؟ این کار شما یک توهین بزرگ است به نویسنده سایر بلاگ ها! به آنها می گویید برای وقتی که گذاشتی و مطلب نوشتی ارزشی قائل نیستم ! حال می پرسید پس چه کار کنم؟ جواب باز هم بسیار ساده است! مطلب سایر بلاگرها را بخوانید، و در مورد آن مطلب نظرتان یا اطلاعاتتان را بیان کنید. اینگونه سایر وبلاگنویسان نیز به شما علاقمند می شوند، زیرا شما یاد گرفته اید از مطالب سایر وبلاگ ها استفاده کنید و در بحث های آنها مشارکت کنید! لطفا این کار را همینطوری سر سری انجام ندهید! طوری نظر دهید که انگار مطلب را خودتان نوشته اید و برایتان نظر اهمیت دارد.
 3. #پست_مهمان بنویسید : بیشتر وبلاگ نویسان پست مهمان نویسی را قبول می کنند. به این معنا که در راستای مطالب آن وبلاگنویس مطلبی بنویسید، برای وبلاگنویس ارسال کنید و از او درخواست کنید که مطلب شما را در وبلاگش قرار دهد.
 4. دعوت به بحث و #گفتگو : از وبلاگنویسان دعوت کنید در مورد مطلب خاصی مطلب بنویسند، مثلا در مورد فلان مساله اجتماعی یا بازار کار و هر کس نظرش را بیان کند، اینگونه یک بحث وبلاگی و سلسله وار شکل می گیرد، با مطالب مفید برای خوانندگان.
 5. #بازی_وبلاگی : به بازی های وبلاگی بپیوندید، برای مثال بازی وبلاگی روز طبیعت که هر کس در مورد روز طبیعت و بهبود وضعیت محیط زیست مطلبی می نویسد، یا در مورد روز آب، در واقع بازی وبلاگی چیزی شبیه به بحث و گفتگوست.
 6. #ارتباط_دوستی : وقتی با وبلاگنویسی دوست شوید ، او بیشتر تمایل پیدا می کند به شما لینک دهد، ببینید من در مورد یک کار سر سری و فقط برای پیش برد هدفتان این کار را پیشنهاد نمی کنم! بلکه وقت بگذارید و واقعا دوست داشته باشید و از این ارتباط لذت ببرید، کسب و کار اینترنتی به نظر من تنها شغلیست که واقعا عاشق باید باشی و عشق بورزی و لذت ببری، پس به دوستی هایتان احترام بگذارید.

اشتراک

Social Connections

 1. مطالبتان را به صورت #RSS منتشر کنید : اگر نمی دانید RSS چیست لطفا این مقاله را بخوانید.
 2. از #فید_برنر استفاده کنید : فید برنر بهترین صلاح برای شماست تا مشترکان فیدتان را از دست ندهید.
 3. عرضه کردن اشتراک مطالب به صورت #ایمیل : خیلی از کاربران اینترنت شاید دوست نداشته باشند مطالب را از طریق RSS دنبال کنند، آنها ترجیح می دهند مطالبی که می نویسید از طریق ایمیل بخوانند!
 4. ایجاد #خبرنامه : خبرنامه به این معناست که کسانی علاقمند به عضو شدن در خبرنامه شما هستند که هر از گاهی ( می تواند هفته ای یک بار) آخرین اخبار جدید پیرامون فعالیت ها و مقالاتتان را از طریق ایمیل در اختیارشان قرارگیرد. لطفا در استفاده از خبرنامه دقت کنید و به کسانی که عضو خبرنامه شما شده است احترام بگذارید، راه احترام گذاشتن هم بسیار ساده است! کافیست اعضای خبرنامه تان را هر روز بمباران ایمیلی نکنید! نهایتا هفته یک بار ، مختصر و مفید

پادشاه اینترنت اطلاعات و مطالب است!

request_info

 1. #خبرهای روز را منتشر کنید : اگر شما اولین کسی باشید که خبری را در یک حوزه منتشر می کند سایت های زیادی به شما لینک خواهند دارد
 2. مطلبی با #عنوان ۱۰ بنویسیسد : ذات آدمی دوست دارد که همه چیز را سریع یاد بگیرد. پس شروع کنید به نوشتن پست هایی اینگونه.
 3. مطلبی با عنوان ۱۰۰ بنویسیسد : مردم دوست دارند که دلایل زیاد یک چیز را سریع و ساده یاد بگیرند.
 4. #راهنما بنویسید : مردم دوست دارند چیزهای جدید یاد بگیرند، پس مطلبی بنویسید با عنوان راهنمای خرید…
 5. #مصاحبه کنید : این یکی از بهترین استراتژی هاست، که مردم دوست دارند مصاحبه هایی که با آدم های موفق انجام می شوند را بخوانند.
 6. از روزهای تعطیل استفاده کنید : شما می توانید استفاده بهینه ای از روزهای تعطیل یا چند روز رسمی بکنید. به این خاطر که در این روزها مردم در اینترنت بیشتر مشغول به وبگردی هستند

طعمه درست کنید

Bait

 1. درست کردن یک #نظر_سنجی : مردم عاشق شرکت در نظر سنجی هستند و اگر سوال نظر سنجی برایشان جالب باشد، شدیدا علاقمند می شوند که آنرا به دوستانشان معرفی کنند. تا آنها نیز در این نظرسنجی شرکت کنند.
 2. درست کردن لیستی از مردم : مرد عاشق مطالبی هستند با عناوینی نظیر لیست ۵۰ کارآفرین یا ۱۰۰ میلیونر جهان
 3. #عکس های خنده دار منتشر کنید : مردم در آخر هفته ها و یا آخر زمان کار هر روزشان دنبال داشتن لحظاتی شاد هستند که با خنده خستگی هایشان را از تن به در کنند.
 4. درست کردن مقالات #گرافیکی : برای درک بهتر این مساله لطفا این مقاله در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو را مشاهده کنید

منبع: به نقل از سایت(میر سافت)-باز نشر گروه فناوری مشهد ای تی

ارسال پاسخ