گیت وی های نیوراک

شرکت #نیوراک (#New_Rock) یکی از معتبرترین برندهای جهان میباشد که کار خود را در زمینه #تولید و #توسعه #تجهیزات #VOIP آغاز نمود. این شرکت در حال حاضر محدوده وسیعی از محصولات VOIP را دربرگرفته است. از مزایای محصولات این شرکت میتوان به #کیفیت بالا ،#قیمت مناسب ، #پشتیبانی قوی و رضایتمندی #مشتریان اشاره نمود. نمایندگی فروش محصولات نیوراک New Rock ارائه دهنده محصولات فراوانی میباشد که یکی از بهترین آنها #گیت_وی های ویپ است که در ادامه به معرفی گیت وی های شرکت نیوراک می پردازیم.

گیت وی های نیوراک سری HX4E :

سری جدید #ATA  های نیوراک با نام #HX4E  که ارتقاء یافته سری #HX4  می باشد. این محصول منحصر به فرد با نام تجاری #Smart_ATA وارد #بازار_آمریکا شد، و توانست در زمان کوتاهی مورد توجه ارائه دهنگان و استفاده کنندگان #بازار_VoIP  قرار گیرد . همانگونه که از نام آن مشخص است شرکت نیوراک از فناوری های سخت افزاری و نرم افزاری هوشمند در ساخت این ATA استفاده کرده است .به همین دلیل این محصول به سرعت مورد توجه قرار گرفته و در زمان کوتاهی فروش بسیاری داشته است. سری HX4E به عنوان یک Smart ATA  نسل جدید، توسط سخت افزار و پردازنده قوی پشتیبانی می شود. این پردازنده قوی داشتن خصوصیاتی از قبیلSmart FAX  بر روی IP، پشتیبانی از T.30، T.38، Fax Relay و Fax data dump، پیاده سازی #امنیت بر روی SIP با پروتکل های SRTP/TLS، پشتیبانی SIP بر روی TCP و مایکروسافت Lync، کیفیت سرویس TOS، VLAN Tagging  و سازگاری کامل با کلیه تجهیزات مخابراتی قدیمی و جدید ( پشتیبانی کالر ایدی، DTMF، FSK،  (POS  را به اینATA  هوشمند می دهد.

مدل پورت FXS پورت FXO پورت اترنت ارسال فکس
HX402E ۲ ۰ ۲ بله
HX404E ۴ ۰ ۲ بله
HX422E ۲ ۲ ۲ بله
HX412E ۲ ۱ ۲ بله
HX420E ۰ ۲ ۲ بله
HX440E ۰ ۴ ۲ بله

سری MX8A نیوراک :

سری ارتفاء یافته گیت وی های MX8A به عنوان نوآوری شرکت نیوراک در تولید محصولات جدید دارای قابلیت های جدیدی می باشد. پیشنهاد های مطرح شده از طرف استفاده کنندگان در این سری به صورت کامل مدنظر قرار گرفته است. از امکانات و قابلیت های این سری گیت وی میتوان به امکانات جدید سخت افزاری، پردازنده ارتقاء یافته از نظر توان و سرعت، طراحی بسیار زیبا به صورت ماژول، استفاده از #پروتکل_های_امنیتی_SRTP و #TLSو قابلیت های مدیریتی از قبیل اضافه شدن #پورت_کنسول اشاره نمود. این خصوصیات باعث شده است که این سری گیت وی به عنوان یک دستگاه کامل ارتباطی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب باشد. هماهنگ بودن با شبکه های ارتباطی ،کیفیت مداوم و قیمت خوب نیز از دلایل دیگر استقبال ارائه دهندگان و استفاده کنندگان این گیت وی در بازار VOIP بوده است .

مدل پورت FXS پورت FXO پورت اترنت ارسال فکس
MX8A-8FXO ۰ ۸ ۲ بله
MX8A-8S ۸ ۰ ۲ بله
MX8A-4S/4 ۴ ۴ ۲ بله
MX8A-6S/2 ۶ ۲ ۲ بله

گیت وی های نیوراک سری MX60 :

سری MX60 تکامل یافته سری MX8 میباشد که در حالت RackMount  از تعداد پورت بیشتری پشتیبانی میکند. پردازشگر های قدرتمند شرکت موتورولا بالاترین عملکرد و کارآیی را برای گیت وی های سری MX60 بوجود آورده است. از قابلیت های این سری گیت وی میتوان به پشتیباتی از پروتکل SIP و  MGCP , امکان ارسال فکس و صدا با کیفیت عالی , پردازنده اختصاصی برای حذف اکو به صورت سخت افزاری , مدیریت بافر جیتر به صورت ایستا و پویا , پشتیبانی از کلیه کدک ها , قابلیت تنظیم ولوم صدا , قابلیت تنظیم امپدانس خط برای ارائه کیفیت صدا بهتر , قابلیت تطبیق با کلیه سیستم های مخابراتی و غیره اشاره نمود که آن را به یکی از قدرتمند ترین محصولات در در زمینه VoIP تبدیل کرده است.

مدل پورت FXS پورت FXO پورت اترنت ارسال فکس
MX60-16FXO ۰ ۱۶ ۲ بله
MX60-16S ۱۶ ۰ ۲ بله
MX60-16S/16 ۱۶ ۱۶ ۲ بله
MX60-24FXO ۰ ۲۴ ۲ بله
MX60-24S ۲۴ ۰ ۲ بله
MX60-32S ۳۲ ۰ ۲ بله
MX60-48FXO ۰ ۴۸ ۲ بله
MX60-48S ۴۸ ۰ ۲ بله
MX60-8S/8 ۸ ۸ ۲ بله

گیت وی های نیوراک سری MX100-TG :

گیت وی های دیجیتال سری MX100-TG دارای قابلیت پشتیبانی تا حداکثر ۴ خط E1/T1 میباشد و به عنوان یک مدیا گیت وی دیجیتال مورد استفاده قرار میگیرد .پردازشگر های قدرتمند شرکت موتورولا بالاترین عملکرد و کارآیی را برای این سری گیت وی ها بوجود آورده است. از قابلیت های این سری گیت وی میتوان به پشتیباتی از پروتکل SIP و MGCP امکان ارسال فکس و صدا با کیفیت عالی , پردازنده اختصاصی برای حذف اکو به صورت سخت افزاری , مدیریت بافر جیتر به صورت ایستا و پویا , پشتیبانی از کلیه کدک ها , قابلیت تنظیم ولوم صدا , قابلیت تنظیم امپدانس خط برای ارائه کیفیت صدا بهتر , قابلیت تطبیق با کلیه سیستم های مخابراتی و غیره اشاره نمود که آن را به یکی از قدرتمند ترین محصولات در در زمینه VoIP تبدیل کرده است. این خصوصیات بهترین کارآیی را برای استفاده در شبکه های نسل جدید و سیستم های یکپارچه در مقیاس بزرگ فراهم نموده است.

مدل پورت E/T1 پورت اترنت تعداد تماس همزمان ارسال فکس
MX100-TG-1E1 ۱ ۲ ۳۰ بله
MX100-TG-2E1 ۲ ۲ ۶۰ بله
MX100-TG-4E1 ۴ ۲ ۱۲۰ بله

گیت وی های نیوراک سری MX120 :

گیت وی های آنالوگ سری  MX120را میتوان قدرتمندترین نوع گیت وی های نیوراک نامید که برای کار در مکان های صنعتی مناسب میباشد. پردازشگر های قدرتمند شرکت موتورولا بالاترین عملکرد و کارآیی را برای گیت وی های سری MX120 بوجود آورده است. از قابلیت های این سری گیت وی میتوان به پشتیباتی از پروتکل SIP و  MGCP, امکان ارسال فکس و صدا با کیفیت عالی , پردازنده اختصاصی برای حذف اکو به صورت سخت افزاری , مدیریت بافر جیتر به صورت ایستا و پویا , پشتیبانی از کلیه کدک ها , قابلیت تنظیم ولوم صدا , قابلیت تنظیم امپدانس خط برای ارائه کیفیت صدا بهتر , قابلیت تطبیق با کلیه سیستم های مخابراتی و غیره اشاره نمود که آن را به یکی از قدرتمند ترین محصولات در در زمینه VoIP تبدیل کرده است. سری MX120 با ظرفیت تعداد پورت بیشتر در اندازه ۲U و در حالتRack Mount  است که میتواند تا ۹۶ پورت FXO/FXS را به وسیله کانکتورهای نوعRJ45  به صورت ماژولار پشتیبانی می کند. سری MX120 در کارهایی که نیاز به توانایی و کارایی بسیار بالایی دارد انتخاب بسیار خوبی میباشد.

مدل پورت FXS پورت FXO پورت اترنت ارسال فکس
MX120-24FXO ۰ ۲۴ ۲ بله
MX120-24FXS ۲۴ ۰ ۲ بله
MX120-24S/24 ۲۴ ۲۴ ۲ بله
MX120-48FXO ۰ ۴۸ ۲ بله
MX120-48FXS ۴۸ ۰ ۲ بله
MX120-48S/24 ۴۸ ۲۴ ۲ بله
MX120-48S/48 ۴۸ ۴۸ ۲ بله
MX120-96FXO ۰ ۹۶ ۲ بله
MX120-96FXS ۹۶ ۰ ۲ بله

منبع: به نقل از سایت(شبکه کاران)-باز نشر گروه فناوری مشهد ای تی

ارسال پاسخ